2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah canım sabah biraz kahverengi lekelenmem oldu ona canım çok sıkıldı inşallah bebeğime bir şey olmaz doktor kanama artarsa gelin dedi inşallah artmaz progestan verdi inşallah o yardım eder tutunmaya
Canım onu kafana takma normal o kadar lekelenme olabilir benim arkadaşım 8. Hafta yaşadı hem de adet görür gibi çok olmuştu Progestan kullandı bir şey olmadı şükür Allah’ın izniyle devam edecek inşallah inanıyorum

Kizlaar 30 ekime randevu aldım 6+0 olcak kalbini duyar miyim acaba geçen sene kalbi durduğu için 11 haftalıkken almışlardı kendime bunları hatirlatmamaya çalışıyorum sürekli herşey çok güzel diyorum ama deli gibi korkuyorum.Saglikli olduğunu bı gorsemm
Allah büyük canım.28 de de benim randevum var.gecen sene kalbi durmuştu.bu sene inşallah elimize doğar.bende senin gibi korkularimin üstüne pozitif düşünceler kuruyorum ama en ufak bir şeyde yıkılacak gibiyim.Rabbim yaşatmasın bize aynı duyguyu.

Doktor sana da ilaç verdi mi peki
Doktora söylemedim. Dediğim gibi iki ayrı yoğun günün ardından gerçekleşti. Sonra geçti. İnternetten baktığımda hareketli geçen günlerde olabilir diyordu. Kahverengi bulanık olması da beni çok endiselendirmedi. Su an yok mesela. Dinlendim geçti. Dinlenerek ev işi yapmaya çalışıyorum.

merhaba beta değerim 72 satte 174ten 158e düşmüş bu bir düşük yada dış gebelik bu durumda aranızdan ayrılıyorum.beni listeden de silebilirsiniz.hepinize şimdiden hayırlı doğumlar dilerim allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin
Çok üzüldüm canım Allahım tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder inş 🙏

Doktora söylemedim. Dediğim gibi iki ayrı yoğun günün ardından gerçekleşti. Sonra geçti. İnternetten baktığımda hareketli geçen günlerde olabilir diyordu. Kahverengi bulanık olması da beni çok endiselendirmedi. Su an yok mesela. Dinlendim geçti. Dinlenerek ev işi yapmaya çalışıyorum.
Benimki de kahverengi kırmızı değil ama yine de endişe ettim ya ben çalışıyorum bir de ister istemez yorgun oluyorum dinlenme fırsatım çok olmuyo bugün zaten halsiz hissediyorum kendimi bir de bu olunca iyice modum düştü

Benimki de kahverengi kırmızı değil ama yine de endişe ettim ya ben çalışıyorum bir de ister istemez yorgun oluyorum dinlenme fırsatım çok olmuyo bugün zaten halsiz hissediyorum kendimi bir de bu olunca iyice modum düştü
Ben de çalışıyorum. Şimdi izindeyim. Hatta doktora gittiğim gün de lekelenmem oldu söylemeyi unuttum ama o da ultrasonda bir şey görmedi. Benim de bir düşüğüm var. Onca iğne ilaç serum kullandım, yine kalbi durdu. Su an bir şey kullanmıyorum

Kızlar bir de sizin de karnınızda hafif ağrı şişkinlik falan var mı? Ben hala kendimi çok yakında regl olacak gibi hissediyorum
Ben regl olacak gibi ağrı yaşıyorum. Sancı gibi bi şey değil. Bi anda yavaş yavaş agrimaya başlıyor. O ağrı dizlerime kadar iniyor. Kısa süre sürüp gidiyor. Geçen gün akşam saat 22.30 gibi sag tarafımda olup sag dizime vurdu. Bi saat sonrasında da sol tarafta olup sol dizime vurdu. Benim ilk gebeliğim değil düşükler kürtajlar yaşadım ama ilk defa böyle ağrı oluyor. Yazın histeroskopi oldum rahmim düzeltildi. Onun etkisi olabilir mi bilmiyorum. Progestan fitil kullanıyorum sabah akşam. Bunun haricinde çabuk yorulma ve bel ağrısı oluyor. Uyku düzenim değişmedi. İlk gebelikte çok uyuyodum. İş yerinde bile uyuyakalıyodum. Bunda öyle bi şey yok 7-8 saat uyku yetiyor.

Merhaba herkese, ben de eylül ayında bi düşük yaşadıktan sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim 🤗 dün kan verdim beta 1060 çıktı. İlk bebeğim olacak inşallah 29 yaşındayım pcosum vardı yaklaşık 1 senedir deniyorduk

Kızlar bir şey danışacağım doktoruma sormadım çünkü asla umurumda değil :)
şuan birden aklıma düştü 6 haftadayım eşimle asla cinsel münasebetimiz yok hatta hafif nezle diye bir haftadır aynı yatakta bile değiliz:) garibim oda bir şey sormuyor benimde aklımın ucundan bile geçmiyor ama şimdi fark ettimde bu ne kadar böyle sürecek :)

şuan birden aklıma düştü 6 haftadayım eşimle asla cinsel münasebetimiz yok hatta hafif nezle diye bir haftadır aynı yatakta bile değiliz:) garibim oda bir şey sormuyor benimde aklımın ucundan bile geçmiyor ama şimdi fark ettimde bu ne kadar böyle sürecek :)
Doktorum size bırakıyorum dedi. Seyahat, cinsel iliski vs bunlarda oran %15 dedi. Ben bu gebeliğimde titiz davranıcam. Ama etrafımdan gördüğüm kadarıyla çocuktan sonra eşler birbirinden uzaklaşmaya başlıyor. O yüzden hamileliğe kaptırıp da cok da birbirinizden kopmayın bence.

Sağlıklı bir bebekse sorun olmuyor. Ben keseyi görmeye gidiyorum. Kanama ve kesede sorun yoksa muhtemelen yapabilirsiniz diyecek. Sizin de sorun yoksa öyle diyecektir.

Doktorum size bırakıyorum dedi. Seyahat, cinsel iliski vs bunlarda oran %15 dedi. Ben bu gebeliğimde titiz davranıcam. Ama etrafımdan gördüğüm kadarıyla çocuktan sonra eşler birbirinden uzaklaşmaya başlıyor. O yüzden hamileliğe kaptırıp da cok da birbirinizden kopmayın bence.

Kesinlikle katılıyorum. İlişkileri bozulanlar ya hamilelik sırasında ya hamilelik sonrası oluyor.

Doktor rbir risk görmediyse ilişki yasak değil

X