2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba anneler ayrıntılı usgyi kaçıncı haftada yaptırdınız? Birde pendik ve çevresinde yaşayan varsa perinatalog önerisi isteyeceğim.
Merhaba canım ben bugün yaptırıcam Kartal'da oturuyorum ama doktorum Kozyatağında oraya gideceğim doktor olarak memnunum istersen önerebilirim

Merhaba canım ben bugün yaptırıcam Kartal'da oturuyorum ama doktorum Kozyatağında oraya gideceğim doktor olarak memnunum istersen önerebilirim
Rutin kontrolünüzü yaptırdığınız doktorunuz mu yoksa perinatolog mu?
Kendi doktorumdan memnunum ama ayrıntılı usg için perinatolog'a yönlendiriyormuş. Gittiğim hastahanenin perinatologu ile ilgili internette birkaç olumsuz yorum gördüm. O yüzden perinatologsa çok iyi olur.

Perinatalog canım benim doktorum aynı hastaneye haftada iki gün gelen perinataloga yönlendiriyo ben memnun kaldım perinatalogdan da central hospitalda Mustafa kır ismi istersen araştır ikili testimi de o yaptı baya ilgilendi benimle inşallah bugün de güzel şeyler duyarım

kızlar bebişleri şuan nerde hissediyosunuz ben hala göbek deliğime yakın bile hissetmiyotum sürekli aşağıda hissediyorum 21+0 olduk bugün
Bende ilginc sekilde gobek deliğimin altinda hissediyorum. Oysaki kizimda hemen yukari cikmisti asagida fazla durmamisti bilemedim. Artik bu aydan sonra yukari cikar bence

İnşallah çok teşekkür ederim sağlıkla gelsin minişiniz. Araştırıyım.

canım her gebelik farklı oluyo öncekilerle hiç kıyaslama bence yinede doktoruna danış tabikide ve haber ver yine normalmiş yada değilmiş diye
20 sinde gidicem bakalım nerdeyse bir buçuk ay olucak muayenede olucam bakalım ne diycekler merak ediyorum

Slm kizlar yürüyünce veya evde iş yaparken göbek altinta sertleşme olup canı yanan varmı aşırı sertleşme yaşıyorum durduk yere
Bende oluyor sıklıkla cnaım boşken de alta birikiyor gerdiriyo canımı acıtıyor doktora sordum gayet normal dedi

Kızlar istanbul anadolu yakasında cvs yaptıran var mı? Nerede yaptırdınız. Bana doktor önerisi lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…