2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar çatlamadan 4 gün öncesini değerlendirmiştik, reglime 5 gün var kasık ağrısı ve hafif göğüs hassasiyetim var. Mümkün olabilir mi sizce yumurtlamadan 4 gün önce tutma ihtimali çok zor gibi geliyor bana

Kendi burcum diye demiyorum harikadır
Ay hadi inşallah sağlıkla gelsin belli olunca bize de söyle
Allah dualarını kabul etsin inşallah AMİNN

Niye çok zor spermler 72 saat canlı kalıyor sağlıklı sperm varsa herşey mümkün

Ben yokken bütün kızlar burda ben geliyorum hepsi yok oluyor. Küsüyorum bakın

Engin tecrübelerime dayanarak sizlere bilgi fırlatıyorum arkadaşlar yumurtlama döneminden 3 gün önce 2 günde 1 ilişki yaşamaya başlıyorsunuz atıyorum 1 hafta mı yumurtlama döneminiz 1 hafta boyunca herhangi birgün çatlama olabilir işte onu kaçırmamak için yumurtlama dönemi öncesi 2 günde 1 ilişki önerilir ki canlı sperm kalsın.
Ayrıca hergün ilişkiye girmek sağlıklı sperm olma olasılığı yok demek. Erkek vücudu 2 3 günde bir sağlıklı sperm üretiyor. Şimdi madem çok biliyon senin neden olmadı diyebilirsiniz amh değerim ortada efenim. Ben elimden geleni yaptım napayım

Sabahtan beri giremedim bi baktım 10 sayfa yazmışsınız 5 sayfasını okuyabildim pes ettim
Ben yengeç burcuyum çocuğumun ikizler olmasını istemem Boğa olabilir şu an hamileysem boğa olur mesela ne güzel. Aslan burcu candır ya kızım aslan Gerçi yükseleni de yay onun etkisi de var mı bilemiyorum ama ben memnunum kendisinden

şu sarı akıntı olayına da bi açıklık getirsen canııı

Ya evet mantıken sperm testi yapılırken de en az 4-5gün perhiz isteniyor. Ama şöyle 2doktorum da farklı söylüyor. Biri geçen ay ki yumurtlamamda 3gün üstüste değerlendir dedi diğeri gün aşırı dedi. Napimmm şimdi ben he napim

İkizler burcu ne güzel kızzz. Canınız sıkılmaz, birden fazla kişilik falan. Eşiniz bi geliyo eve güleç aradan 2saat geçiyor hiç bi sorun yok durgun. Çok eğlenceli olabilir

Üst üste olmaz. Olur da şansın düşük olur.

şu sarı akıntı olayına da bi açıklık getirsen canııı
Sarı akıntı olayı genelde regl öncesi oluyor. Hamilelikteki akıntı da böyle daha sıvı şeffaf oluyor. Kaşıntı koku yoksa pek enfeksiyon değil Sarı akıntı. Benim yumurtlama ve regl yakınken Sarı akıntım olur. Hatta sabahta burda sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…