2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar ben ara vermiştim siteye 1 hafta adet gecikmem olmuştu doktora gittim umutla beta hcg negatif. Ultrasonda yumurta gelişmiş ama çatlamamış kiste dönmüş bu hafta mr çekilecek. 😭 Moralim çok bozuk tedaviye başlayacaktım kist gitmeden o da olmuyor doktor duphaston verdi inşallah adetle atılır bu kist 😢 bana dua edin lütfen. Zaten hayat stresi yetmiyor gibi burda saçma sapan tiplerle uğraştım bir de Allah beter etsin onları sebebim oldular. Bundan sonra grup dışı tek bir yorum dahi yapmıycam.

Kızlar ben ara vermiştim siteye 1 hafta adet gecikmem olmuştu doktora gittim umutla beta hcg negatif. Ultrasonda yumurta gelişmiş ama çatlamamış kiste dönmüş bu hafta mr çekilecek. 😭 Moralim çok bozuk tedaviye başlayacaktım kist gitmeden o da olmuyor doktor duphaston verdi inşallah adetle atılır bu kist 😢 bana dua edin lütfen. Zaten hayat stresi yetmiyor gibi burda saçma sapan tiplerle uğraştım bir de Allah beter etsin onları sebebim oldular. Bundan sonra grup dışı tek bir yorum dahi yapmıycam.
Moralini bozma adetle atılır o

Bozma moralini buradaki tanımadığın insanları da takma sadece kendini düşün

İnşallah kaç gündür ağlamaktan yüzüm gözüm şiş geziyorum doktordan çıkınca moralim öyle bozuldu ki çok negatif konuştu. Burdaki doktorlar bir garip youtubedan Türk doktorları dinleyince adetle atılabildiğini öğrendim.
Tabi ki Türk dru gibisi yok hiç moralini bozma adetle atılır tertemiz olursun

Endometriozis olabilir dedi öyle olursa ameliyat olması gerekir dedi kist gitmeden hamile kalamazsın dedi, burda kimsem yok bana bakacak bile bir de ona üzüldüm gurbette olmak çok zor 😢
canım sakin ol kendini üzme lütfen. genelde çoğu kadında kist oluyor ağrılı bir adet geçirerek atıyorlar diye biliyorum. merak etme moralini yüksek tut allahın izniyle her şey yoluna girecektir

Birde sana tavsiyem burdaki insanları takma hayatında ne kadar yerleri var ki dert ediyorsun bak değmez bile
Öyle haklısın fazla duygusal yaklaşıyorum, burda arkadaşım yok Türkiye'de olan arkadaşlarımla da uzak olunca ister istemez mesafe oluyor hala alışamadım. Burda biraz huzur buluyorum ama insanların kötü niyetli olabileceğini de hesaba katmamışım.

Öyle haklısın fazla duygusal yaklaşıyorum, burda arkadaşım yok Türkiye'de olan arkadaşlarımla da uzak olunca ister istemez mesafe oluyor hala alışamadım. Burda biraz huzur buluyorum ama insanların kötü niyetli olabileceğini de hesaba katmamışım.
Boşver hiç takma Dr un verdiği ilaçları kullan adetle hepsi sokulur gider inşallah

Endometriozis olabilir dedi öyle olursa ameliyat olması gerekir dedi kist gitmeden hamile kalamazsın dedi, burda kimsem yok bana bakacak bile bir de ona üzüldüm gurbette olmak çok zor 😢
Canım basit kistler adetle atılıyor. O dediği de çikolata kisti, hamile kalamazsın diye de bişey yok tabi boyutu da önemli. Çikolata kisti bende de var gayet hamile kaldım hem de ikinci ayda. Çikolata kisti olup doğum yapan biçok arkadaşım var. Bence sen doktorunu değiştir.

Canım basit kistler adetle atılıyor. O dediği de çikolata kisti, hamile kalamazsın diye de bişey yok tabi boyutu da önemli. Çikolata kisti bende de var gayet hamile kaldım hem de ikinci ayda. Çikolata kisti olup doğum yapan biçok arkadaşım var. Bence sen doktorunu değiştir.
İnan bu 3.doktorum artık hepsi mi aynı olur. Bir de 30 40 yıl tecrübeli doktorlar güya. 2.doktorum iyiydi ama o hastanede bir sorun çıktı gidemiyorum.

Aynen bekliyoruz çıkar çıkmaz yaz😍 Muğladayız alkol konusunda hiç kendimi frenlemediğim için tatil bebişi gelir diye düşünmüyorum dikkat ettiğim ayların acısını çıkardım da biraz😅
Genelde boyle rahat olunca oluyor zaten caniim, guzel haberlerin gelir insallah bekliyoruum takipteyim. Alkolle alakasi da yok ki insanlar neler neler yapiyor ama bebek gelicekse geliyooo :KK200:

Hamileler ve hamile adaylari napiyosunuz kizceler 💕😍
Günaydın adet dün gece bitti ve dört gün sürdü bu aralar şaşırtıyor beni bu adetlerim ☺️ sol taraftaki yumurtam çalışıyor sağ taraf ta pcos var inşallah bugünden itibaren denemeler başlayacak ☺️🤲sen napiyorsun

X