2023 Yılı Gebelik Planlayanlar 2023

Ateş takibi ile ovulasyon günü takip konuları var her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ateş olcuyorsun bende bu ay ateş takibi yapmaya başladım. Adetin ilk günü başlıyorsun. Yada 2-3 o fark etmez ama 1 ay düzenli takip edip grafiğini oluşturuyorsun. Ovulasyon testi de ben internetten aldım daha uyguna geldi. Ama ateş takibi daha mantıklı . Fikir olsun diye yazayım dedim.
Grafik olusturmak icin hangi app i kullaniyorsunuz?

Son adet tarihim 27 Kasım. Bu ay baya geç yumurtlama oldu.

22 Aralık'ta yumurtlama gördüm, ultra pikti.
19 / 23 Aralık hergun ilişki oldu. Bundan sonra regliye kadar beklemeye geçiyorum 🙏🏻 bana da şans dileyin. Tutar umarım

Bende bir totem yapıp aranıza katılayım 🌸
Yaşım 31 1.5 yıldır deniyoruz inş 2023 çok güzel gelir hepimize 🤲 dopdolu bol bebişli bir yıl olsun 👼👼🥰

Yeni bir yıla girmek; heyecan, beklenti ve sürprizler ile gelir.
Yeni yıla çok az bir süre kalmışken bazılarımız planlarını çoktan yapmış olabilirler.
Bu sayfada yeni yılda planlarına ''bebek'' ekleyenler ve geçmiş yıllardan planında zaten bebek olanlar buluşuyor.
''Sonları kutlayın çünkü yeni başlangıçlardan önce gelirler."

hadi benide yazalım. ilk defa katılıcam belki uğurlu gelir :) 1 senedir ara ara denedik bir şeyler 37 yaşındayım. 2023de güzel haberler vereceğiz

Reglime 4 gün var test yaptım negatif zaten vücudumda hiç bir değişiklik yok olsa birşeyler anlardım diyorum daha yolun başındayım 2 aydır deniyorum ama insan ister istemez korkuyor

Reglime 4 gün var test yaptım negatif zaten vücudumda hiç bir değişiklik yok olsa birşeyler anlardım diyorum daha yolun başındayım 2 aydır deniyorum ama insan ister istemez korkuyor
korkuya düşmen için henüz çok erken 6ay-1yıl süresi var, 2. aydan korkuya başlarsan strese dönüşür ve bu hiç iyi olmaz.

Nasılsınız canlarım bat günü yaklaşanlarda var mı gelişme? Benim iki günüm kaldı ama adet olacağım belli belirtilerimden test yapmadım o yüzden bu ay bebek mevzusu pek aklıma gelmiyor zaten hala kafam karman çorman olduğu için 😅

Ihlamurseven Ihlamurseven kaderdaşım 🥹 sen neler yapıyorsun alışabildin mi evde olmaya neredeyse iki hafta olacak ama hala boşluktayım sanki ne zaman geçecek acaba bu his?🥹🥹

korkuya düşmen için henüz çok erken 6ay-1yıl süresi var, 2. aydan korkuya başlarsan strese dönüşür ve bu hiç iyi olmaz.
Önceleri genel kontrole gittim ama gebelik planıyla doktora hiç gitmemiştim şu aşamada biraz daha bekliyorum nedense kendiliğinden hamile kalıp o şekilde doktora gitmeyi umuyorum

Nasılsınız canlarım bat günü yaklaşanlarda var mı gelişme? Benim iki günüm kaldı ama adet olacağım belli belirtilerimden test yapmadım o yüzden bu ay bebek mevzusu pek aklıma gelmiyor zaten hala kafam karman çorman olduğu için 😅

Ihlamurseven Ihlamurseven kaderdaşım 🥹 sen neler yapıyorsun alışabildin mi evde olmaya neredeyse iki hafta olacak ama hala boşluktayım sanki ne zaman geçecek acaba bu his?🥹🥹
Merhaba kuzum yeni gördüm mesajını benim iki ayı geçti anca alıştım evde olmaya hatta sevmeye bile başladım 🤣 bu sabah da regl oldum. Nasip kısmet sağlıkla,hayırla gelsinler bebişlerimiz 👶🏻 kuzum keşke test yapsaydın ya aklımızda kalmazdı 😍

Merhaba kuzum yeni gördüm mesajını benim iki ayı geçti anca alıştım evde olmaya hatta sevmeye bile başladım 🤣 bu sabah da regl oldum. Nasip kısmet sağlıkla,hayırla gelsinler bebişlerimiz 👶🏻 kuzum keşke test yapsaydın ya aklımızda kalmazdı 😍
Regl migreni var bende kuzum kırmızılar gelmeden iki üç gün önce başlar yine baş ağrım başlayınca umudu kestim bu aydan zaten yumurtlama dönemi kaçmıştı beklentim de yok hiç 🥹 boşuna test ziyan etmeyeyim dedim yarın ya da perşembe olurum zaten sonra gelsin yeni ayın heyecanı 😅😅
Ben hala idrak edemedim ya hala arayıp iş isteyecekler toplantıya çağıracaklar gibi stresle uyanıyorum sabahları gerginlik ve stres halim geçmedi artık rahatım oh diyemedim bir türlü bir yandan da eee şimdi ne olacak sorusu var inşallah ben de senin gibi çabuk adapte olurum geçiş sürecine 🥹🙏🏻

merhaba kizlar gebelik testleri son aldigimda normali 4-6 lira arasiydi erken olanida 12-15 arasiydi. bugün sorduk erken gebelik testi tanesi 100 lira normali de tanesi 60 lira mi ne dediler eczanede. normalmi bu fiyatlar ? daha ucuza nerden alabilirim eczane disinda bir yerde satiliyormu testler ?

merhaba kizlar gebelik testleri son aldigimda normali 4-6 lira arasiydi erken olanida 12-15 arasiydi. bugün sorduk erken gebelik testi tanesi 100 lira normali de tanesi 60 lira mi ne dediler eczanede. normalmi bu fiyatlar ? daha ucuza nerden alabilirim eczane disinda bir yerde satiliyormu testler ?
Trendyoldan bakın orda toplu şekilde daha uyguna geliyor

Ben 6lı erken gebelik testi almıştım sadece biri bozuk çıktı ama şuan 6lı 80-60 felan

X