2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Herkese merhaba, ramazanda oruç tutmak isteyenler vardı doktoruna soran oldu mu acaba? Bu arada ben 22+5deyim bebeğim hep çok hareketli o yüzden her gün hissediyorum hatta şu an yine hareket ediyor 🥰 Bir de egzersiz yapıyor musunuz? Yürüyüş dışında
Ben yürüyüş yapamıyorum canım ama egzersiz yapıyorum YouTube'dan olduğum haftayı yazıp egzersiz yazıyorum ordaki şeyleri yapıyorum bacak kalça sırt egzersizi yapıyorum her gün

Ben yürüyüş yapamıyorum canım ama egzersiz yapıyorum YouTube'dan olduğum haftayı yazıp egzersiz yazıyorum ordaki şeyleri yapıyorum bacak kalça sırt egzersizi yapıyorum her gün
Bende yeni başladım egzersizlere geç oldu biraz ama hiç yapmamaktan iyidir diye düşünüyorum. Bende sadece yürüyüş yapıyordum

Merhaba canim
Bugun oruc tutmusum cok fazla baş agrim var
Yarinda tutacaktim ama vazgectim
Bide doktorlar onermiyolar ramazda oruc tutmak
Ramazanın ilk günü tutmayı düşünüyorum, niyetlenmeyim o zaman bir deneyim bakalım. Zaten Ramazan boyunca tutmak mümkün olmazda en azından bir kaç gün tutmak istemiştim

Bende yeni başladım egzersizlere geç oldu biraz ama hiç yapmamaktan iyidir diye düşünüyorum. Bende sadece yürüyüş yapıyordum
Ben yürüyüş de yapmaya çalışıyodum ama kanamam olunca doktor yasakladı yatarken yaptığım egzersizden bişey olmaz diyerek az az yapıyorum yoksa bel ağrım daha da kötü oluyo youtubeda yoga videoları özellikle çok iyi geliyo hamile yogası olanlar bana

Ben yürüyüş de yapmaya çalışıyodum ama kanamam olunca doktor yasakladı yatarken yaptığım egzersizden bişey olmaz diyerek az az yapıyorum yoksa bel ağrım daha da kötü oluyo youtubeda yoga videoları özellikle çok iyi geliyo hamile yogası olanlar bana
Geçmiş olsun canım. Benim daha bel ağrım başlamadı çok şükür, deneyeceğim hamile yogası da çok teşekkürler ☺️

Ben de oruçlarımı aslında tutmak istiyorum ama gün içinde çok da acıkıyorum nasıl olacak bilmiyorum , doktoruma sorayım ben bir de şimdiden 10 kilo aldım :KK43: belki oruç tutmak benim için daha sağlıklı olur .

Ben de oruçlarımı aslında tutmak istiyorum ama gün içinde çok da acıkıyorum nasıl olacak bilmiyorum , doktoruma sorayım ben bir de şimdiden 10 kilo aldım :KK43: belki oruç tutmak benim için daha sağlıklı olur .
Oruc bana imkansız geliyo ya gerçekten çok acıkıyorum normalde de ramazanda çok zorlanan biriyim şimdi o kadar saat susuz aç nasıl durulur bilmiyorum o yüzden tutmamaya karar verdim oruç kilo kontrolü sağlayan birşey değil bence kilo alımından rahatsız oluyorsan diyetisyene danışsan daha iyi olur canım ramazanda kilo alanlardanım ben verenlerden değil

Oruc bana imkansız geliyo ya gerçekten çok acıkıyorum normalde de ramazanda çok zorlanan biriyim şimdi o kadar saat susuz aç nasıl durulur bilmiyorum o yüzden tutmamaya karar verdim oruç kilo kontrolü sağlayan birşey değil bence kilo alımından rahatsız oluyorsan diyetisyene danışsan daha iyi olur canım ramazanda kilo alanlardanım ben verenlerden değil
Sonrasında Tutmak da gözümde büyüyor az da kaldı bakayım ben de durumuma göre karar vericem

Kızlar ben dün ilk defa dışarı çıktım ebebeğe gittim indirim var ben şuan için sadece zıbınlarını aldım fazla ayakta duramıyorum halâ ağrım oluyor ve gidince ne alacağımı şaşırdım liste yapıp gitmem lazım bence

Kızlar ben dün ilk defa dışarı çıktım ebebeğe gittim indirim var ben şuan için sadece zıbınlarını aldım fazla ayakta duramıyorum halâ ağrım oluyor ve gidince ne alacağımı şaşırdım liste yapıp gitmem lazım bence
İstersen e bebeğin online sayfasından alışveriş yap

Günaydın hayırlı sabahlar kızlar msjlaribi okuyorm ama bana bildirim pek gelmiyor sayfa kayboluyor keşke telegram WhatsApp olsa. Yada bildirim gelse anlamadm bu işi. Benimde ,24 hafta oldu bir anda üç kilo aldm ben 53 tüm 56 olmuşum göbek çıktı artık normal hızla alırım umarm hiç almamistm kilo demek aliniyormus :)

Herkese hayırlı pazarlar
Dün geceden beri boğaz yanması yaşıyorum sanırım grip olucam hiç uyuyamadım.
Bitki çayıda içemiyoruz bu dönemde grip olup atlatan var mı neler yaptınız merak ettim.
Ihlamur ve zencefil. Bir bardak içiliyor doktorlar izin veriyor ben hergun bir bardak ıhlamur çayı iciyorm balda köy istersen. Meyveni c vitamini bol al d vit alıyorsan onu aksatma bol su uyku iyi gelebilir geçmiş olsun canim

Ben ilk gebeliğimde aşırı kabız oluyordum ağlıyordum artık mecburen bir kac kez küçüklerden kullandım,bu sefer sabahları kayısı yiyorum tavsiye ederim size de ,birde gecen sefer Dr bir ilac vermişti belki sizede verir,bazı kan hapları da cok kabız yapıyor bana ferrum verdi sonra okabız yapmamıstı
Bende oligofer fol kullaniyorum Allah'tan kabız yapmadı. Acı biber pul biberife corbalarima ekliyorum:))) normaldede sevyrm

Günaydın kızlar,ben de bugün tetanoz aşımı oldum,gelmiş sağlık ocağına sonunda. Diğer doz için bir ay sonra gel dediler. Detaylı ultrasonum da geçen haftaydı çok şükür problem yokmuş. Hiç fotoğrafını alamadık ama :) bacaklarıyla yüzünü kapatmıştı. Umarım hepimiz sorunsuz ve sağlıkla yürütürüz bu süreci 🙏😊

X