2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Teşekkür ederim canım benim öyle yapayım bende o halde

Benim oğlum aralık doğumlu o yüzden bende bilemesem ama ilk 1 ay ya da 40 gün unuttum şimdi vücut ısılarını dengeleyemiyorlarmiş o yüzden uzun kollu ve patikli zıbın falan aldım zaten adanada yaşıyoruz sonrasında da 3 aylık falan kısa kollu giydirdiğim diye düşündüm ama bir çocuk doktoruna da soracam adanaya dönünce

Kraft lima aldım ben de diğer travel sistem arabalara göre daha hafif daha kullanışlı geldi bana

Merhaba temmuz 2023 anneleri 20. Haftamda doktorum elevit pronatal yazdı 5 gündür aç karına kullanıyorum hafif bulantı başladı bilgisi veya tecrübesi olan var mı ?

Ben de aynı şeyi düşünüyordum canım. Ne giydireceğiz biz bu bebişlere. Dün üç çocuğu olan bi arkadaşla konuştum. Temmuzda doğmuş bi bebişi. Çocuk uzun kollu giyindi diye ateşi çıkmış vücudunda su kalmamış. Haatane yatış bermiş gilan çol etkilendim. Ben de yenidoğanları hep uzun kollu uzun bacaklı almıştım. Bebek bu üşür dye düşünüyordum. İade de edemem. Bir kaç tane kısa kollu alacağım şimdi. Bebek arabasını da evebekten joie marka versatrax model aldık. Kargo geldi. Gayet büyüknve güzel. Tekerlekleri çıkabiliyor. Uzun ömürlü bir arabaya benziyor. Puseti ayrı satılıyordunınu da ayrı aldım. Biraz ağır diğer modellere göre ikisi de.

Ben Kraft cheer up aldım. İzmirde yaşıyorum burası çok sıcak olduğu için ben daha çok kısa kollu zıbın aldım. Karşı komşumda haziran sonunda doğurmuş o da hep kısa kollu giydirebilmiş. Ama tabiki ne olur ne olmaz diye birkaç uzun kolluda aldım. Bir de 3 tane yenidoğan hastane çıkışı setinden var, uzun kollu onun içindede oluyor. Şimdilik yeter diye düşünüyorum çok hızlı büyüyor çok almayın diyorlar

Üç beş tane uzun kollu almayı planlıyorum ben
Onun dışında hep kısa kollu hatta sadece zıbın alsak daha iyi. Pişik olursa fena olur
Karnını ve ayaklarını sıcak tutarsak bişey olmaz gerisini salla
Doğduğu gün normal uzun kollu giydiririz
Bir de herkes temmuzda doğurmaz
Hazirana göre de alın kızlar

belkide benimki haziran sonu gelebilir oğlum 37 haftalıktı doğduğunda ama temmuz haziran pek sıcaklık farkı olmaz heralde

Anladım canım adana çok sıcak olur tabiki o dönemde ben Ankaradayım oralarda olsam kısa giydiririm direk yanar yazık çocuk pişik olur hazirandaysa seninde doğum

canım bulunduğunuz yerin ne kadar sıcak olduğunu düşünerek al bizim bura genelde öyle bunaltıcı sıcak olmuyo ama tabi çok sıcak oluncada kontrollü giydirmek gerekiyo

Ben bayadır bakmıyordum şimdi hemen hemen hepsini okudumda herkes kilo alımından bahsetmiş. Ben ilk 4 ay kilo almamıştım ama bu son ayımda 5 kilo aldım O yüzden yememe içmeme artık dikkat ediyorum. Sürekli yiyordum. Ödemim hiç olmadı tuzlu yememeye dikkat ediyorum, bir de kimyon kullanın bol bol ödemi alıyor. Tabi bol su içmeyi ihmal etmeyin. Ağrılardan bahsetmişsiniz, bende de biraz oluyordu ama şu an kalsiyum, magnezyum, vitamin d içeren bir hap kullanıyorum çok iyi geldi. Bir de benim göbeğim sivri gidiyor normalde sivri olunca erkek derler ama kızım oluyor, sizin göbek şekliniz nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…