2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah kendiliğinden geçer ya galiba kendime nazar ettim benim bulantım bile olmadı diye diye ve kusamıyorumda belki rahatlardım😔
bende de sadece sabahları öğürtü oluyo ilk yataktan kalktığımda
midem dolu olsa bile kusmuyorum gün içinde bi daha olmuyo tuhaf bişey

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı daha ilk kontorolümdü adet tarihime göre 6+6 görünüyordu ama ultrasonda 6+3 dedi doktor ve herşey yolundaydı bebek kese🥰 çok şükür bir sorun çıkmadı. Henüz gebeliğimin ilk başlarındayken kadındoğum acile gitmem gerekti ve doktor benim artan hcg değerimi göz ardı edip hamile değilsin sen demişti günlerce ağlamıştım. Ama şuan çok şükür bebeğim benimle. Bu arada doktora bilerek bu haftaları bekledim kese ve bebeği görmek için dediğimde doktor bana sakın bir daha böyle yapma dış gebelik olsaydı senin için kötü sonuçlar olabilirdi yüzden gebeliğinizi farkettiğiniz an mutlaka bi kadın doğumcuya görünün süreci takip edin dedi. Arkadaşlar eğer benim gibi kese ve bebeği görmek için geç gitmeyi bekleyen varsa bu hataya siz düşmeyin gidin doktora 🥰
kalp atışı duydunuz mu ?

Eveet bulanti klubune bende hosgeldim dun itibariyle aksam bulantilarim oluyo bas donmesiyle beraber. Tuhaf sabah olmaz mi bu bulantilar benim vucut ters anladi aksam bulaniyo 😀

Bu arada regle göre 5+5 ama ultrasonda 6+3 yazıyor. Doktor bir şey demedi. Bende sonradan gördüm. Sebebi nedir bilmiyorum. Düzgün bir doktora gidince soracağım. Heralde betamın yüksek olma sebebi de bu.

BBenim bu ucuncu gebeliğim biri üç buçuk yaşında biri karnida kalbi durdu bu üç inanın yol o kadar yorucu ki şuan bulantı kusma vs ilk gebeliğimdede türlü. Türlü şeyler çıktı. Yaşamaz dediler kucağıma aldm ikincisinde sknti yoktu su gibi ilerledi kalbi durdu o yüzden artık hiç takip etmiyorm olacağı neyse o sadece dua ediyorm hepimiz sağ salim kucagimiza alalım inşallah
Çok iyi anlıyorum seni benimde ilkinde 9. Haftada kalbi durdu bunda bende başta önemsemiyordum sonradan kanama başlayınca üstüne düşmeye başladım birşey olacak korkusuyla Allah inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

Benim de salı günü kanama alanım yoktu bugün kahverengi lekelenmem oldu doktoruma söyledim progestan verdi zaten hastanede çalışıyorum çalıştığım hastaneye de gittim muayene oldum kese duruyo ama kaliteli olmadığı için ultrason etrafında kanama var mı emin olamadi nolur nolmaz diye bir hafta rapor verdi mutlaka gidilmeli bence de doktora
İnşallah progestan toparlar canım sağlıkla alırsın kucağına bebeği.

X