2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Canım yaşadığımız bölgeye göre kıyafet seçimi daha uygun olacak gibi evin odanın sıcaklığına yalnız bebek emdiği sürece su kaynaklarını anneden alıyor kıyafet sebepli susuz kalması pek aklıma yatmadı pişik alerji olabilir evet ama benimde hep ince uzun kol yarım kol zıbınlar da var ama onlar 6. Ay da içine giydiririm diye almıştım.

benim yanlar daha dolgun geliyo bana benimde kızım olucak allahın izniyle ben en son 1 kilo vermiştim inşallah düzene sokarım kilomuda

bendede oluyo bakıyorum sürekli acaba kanama falanmı oldu diye ama demekki sadece bende olmuyosa normaldir
Aynen canım. Ne zamandır durmuştu bugün sanki hasta olursun da alttan boşalır ya öyle oldum bir baktım akıntı genislesin bakalım vajinamiz

Evet evet herkes aynı kanıda sanırım 0-3 çabuk geçiyor olmuyor kıyafetler diye söylüyorlar bende uzun kol aldım biraz yatak odam soğuk oluyor acıkcası benim nasıl olursa ona göre davrancam.

Merhaba kizlar daha once yazmistim ikili testte kndim icin kiz bebek diye tahminde bulunmustum die. Ayrintili ultrasyonda da kiz denildi. 3. Kizim geliyor. Bugun 21 Haftaligim. Aylarca erkk cocuk icin denilen herseyi okuyup yaptim. Butun takvimler belirtiler erkkti ama sonuc kiz:) bu arada Rabbimden cok istedim cok dua ettim o ankandada inancim tamdi. Yani Allah ne dilerse o olur biliyorum. son bebegim daha dogurmucam. Burda bazen denk geliodum yumurta öncesi sonrasi tamamen nasip isi o iste

Hayirli olsun saglikla dogsun kiziniz. Bende cok denk geliyodum yumurtlama gunu erkek olur oncesinde iliski olursa kiz olur yok kiz cinsiyetli spermler daha uzun yasiyo cart curt sacma sapan bilim disi seyler yumurtlamami takip ederek hamile kaldim gayette yumurtlamadan 3 gun onceki iliskiyle gebelik oldu ve erkek bebegim sadece nasip gercekten. Hamile kalmakta bebegin cinsiyetide sagligida Allah ne yazdiysa hakkimizda onu yasiyoruz

Tskler.aynn herseyi denedim ama nasibim belliymis

O komplet mol çeşidi. Bir de parsiyel mol var maalesef. Onda bebek oluşuyor ama 69 kromozomlu. İlerleyen haftalarda kalbi duruyor
Canım selam ..
Bende mol gebelik gecirmisim geçen hafta Kürtaj oldum.. patalojiye gidince mol gebelik ortaya çıktı..
Kanser hücresi değilmiş çok şükür..
Ama beta verdim hala.yuksek ya delircem..
2354 çıkmış.. haftaya yine kan vercem sürekli bakılacakmis..
Senin nasıl ilerledi kan değerin kaçtı?nezaman düştü

belkide benimki haziran sonu gelebilir oğlum 37 haftalıktı doğduğunda ama temmuz haziran pek sıcaklık farkı olmaz heralde
İstanbul’da haziran çok sıcak olmuyor genelde.
Ama Adana Diyarbakır Antalya falan çok sıcak olur
O yüzden şehre göre bakmak en iyisi
Ben bir aylık olunca yazlığa geçerim orası baya serin oluyor o sebeple mesela uzun kollu almam lazım :)

Ama eşya çok almayacağım çünkü bebek nasıl doğacak nasıl büyüyecek bilmiyorum
Belki çok hızlı kg alacak
Belki uzun doğacak ya da küçük kısa doğacak.
2 hastane çıkışı 4-5 zıbın 4-5 alt yeter

Anladım canım adana çok sıcak olur tabiki o dönemde ben Ankaradayım oralarda olsam kısa giydiririm direk yanar yazık çocuk pişik olur hazirandaysa seninde doğum
Doktora soracam ilk günler uzun giydirdiğim büyük ihtimal ama bilemedim valla ve en büyük korkum da o isilik pişik inşallah kolay atlatırız ve haziran sonu temmuz başı dedi doktor birazda keyfi gelmesi lazım bir aksilik olmazsa normal olacak

Aynen kızı 36 haftalık oğlanı 37 de dogurmustum doktor 36 dan sonra cantan herseyin hazır olsun dedi

Yaa cok uzuldum gecmis olsun dis gebelik gecirmistin sende yanlis hatirlamiyosam. Saglik dilerim en kisa zamanda

canım ben kıyafet falan almicam herşeyi var zaten ama allah göstermesin oğlum 5 gün yenidoğan yoğun bakımında yattı sadece ilk gün bile damar yolu kan vs derken 4-5 tane kıyafet değiştirdik bu sefer tedbirli olucam herşeyi fazla fazla alıcam yanıma allah göstermesin yaşatmasın ama tedbirli olmakta fayda var

K Kokusuzmum canim durumun nasil hala hastanedemisin
Bir kaç gün daha çıkarmayacaklarını söylediler. Ne zaman ne olursa çıkacağımı bilmiyorum. Pazartesi hem gastroenteroloji hem de perinatoloji bakıcak. Tahminim onlar sonuçları beğenirlerse hastaneden çıkarıp kan tahlili ile takip etmemi isterler. En azından böyle olmasını umuyorum. Onun için de düşüşün sürekli olması gerekiyo.
Gerçekten çok yoruldum bu bikaç günde kollarımda kan alacak damar kalmadı. Elimin üzerinden almaya başladılar ama orası da tükendi gibi geliyor. 2 tane damaryolu değiştirdiler, ikisinin yeri de mosmor duruyor. İlk defa bu kadar süre eşimden ayrı yatıyorum. En fazla 2 gün ayrı kalmıştık bu 5 6 yıl içinde. Grip olduğum için yanıma başka hasta vermemeye çalışıyorlar. Bugün yanımda refakatçi kimseyi de istemedim. Tek başıma takılıyorum odada.
Allah eksikliğini göstermesin ama kimseyi de muhtaç etmesin diyorlar ya gerçekten öyle

canım çok geçmiş olsun inşallah sonuçların güzel çıkar en azından kontrol altındasın bebeğinde sende sürekli gözetim altındasınız yinede inşallah biran önce geçer de evinde rahat rahat bebeğini beklersin

Merhaba ben 12 haftalık hamileyim şuan ama kanamam var sizde ne kadardı kanama yoğunluğu , bebeğimi kaybettim diye düşünüyorum maalesef nöbetçi dr yok gidebileceğim sadece progestron kullanıp uzanıyorum ama kesilmiyor dün geceden bir ped doldu , hani bi umut varmı diye bebeğim acaba yaşıyor mu diye size yazdım

canım ben bunda kanama yaşamafım ama oğlumda çok aşırı kanamam oluyodu sabah bir ayağa kalktım bir anda yere kan boşalfığını bile hatırlıyorum oturduğum yerden şarıl şarıl kanama hissediyodum çok şükür şimdi 3 yaşadı allahtan umut kesilmez canım sen bi acile git doktorda gelir gerekirse ebelerde bakar ilgilenir inşallah bişey olmaz iyi olur sağlıkla kucağına alırsın

Hiç canını sıkma canım benim de kanamam yoğundu ped takıyodum lavaboya gidince baya kırmızı oluyodu her yer bebeğin yaşıyordur sen içini ferah tut ben kanamadan dolayı hastanede de yattım tek yaptıkları o progestanın yüksek doz iğnesini vurup kımıldamadan yat demek doktora tabi ki git eğer varsa kadın doğum acili yakınlarında ama yatmak uzanmak en doğrusu kanama anında onlar da yatmanı isteyecekler bebeğin iyi olduğunu görüp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…