2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynı durumdayız bende bugün evi temizledim belim kopuyor sanki sol kalça kemigim yürüyünce tutulur gibi oluyor
Geçen gün sol kalça kemiği ağrısı bende de oldu yürüyemiyordum resmen 2-3 gün geçmedi doktor magnezyum yazdı şuan iyi çok şükür

Kızlar bende bugün aşı için gittim sağlık ocağına aşı yok dedi gelince arayacak beni

aynen valla arkadan oğlan dağıtmasa daha iyi olucakta işte az önce yinemi dağıttın buraları diyorum amaan bişey olmaz diyo bana sinirlenicenmi yicenmi ağzını dilide dönmüyo
Boş ver bırak oynasın çocukluğunu yaşasın kuzum

kızamıyorumki zaten nasıl tatlı bir konuşması var azcık kızacak gibi olsam anne beni sevmiyon için ağlıyom diyo yüzünü kapatıyo bi tatlıki
Benim kız da öyle az sesim yuksrlse sen beni sevmiyorsun zaten diyip ağlıyor sonra gel barışalım diyip sos oynayalım diyor

Benim kız da öyle az sesim yuksrlse sen beni sevmiyorsun zaten diyip ağlıyor sonra gel barışalım diyip sos oynayalım diyor
kızda napıcaz bilmiyorum ikisi bir olur parmağında oynatır biran önce kavuşmak istiyorum yaa eşime diyorum artık kız babası olucan oğlanın cilvesi böyleyse kızınki nasıl olur oğluma benzerse çok güzel bir kız olur ayy biran önce gelsinde abisiyle oynasınlar yaa

Ben de daha gozukmedim radyoloji ye ayrıntılı için ayın 20 sinde gidicem baya geç tarihe verdiler günü çok merak ediyorum üç haftadır görmedim bende
Ben detaylıya haftaya gideceğim orda muhtemelen belli olur.orda da gostermezse zaten soğuma kadar bende sormayacağım. Sağlıklı, hayırlı ,mutlu, şanslı bir birey olsunda cinsiyet fark etmez.

Radyolojiye idrar yolu enfeksiyonu için gittim. Böbreklere bakarken bebeğin eli ayağı diye konuşuyorlardı kendi aralarında bende cinsiyete de bakın dedim. Baktılar ama onlarda izin vermedi.

Kızlar yatağa yattığınızda hızlıca uyuyabilmek için yaptığınız bir şey var mı ? Varsa söyler misiniz uyumakta güçlük çekiyorum

Kızlar sırtım omurga kemiğim sanki çürüyormuş gibi ağrıyor çok acı veriyor bazen özellikle fazla ayakta durduğumda sizler de varmı sırt ağrısı?
Bende de bek ve sırt ağrısı var ayakta durunca ama bende 15 gündür idrar yolu enfeksiyonu var o zamandan beri başladı.
Enfeksiyondan mi hamilelikten mi anlayamadim

Kızlar yatağa yattığınızda hızlıca uyuyabilmek için yaptığınız bir şey var mı ? Varsa söyler misiniz uyumakta güçlük çekiyorum
Bol yastıkla uyumayı dene canım ne kadar çok yastık olursa o kadar iyi uyuyorum ben ya da istersen hamile yastıkları var ya onlardan al

İyiyiz sen nasılsın. Bebisler iyidir umarım ben 3 haftadır kontrole gitmedim.
Ve hâlâ cinsiyeti bilmiyoruz. Geçen hafta radyolojiye gittim ultrason da onlarda baktılar bebisko gostermedi
Ikimiz vardık öğrenmeyen ben geçen hafta öğrendim benimki de bi türlü göstermiyordu bu yüzden etrafımdaki herkes kız demişti meğer bizim oğlan da utangaçmış darısı sana

Kızlqr kabizlik sorunu yaşayanlar vardı. Bende de vardi afedersiniz tuvalette uzun kaliyordum. Kanabahar yemegi bana cok yaradı burdan size de soyleyeyim dedim.

Kızlar sırtım omurga kemiğim sanki çürüyormuş gibi ağrıyor çok acı veriyor bazen özellikle fazla ayakta durduğumda sizler de varmı sırt ağrısı?
Benim hafif bir ağrı oluyor ama doktor magnezyum kalsiyum felan içeren bir hap verdi o iyi geliyor sanırım çünkü ağrım çok çok az. Bir de eşim sırtıma masaj yapıyor o da çok iyi geliyor

Ihlamur benim doktorum da bana vermemişti canım sadece tane kuşburnu iç demişti
Acaba kişiye özel bir durum mu değerlerinin hepsi normal mi? Çünkü ben grip olduğumda doktor günde bir fincan iç fazla içme demişti sadece. Nettende araştırdım biraz hamileliğin son zamanları iyi değilmiş. Kafama takıldı şimdi artık zaten bahar geldi içmemde Bebeklerimiz sağlıklı olsunda, Allah’a emanetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…