2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Off zormuş.. Oyle işten cıkmakta haklıymıssın😅 allah ne kapılar açar bılemeyız.. Ben hamılelıkten önce iş arıodum bulamıodum.. Dogum yaptım, yıllar önce görüştüğüm bir firma mail atmış bana iş arıyo musunuz dıye.. Bak dusun arıorum bulamıorm, aramıyorum allah karsıma cıkarıo.. Nerden ney gelcegi hiç bellı olmuyo..

Valla ilk baslarda kolaydı ama oglum buyudukce bana bunalımlar gelmeye baslamıstı.. Meger hepsı bırıkmıs içimde depresyon olarak patlamış haberım yoktu.. Cok zordu bear, o kuvozde ben evde.. Sukurler olsun canı sağolsun simdi kocaman adam oldu☺️🙏 ama ben artık rısklı gebeyım yanı gebe kalırsam.. Bı doktor degıl 5 yıl 10 yılda gecse gebelık kolestazı tekrar edecek gebelıklerınde dedi.. Tabi oyle olacak demıorm sımdı en azndn daha bılınclıyım, ne yapmam gerektıgını bılıorm.. Tedbir benden takdir allahtan artık napalım🤷‍♀️

Ah yaa kolestazı bilirim arkadaşım yaşadı yakından şahit oldum ne berbat bir şey olduğuna Allah korumuş yine de sağlıkla büyümüş Rabbim güzel günlerini göstersin hep 🙏🏻💙
Hiç öyle düşünme ben zorluk kotamı doldurdum şimdi çok kolay iyi olacak diye düşün canım valla ne düşünürsek ne söylersek başımıza geliyor. Ben hep diyordum senelerdir dilimden düşmezdi işte 35 yaşında hala burada çalışmak istemem diye yani o zaman 35 yaş çok büyük çok önemli yaş gibi gelirdi ve 34 yaşında çıktım işten resmen kırk kere söylersen olur meselesi başıma geldi artık hep güzel şeyler söyleyeceğim 😁😁😁

Yapma yapma insan sinir oluyor hayır var da erken diye mi çıkmıyor yoksa yok musun? 😅
Ay evet ya erken yapıp göremeyince bu sefer de o insanın içini yiyor 😂😂 iyi delirmeler artık bize cidden
Sen de işten ayrılmışsın sanırım canım hayırlısı olsun senin için de başka işe geçtin mi peki yoksa kafa dinleme modunda mısın benim gibi? 😀

Ay evet ya erken yapıp göremeyince bu sefer de o insanın içini yiyor 😂😂 iyi delirmeler artık bize cidden
Sen de işten ayrılmışsın sanırım canım hayırlısı olsun senin için de başka işe geçtin mi peki yoksa kafa dinleme modunda mısın benim gibi? 😀
Kafa dinleme modundayım kuzum çok yıprattı orası beni bedenen de yoruldum ve hastalandım orada ☹

Ah yaa kolestazı bilirim arkadaşım yaşadı yakından şahit oldum ne berbat bir şey olduğuna Allah korumuş yine de sağlıkla büyümüş Rabbim güzel günlerini göstersin hep 🙏🏻💙
Hiç öyle düşünme ben zorluk kotamı doldurdum şimdi çok kolay iyi olacak diye düşün canım valla ne düşünürsek ne söylersek başımıza geliyor. Ben hep diyordum senelerdir dilimden düşmezdi işte 35 yaşında hala burada çalışmak istemem diye yani o zaman 35 yaş çok büyük çok önemli yaş gibi gelirdi ve 34 yaşında çıktım işten resmen kırk kere söylersen olur meselesi başıma geldi artık hep güzel şeyler söyleyeceğim 😁😁😁

Dua ederken detay belirtme meselesi diosun 😅😅 öyle valla ne soylersen o oluyo.. Bende hamıleyken hep derdım hersey cok yolunda gidio, korkuyorum derdim.. Korkularımda basıma geldi.. Aynen valla pozitif enerji olmak lazm☺️

Kafa dinleme modundayım kuzum çok yıprattı orası beni bedenen de yoruldum ve hastalandım orada ☹
Benim gibi olmuşsun ben de uzun yıllar direndim ama sonunda mutsuzluk ve stres hastalık olarak döndü maalesef 😔 hakkımızda hayırlısı
Çalışmaya da çok alışkınım sanki bir işe yaramıyor başarısız gibi hissediyorum kendimi ama geçici biliyorum bu durum sabır şimdilik 🙏🏻💙
Bazen yeni iş arayasım geliyor ama çocuk olunca çalışmak istemiyorum ve her an olma ihtimali varken yeni işe de başlayamam. Bir an önce bebiş gelir de en azından kafamdaki belirsizlik çözülür inşallah 🙏🏻

Dua ederken detay belirtme meselesi diosun 😅😅 öyle valla ne soylersen o oluyo.. Bende hamıleyken hep derdım hersey cok yolunda gidio, korkuyorum derdim.. Korkularımda basıma geldi.. Aynen valla pozitif enerji olmak lazm☺️
Aynen kuzum özellikle korku enerjisi çok güçlü valla neyden korkarsak başımıza geliyor iyi düşünmek lazım dünya şartlarına bakınca başarmak zor ama Allah’a güvenmekten başka yol yok 🥹🙏🏻

Benimde reglime 5 günüm kaldı bunu testi dün yaptım çok çok siliklik gördüm ama testler bu ara yalancı pozitif çıkarttığı için beklemedeyim🙈

Eklentiler

• Screenshot_20221222_145258_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20221222_145258_com.android.gallery3d.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 54
Yeni bir yıla girmek; heyecan, beklenti ve sürprizler ile gelir.
Yeni yıla çok az bir süre kalmışken bazılarımız planlarını çoktan yapmış olabilirler.
Bu sayfada yeni yılda planlarına ''bebek'' ekleyenler ve geçmiş yıllardan planında zaten bebek olanlar buluşuyor.
''Sonları kutlayın çünkü yeni başlangıçlardan önce gelirler."

Hadi bende katilayim 2023 belki uğurlu gelir yaş 37 2 yıldır deniyoruz

Benim gibi olmuşsun ben de uzun yıllar direndim ama sonunda mutsuzluk ve stres hastalık olarak döndü maalesef 😔 hakkımızda hayırlısı
Çalışmaya da çok alışkınım sanki bir işe yaramıyor başarısız gibi hissediyorum kendimi ama geçici biliyorum bu durum sabır şimdilik 🙏🏻💙
Bazen yeni iş arayasım geliyor ama çocuk olunca çalışmak istemiyorum ve her an olma ihtimali varken yeni işe de başlayamam. Bir an önce bebiş gelir de en azından kafamdaki belirsizlik çözülür inşallah 🙏🏻
Inşallah kuzum benim ben de bu süreçte yeni bir iş bakmıyorum bebiş gelsin biraz büyüsün sonra inşallah 🤲🏻👶🏻

ara ara takip etmeye calisiyorum grubumuzu. benim bilgim tecrübem yok belki bilen birisi fikir verebilir. ben araliksiz dogum kontrol hapi kullandim. hic ara vermedim yillardir kullandim tam hatirlamiyorum ama 12 yil kadar olmustur. 12 aralikta dogum kontrol hapini almadim o günden itibaren. 14 ünde adet basladi 3 gün sürdü bitti. acaba benim yumurtlama ne zaman olabilir ? normalde adet cok gec oluyordu bende 35-40 günde bir. simdi hicbir fikrim yok. yumurtlama testide cok pahali geldi almadim bende. belki siz fikir verirsiniz.

ara ara takip etmeye calisiyorum grubumuzu. benim bilgim tecrübem yok belki bilen birisi fikir verebilir. ben araliksiz dogum kontrol hapi kullandim. hic ara vermedim yillardir kullandim tam hatirlamiyorum ama 12 yil kadar olmustur. 12 aralikta dogum kontrol hapini almadim o günden itibaren. 14 ünde adet basladi 3 gün sürdü bitti. acaba benim yumurtlama ne zaman olabilir ? normalde adet cok gec oluyordu bende 35-40 günde bir. simdi hicbir fikrim yok. yumurtlama testide cok pahali geldi almadim bende. belki siz fikir verirsiniz.
Bunu şuan testsiz bilmek zor ama vücudunuzu takip edebilirsiniz özellikle servikal mukusun yapısını inceleyin derim 🌸 ben de kasıklarda şişkinlik ve ağrı hissi de oluyor.

Benimde reglime 5 günüm kaldı bunu testi dün yaptım çok çok siliklik gördüm ama testler bu ara yalancı pozitif çıkarttığı için beklemedeyim🙈
İnşallah güzel haberi alırsın canım 🙏🏻💙

Inşallah kuzum benim ben de bu süreçte yeni bir iş bakmıyorum bebiş gelsin biraz büyüsün sonra inşallah 🤲🏻👶🏻
Ben de senin kafadayım kuzum olsun biraz da büyüsün inşallah sonra bakacağız artık kariyer durumlarına Allah kapattığından milyon kat güzel kapılar açsın bizlere 🙏🏻😍💕

şöyle yapabilirsin canım 35. ve 40. günden 14ü çıkar adetin başladığından itibaren sayarsan 21. ve 26. günlere denk geliyor o günlerde akıntı takibi veya direkt gün aşırı ilişki şeklinde yapabilirisin.

Yeni bir yıla girmek; heyecan, beklenti ve sürprizler ile gelir.
Yeni yıla çok az bir süre kalmışken bazılarımız planlarını çoktan yapmış olabilirler.
Bu sayfada yeni yılda planlarına ''bebek'' ekleyenler ve geçmiş yıllardan planında zaten bebek olanlar buluşuyor.
''Sonları kutlayın çünkü yeni başlangıçlardan önce gelirler."

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorum . Temmuz ayından beri düşünüyoruz. 1 kızım var 7 yaşında. Benim yaşım 30 .. bu aydan çok umitliydim ama 20 Aralık'ta regl oldum. Şimdi ateş takibi ovulasyon testini deneyeceğim bu ay. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏

Ateş takibi ile ovulasyon günü takip konuları var her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ateş olcuyorsun bende bu ay ateş takibi yapmaya başladım. Adetin ilk günü başlıyorsun. Yada 2-3 o fark etmez ama 1 ay düzenli takip edip grafiğini oluşturuyorsun. Ovulasyon testi de ben internetten aldım daha uyguna geldi. Ama ateş takibi daha mantıklı . Fikir olsun diye yazayım dedim.

Bunu şuan testsiz bilmek zor ama vücudunuzu takip edebilirsiniz özellikle servikal mukusun yapısını inceleyin derim 🌸 ben de kasıklarda şişkinlik ve ağrı hissi de oluyor.
Seevikal mukus yumurtlamadan once seffaf ve uzayan bir akinti oluyor degil mi? Iki parmak arasinda ne kadar uzamasi gerekiyor?

X