2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
BBenim bu ucuncu gebeliğim biri üç buçuk yaşında biri karnida kalbi durdu bu üç inanın yol o kadar yorucu ki şuan bulantı kusma vs ilk gebeliğimdede türlü. Türlü şeyler çıktı. Yaşamaz dediler kucağıma aldm ikincisinde sknti yoktu su gibi ilerledi kalbi durdu o yüzden artık hiç takip etmiyorm olacağı neyse o sadece dua ediyorm hepimiz sağ salim kucagimiza alalım inşallah
Hafta hafta gelişim takibinde önemli ya o yüzden sormuştum :) siz bilirsiniz tani takip edip etmemek sizin tercihiniz

Benimde baktığında aktif kanama alanım yoktu canım 3gün sonra rahimde kanama alanı çıktı ortaya bazen hemen görünmüyor eger leke gelmeye devam ederse git mutlaka
Benim de salı günü kanama alanım yoktu bugün kahverengi lekelenmem oldu doktoruma söyledim progestan verdi zaten hastanede çalışıyorum çalıştığım hastaneye de gittim muayene oldum kese duruyo ama kaliteli olmadığı için ultrason etrafında kanama var mı emin olamadi nolur nolmaz diye bir hafta rapor verdi mutlaka gidilmeli bence de doktora

Benim bu ilk gebeliğim daha önce kimyasal bile yaşamadım inşallah herşey yolunda gider ya ikimiz için de ilaca başladım inşallah ilaç korur keseyi. Doktora gittiğin gün sorun olsa kesin çıkardı canım demek ki bir sorun yok inşallah sorunsuz geçer hamileliğimiz
İnşallah sağlıkla ilerler gebeliğimiz ve kucağımıza aliriz 🤰

Allah büyük canım.28 de de benim randevum var.gecen sene kalbi durmuştu.bu sene inşallah elimize doğar.bende senin gibi korkularimin üstüne pozitif düşünceler kuruyorum ama en ufak bir şeyde yıkılacak gibiyim.Rabbim yaşatmasın bize aynı duyguyu.
Aynı duygulardayiz hem böyle bebeğim diye konuşuyorum onunla hemde ya yoksa ya yaşamazsa diye korkuyorum.

Merhaba kizlar bugunlerde pek giremiyorum canlar okadar rahatsizim ki ne yersem atiyorum canimda hic bisey cekmiyo iştahsizlik baya artti bide kusmalar gunde 4 defa kusuyorum 😣
Bendede iştahsızlık çok ben kusmuyorum ama sürekli geçmeyen Bi mide bulantısı var hem çok acıkıyorum hem hiçbişey yiyemiyorum senin sat ne zamandı

kızlar bende sürekli açım
mesela canım bugünde sarımsaklı bişeyler yemek istiyo acaba zararlımıdır ya

kızlar bende sürekli açım
mesela canım bugünde sarımsaklı bişeyler yemek istiyo acaba zararlımıdır ya
Canım sen sorunca merak ettim baktım bağışıklığı güçlendirdiği için uzmanlar tavsiye ediyormuş ama tabi ben normalde bile yemezken şuan kokusundan yanına yaklaşamıyorum

Akşam saatlerinde özellikle belime bacaklarıma vuruyor benim de zor eğilip kalkıyorum. Umarım normaldir.
çalışıyor musunuz?
benimde çalıştığım günlerde oluyo halbuki oturarak çalışıyorum bi zoru yok ama
evde uzanarak geçirdiğim günlerde ağrım olmuyo

Canım sen sorunca merak ettim baktım bağışıklığı güçlendirdiği için uzmanlar tavsiye ediyormuş ama tabi ben normalde bile yemezken şuan kokusundan yanına yaklaşamıyorum
he sen normalde bile sevmiyosan şuan senin miden onu ilk elenecekler grubuna almış :)
benim henüz kokulara hassaiyetim falan yok çok şükür inşallahta olmaz
zordur ya o hangi kokunun önüne geçebiliceksin :)

Merhaba kizlar bugunlerde pek giremiyorum canlar okadar rahatsizim ki ne yersem atiyorum canimda hic bisey cekmiyo iştahsizlik baya artti bide kusmalar gunde 4 defa kusuyorum 😣
geçmiş olsun canım benim ne kadarlıktın sen
miden çabuk etkilenmiş seninde

he sen normalde bile sevmiyosan şuan senin miden onu ilk elenecekler grubuna almış :)
benim henüz kokulara hassaiyetim falan yok çok şükür inşallahta olmaz
zordur ya o hangi kokunun önüne geçebiliceksin :)
Bende şimdiden başladı 😔 diğer gebeliklerimde bulantım yoktu fakat bunda var bakalım nasıl geçicek aylar bu şekilde 😔

Bende şimdiden başladı 😔 diğer gebeliklerimde bulantım yoktu fakat bunda var bakalım nasıl geçicek aylar bu şekilde 😔
bi müddet sonra ilaç veriyolar sanırım canım senin için daha erken olabilir tabi
benim iki arkadaşımda ilaçla dayanabildi

X