2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İnşallah bu sefer de verebilirim. Eski hamileliğimde o kadar çok çatlağım oldu ki bu sefer daha fazla alırsam yine olursa artık yerim kalmadı. İrade lazım da sanırım o bende yok
Verirsin canım ya anne oluyoruz o kadar olması normal bence hiç canını sıkma sağlığını bozacak bebeğe zarar verecek kadar çok kilo almayalım yeter bence yani bebeği sağlıklı besleyelim

Aşıyı erken mi vuruldunuz? Ben 20. Haftadayım bugün gittim haftaya da gelebilirsin dedi ilk aşı için. Ben hala karar veremedim olup olmamakta.
Hemşirem 19 haftalıktık vurdu aşılar az dedi hiç vurulmamanı istemem dedi vurdu zamanı geldi gelmedi demedi ikinci için bir ay sonra egerki aşı varsa gelirsin gene vururz dedi suan 22 haftalıgım gittim var dedi vurdu bi sorun yaşamadım gittigim doktorumda biliyor aşı olduğumu her hangi bisey demedi tabiki karar senin tamamen
ben olmaktan yana kullandım hakkımı mutluyum

selamlar, ben 19+1 deyim 2 -3 gündür bebeği çok az hissediyorum. ama herkeste çok yoğun hissediliyor galiba, korktum acaba benim de mi çok hissetmem lazımdı? bir de doktora 4 haftada bi gitmek de beni strese sokuyor, daha sık gitmek istiyorum artık bebeği görmek için :/

canım henüz çok küçükler biz 21+1 olduk daha yeni yeni sürekli hissediyorum bazı günler hiç hissetmiyodum 19 haftada falan yani normaldir zamanla faha sık ve daha yoğun hissedersin sende

Sagolun kizlar simdi oldum asiyi tek doz yapilicakmis dus alma dedi de bakcaz duruma gore
Tek mi doz? Bir ay sonra hatırlatma yapmayacaklar mı sana şaşırdım
Tansiyonun 9 lardaysa hafif tuzlu yemeye caliş
Mide yanman icinde ilac kullan bazen iyi geliyor
Kusmalar icin yapacak bisey yok mallesef
yiyeyim yiyeyim ama lady ayaklarım ve ellerim çok şişiyor. Büyük ihtimalle aldığım 5 kgnın 2-3 kgsu ödem yağ değil
tahlillerimde biraz albümin çıktı (bilmiyorum etkili mi) o yüzden çok aradayım tuzlu yesem mi yemesem mi diye

Hanimlar tetanoz asisi olan var mi asidan sonra dus mus alabiliyo muyuz ona gore tedbirli gidicem
Normalde alınır ama koldaki o ağrıyla iki gün ben kolsuz gibiydim

Tek mi doz? Bir ay sonra hatırlatma yapmayacaklar mı sana şaşırdım

Normalde alınır ama koldaki o ağrıyla iki gün ben kolsuz gibiydim
Deprem bolgesine gonderiyoruz 5 yil icinde asi olmus olsaydin bu dozu da yapmazdik dedi hatta... Valla suan agri sizi yok sukur zaten ben cok anlamam bi yerim agrisada yorum yapmiyorum o konularda

kızlar bebişlerin ismine karar verdinizmi ben şuan çok kararsızım ecrin düşünüyodum önce ama şuan aklımda birsürü seçenek var erva ikra eslem buğlem karar veremiyorum şuan sizde durumlar ne

Allahim ya şafi adiyla şifa versin canım moralini yüksek tut insallah gececek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…