2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Amin çok teşekkür ederim, çok korkuyorum bişey oldu diye ben kıbrıstayım ve maalesef bütün hastaneleri aradık nöbetçi dr yok diyorlar bilmiyorum napıcam bi ümit belki yaşıyor dedim burdan sorayım acaba bi umut varmı diye yaşıyor mu acab çünkü kan hiç durmuyor

Bi nebzede olsa içime su serpildi inşallah bebeğim yaşıyordur teşekkür ederim, bende progestron iğnesi ve fitili kullanıp uzanıyorum , benim geçende oldu kanama bebeklerim ikizdi birini kaybettim , şimdi delirmek üzereyim acaba Buda mı gitti diye inşallah benimledir teşekkür ederim cevabınız için

olumsuz düşünmemeye çalış pıhtı yada parça gibi bişey geldimi hiç benimde dediğin gibi hiç durmuyodu yat dinlen yarın pazartesi doktora gidersin bebişin iyi olduğunu görürsün inşallah

İnşallah canım ve mümkün olduğunca sakin kalmaya çalış stres de çok etkiliyo çünkü benim son kanamam tamamen stres yüzünden öldü kendini sakinleştirecek müzikler dinle yatarken mümkün olduğunca lavaboya bile gitme bir arkadaşım bana son kanamada bez bağla altına ama kalkma demişti sen de onu deneyebilirsin doktora gidene kadara

Aslında mantıklı bez bağlamak eğer öyleyse , kafayı yicem artık , sitres yaptım çok gece uyandım çarpıntıdan tıtriyordum ister istemez çok sitres yaptım gece hiç uyumadım sabaha kadar ama tamam iyi düşünmeye çalışıcam

Düzelecek zaten biliyorum. Sadece bu kadar kalmam diye düşünüyordum, o yüzden bu kadar üzüldüm. Hemen bitecek gidecek sanıyordum

Bebegini kaybettiğini düşünme benim de 12 ve 15 haftalarda asiri yoğun kanamam vardi hem de oyle böyle değil. Bebek iyiydi. İnsan okadar.kani görünce haliyle bebek gitti saniyor ama oyle olmuyor merk etme. Ayaklarini uzak dinlen wc disinda kalkma. Progestan kullan.

Herkese hayırlı pazarlar
Dün geceden beri boğaz yanması yaşıyorum sanırım grip olucam hiç uyuyamadım.
Bitki çayıda içemiyoruz bu dönemde grip olup atlatan var mı neler yaptınız merak ettim.

Teşekkür ederim inşallah benimde bebeğim gitmemiştir ister istemez aşırı sitres yaptım ama uzanıyorum progestron kullanıyorum dua ediyorum artık başkada bilmiyorum ama burda bana çok umut verdiniz içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Herkese hayırlı pazarlar
Bitki çayıda içemiyoruz bu dönemde grip olup atlatan var mı neler yaptınız merak ettim.
Merhaba ben hafif grip oldum sıcak ballı süt içtim boğazım için ve tuz gargarası yaptım bol bol iyileştim

Herkese hayırlı pazarlar
Bitki cayi degilde meyve cayi oneriyolar normalde yedigin meyveleri kes kaynar su dok demlensin biraz icine bal kat ic meyveleri ye misali..

İnşallah sağlıkla gelsinler hepside canım benim

Yumurtlama tarihinden sonra olursa erkek olur diyorlar tutmadı mı ? Benim öncesiydi kız oldu bende tuttu ama demek ki hurafeymiş tam olarak biliyor muydunuz yumurtlama gününüzü ?

Kızlar ilk gebeliğim olduğu için tecrübesizim ana kucağı gerekli mi sizce ona göre bu ayda onu almak istiyorum

Kızlar ilk gebeliğim olduğu için tecrübesizim ana kucağı gerekli mi sizce ona göre bu ayda onu almak istiyorum
Bende cok kararsizim bu konuda ana kucaginda sallanacagina oyun mati alirim yerde debelenir diye dusunuyorum sonrada yanimda yoremde yemek yaparken yanima alirim diye de dusunuyorum

Benim de ilk gebeliğim canım ben daha çok yemek falan yaparken onu güvenli bir şekilde bırakabilmek için aldım açıkçası ne kadar kullanışlı olur bir fikrim yok ama ana kucağına koyup günlük işleri halletmek bana mantıklı geliyo

Benden bundan dolayı almak istiyorum açıkçası ama çevremdekilerin bir kısmı çok gerekli bir kısmı çok gereksiz buluyor kararsız kaldım o yüzden hangi marka aldınız acaba

Benden bundan dolayı almak istiyorum açıkçası ama çevremdekilerin bir kısmı çok gerekli bir kısmı çok gereksiz buluyor kararsız kaldım o yüzden hangi marka aldınız acaba
Ben aldım yavrum bence kişisel bisey kimine göre ne gerek var kimine göre lazım .
Ben gayet kullanıslı buluyorum kendinin zıpladıgını görünce bi eglence sanıcak ve bizi evdekileri izleyebilicek bu sekilde her yerede götürebilirsin yatıs pozisyonları var uyuyabilir oturabilir bence gayet güzel bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…