2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Güzel gidiyor hiçbişeyi takip etmeden yaşamayı özlemişim😂
Sen ne durumdasın ilk defa seni bu kadar testsiz görüyorum sjdhshj
Çünkü bende bıraktım😬 ovülasyon yapmıyorum artık hesaplamıyorum hiç bişey canım Eylül de test falan yaptırıcam hsg de çektiricem ona adapteyim artık

Günaydın kızlar bugün gecikmenin ikinci günü. Test yaptım ilk beş dakika da çift çizgiyi görünce inanamadım içeri gittim biraz sonra geri geldim bekleyince kaybolmuş sanki 🤷‍♀️ Sizce umut var mı?üstteki ilk dakikalardaki, alttaki bekleyinceki hali..

Eklentiler

• IMG_0207.jpeg
    IMG_0207.jpeg
    441,5 KB · Görüntüleme: 47
Tamam kuzu ekliyorum. Yarın niye gitcen
Bir önceki gitmemden sonra bana aşılama yaparız demişti ona hazırladım kendimi gittim ama bu kez başka bir doktora göründüm sadece ilaç verdi yumurta takibi yine.. sıkıcı işler ne güzel hazırlamıştım kendimi daha erken diyor aşılama için.

Bir önceki gitmemden sonra bana aşılama yaparız demişti ona hazırladım kendimi gittim ama bu kez başka bir doktora göründüm sadece ilaç verdi yumurta takibi yine.. sıkıcı işler ne güzel hazırlamıştım kendimi daha erken diyor aşılama için.
1 sene dolunca aşılama yapılıyormuş sanırım

Bende bugün gittim. His yapılacak haftaya yatış verdi dr. Gelecek ay da aşılama yaparız dedi. Benim 2 seneye yaklaştı. Siz gittiğinizde israrla sorun. 5 ay catlatma ignesi yumurta takibi yaptiktan sonra aşılamaya ikna edebildim
Doldu canım doldu 1 seneyi yeni geçti ben hatta 1,5 dedim 😅

Kimyasal geçirdikten sonra hemen hamile kalan var mı diye konu açmıştım orada bir arkadaşınızdan bahsetmiştiniz 🤗 çok şükür şimdi ben de hamileyim

Yaaa çok sevindim🥹🥹🥹
Her şey Allahtan her zaman umutlu olmak gerek🙏🏻 inşallah sağ salim elimize alırız evlatlarımızı 🥰🥹🫠

X