2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar 22. Haftayi dolduruyorum ve birden bire gelen aşırı susuzluk hissi oluyor ne kadar su içersem içeyim ağzım boğazım kuru kaliyor. Öyle şiddetli bir susuzluk ki günlerce bir yudum içmemiş gibi.... Var mı yaşayan buna bir çare bulan
şekerle alakalı olabilir. şeker yüklemesi yaptırın bence. bir de hamur işi ve tatlı çok yiyorsanız onu kısıtlayın.

Bir kaç gündür araştırıyorum şimdiden içim çok ısındı ❣️bir dahaki randevumu ona alacağım inşallah uyum sağlarız 🙈 bir şey soracağım muayenede uktrasonla bakarken renkli üç boyutlu olarak gösterebiliyor mu
Nehir hanım işinin ehli fakat çok mıç mıç bir Dr değildir muayeneden sonra soğuk gördüm gibi düşünmeyin çünkü bu tarz yorumlara denk geldim 😊 evet gösteriyor bana 13. Haftamdan itibaren hep gösterdi bebeğimi boyutu 3 mu 4 mu bilemiyorum 😆 ekledim size tosunumun resmini böyle gösteriyor 😍

Eklentiler

• IMG_20230223_141720.jpg
    IMG_20230223_141720.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 83
Nehir hanım işinin ehli fakat çok mıç mıç bir Dr değildir muayeneden sonra soğuk gördüm gibi düşünmeyin çünkü bu tarz yorumlara denk geldim 😊 evet gösteriyor bana 13. Haftamdan itibaren hep gösterdi bebeğimi boyutu 3 mu 4 mu bilemiyorum 😆 ekledim size tosunumun resmini böyle gösteriyor 😍
Oyyy masallah güzellikle büyüsün inşallah 🌸 şimdiye kadar devlette muayene oldum ekranı asla çevirmiyorlar doktorlar bakıyor sadece, bebeğime hasret kaldım 😅 bir kez özele gittim de öyle gördüm bebeğimi şimdide artık doğumu da planlayabileceğim bir doktor arayisindayim

Akşam 8 den sonra bende başliyor bi türlu hararetim dinmiyor maden suyu portakal kivi sulu ne varsa yemeye calisiyirum sonra da şişkinlik rahatsiz ediyor.
Evet benimde akşam daha çok oluyor ama sudan başka bir şey içemiyorum.. su içincede sabaha kadar tuvalete gidiyorum her tuvalete kalktığımda yine susuz hissettiğim için su içiyorum bu böyle gidiyor 😂

Oyyy masallah güzellikle büyüsün inşallah 🌸 şimdiye kadar devlette muayene oldum ekranı asla çevirmiyorlar doktorlar bakıyor sadece, bebeğime hasret kaldım 😅 bir kez özele gittim de öyle gördüm bebeğimi şimdide artık doğumu da planlayabileceğim bir doktor arayisindayim
Aminn canım Allah razı olsun hepimiz bebisleri inşallah ❤️ doğrudur canım devlet hastaneleri genel olarak öyle hoş cevirsede bişey anlamazsın galu beladan kalma ultrason aletleri oluyor 😆 o zaman doğru kişiyi buldun Allah'ın izniyle 😍 ilk bebisin mi

Aminn canım Allah razı olsun hepimiz bebisleri inşallah ❤️ doğrudur canım devlet hastaneleri genel olarak öyle hoş cevirsede bişey anlamazsın galu beladan kalma ultrason aletleri oluyor 😆 o zaman doğru kişiyi buldun Allah'ın izniyle 😍 ilk bebisin mi
İkinci olacak inşallah 🥰 ilki değişik bir deneyimdi çok memnun kaldım diyemiyorum eşimi saatlerce hiç göremedim doğumdan öncede sonra da çok tek kaldım .. şükür sağlıklı bir doğum oldu ama garipti cidden oldu bitti her şey

Son düzenleme:
Yanıt için teşekkür ederim ❣️ tatliyla hiç aram yok hamilelikte tiksinti geldi. Ama tansiyonum çok düşük o etkiliyor olabilir mi
tansiyon düşüklüğü bende de var doktor çok normal dedi. hastanede bir kan tahlili vs. yaptırırsanız daha kesin sonuç alırsınız. o kadar farklı ki hamilelik mesela ben iki gündür nefes alamıyordum göğsüme bıçak saplanıyor gibi oluyordu demir yüzündenmiş, demir hapımı içmeye başladım geçti. basit bir sebebi vardır sizinkinin de

Kime sorsam islak mendil stokla dedi bende öyle yaptım en son cantalarımı aldım resimdeki o bezleride tredyolda flas indirim vardı ordan aldım 3 no ama zaten alınacak dedim bir no da var cekemedim ama o slepy molfix cok önerildi islak mendillerin hepsi yenidogan molfix simdi ingtgramdan puset minderi örtüsü agızlık mendili emzirme yaslıgı diktirdim bugun o gelicek güzel gelirse sizede tavsiye edebilirim o sayfayı ❤️
Çok güzel olmuş herşey Bu çanta bagmori olan vizon mu geçiyor acaba krem mi? Güzel mutlu günlerde kullanın bebişle 🌸

Nehir hanım detaylı ultrason çekiyor mu? Ya da sizden istedi mi?
Hani kendi ultrasonunu yeterli görüyordur belki diye sordum

X