2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bilmiyorum bana oyle dedi saglik ocagindaki doktor
Enfeksiyona bakmamıslar genelde enfeksıyon yukseldıkten sonra lokosıt sayısında ve dıger bazı degerlerde yukselme gorulebılıyorya ondan soylemistir muhtemel ama hamılelıkte cou ksııfe idrar yolu ebfeksıyonu oluyoe nonorol sase yada uroeay baya etkılı onemlı olan uzun sure mesanede tutabılmek ilaci

Enfeksiyona bakmamıslar genelde enfeksıyon yukseldıkten sonra lokosıt sayısında ve dıger bazı degerlerde yukselme gorulebılıyorya ondan soylemistir muhtemel ama hamılelıkte cou ksııfe idrar yolu ebfeksıyonu oluyoe nonorol sase yada uroeay baya etkılı onemlı olan uzun sure mesanede tutabılmek ilaci
Anladim canim
Sen ne yapiyorsun sesin cikmiyor hic hamilelik nasil geciyor

kızlar 18. hafta bitti çok şükür, bugün mideye yakın göbek deliğinin hemen üstünde pıt pıt tekme gibi bir şey hissettim, bebek mi sizce? yukarda olunca emin olamadım

kızlar 18. hafta bitti çok şükür, bugün mideye yakın göbek deliğinin hemen üstünde pıt pıt tekme gibi bir şey hissettim, bebek mi sizce? yukarda olunca emin olamadım
Göbek deliğinin üstü olamaz bence. Ben su an göbek deliğinin altından seri tekmeler yiyorum 😍 19+4 üm. Yaklaşık 17. Haftadan beri hissediyorum.

Evet benimde akşam daha çok oluyor ama sudan başka bir şey içemiyorum.. su içincede sabaha kadar tuvalete gidiyorum her tuvalete kalktığımda yine susuz hissettiğim için su içiyorum bu böyle gidiyor 😂
Aynen ben de gece kalkiyorum tuvalate yine su iciyorum😁 bence vucudun ihtiyaci oldugu icin istiyor suyu. Midem rahatsiz olmasin da sık sık tuvalete kalkmaya raziyim bazen su bile tıkıyor midemi.

Sizinle ayniyiz ben de bugün 19. haftaya giris yaptım. Dün aksam hemen göbek deliginin üstunde bi toplanma oldü cevize yakın buyüklükte arada cikiyor arada gidiyordu. Yok dedim burda olamaz ama ayagini falan mi uzatti acaba emin olamadim 😁

Sonuclarina bakip bu atsana canim buraya. Wbc buyuk ihtimal yuksek ama ne kadar yuksek.. benim mesela 5 yıldır hep 13 14 arasi gidip geliyo yine baktirsim 14 cikti sınır 10. Seninki ne kadar.yuksek acaba merk ettim
Benim WBC 14.23 cikti canim
Sonuclarim boyle benim
Kansizlikta var dedi doktor
Screenshot_20230226-111525.jpg

Bende göbek deliği altında hissediyordum doktor bağırsak hareketidir demişti. Ama bence bugün ilk ciddi tekmemi sağ tarafta göbeğin yaklaşık 4 parmak altından yedim

Bende göbek deliği altında hissediyordum doktor bağırsak hareketidir demişti. Ama bence bugün ilk ciddi tekmemi sağ tarafta göbeğin yaklaşık 4 parmak altından yedim
Benimki de beni asla sırt üstü yatırmıyor ne zaman sırt üstü yatsam dört dönüyor içerde bende göbeğimin altında yada sağ tarafımda hissediyorum hep daha hiç sol tarafıma geçmedi nedense

Kizlarbende cuma detaylı yaptırdım çok şükür iyi dedi her şeyine ayrıntılı baktı sadi konuğa gittim adanadan geliyorum deyince ikilemesen yardımcı oldular çok şükür çokta memnun kaldım. Hem her yerini banada gösterdi bu burası ve söyle böyle diye banada ayrıntı anlattı tek kötü tarafı özeldeki gibi foto vermemeleri

Kime sorsam islak mendil stokla dedi bende öyle yaptım en son cantalarımı aldım resimdeki o bezleride tredyolda flas indirim vardı ordan aldım 3 no ama zaten alınacak dedim bir no da var cekemedim ama o slepy molfix cok önerildi islak mendillerin hepsi yenidogan molfix simdi ingtgramdan puset minderi örtüsü agızlık mendili emzirme yaslıgı diktirdim bugun o gelicek güzel gelirse sizede tavsiye edebilirim o sayfayı ❤️
Çok guzlemis hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın inşallah. Bende çanta var oğlum için almıştım onu kullanırım yine ama benimkine çok benziyor çok iyi yapmışsın bana ebe 20 haftadan sonra çantanı hazırla dursun ne olur ne olmaz demişti ben 21 oldum daha 2 parca kıyafet aldım için giderek adanaya evime dönmeyi bekliyorum inşallah o zaman daha çok şey alicam kızıma

Benim WBC 14.23 cikti canim
Sonuclarim boyle benim
Kansizlikta var dedi doktor
Eki Görüntüle 3210330
Bende de sürekli wbc yuksek cikiyor doktor ilac falan vemedi hatta kizimdada boyle cikiyordu..hamilelik ilerledikce 20ye kadar çıkmsi normalmis. Bana ilac vermedi. Zaten.kanamadan dolayi okadar.cik antibiyotik kullamdimki hic biri düşürmedi

Bende de sürekli wbc yuksek cikiyor doktor ilac falan vemedi hatta kizimdada boyle cikiyordu..hamilelik ilerledikce 20ye kadar çıkmsi normalmis. Bana ilac vermedi. Zaten.kanamadan dolayi okadar.cik antibiyotik kullamdimki hic biri düşürmedi
Ben sadece bi tanesini kullandim enfoksiyon icin
Antibiyotik kendi doktorum kullanma dedi

X