2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Öyle bi kolay anlattın ki benim de korkulu rüyam yıkamak bebeği düşürmekten korkuyorum kayıverir gibi geliyo ama tabi hiç bebek tutmadım belki balık gibi kayan bişey değildir elden
Hahah poposuna sadece su tutacagin için kaymiyor üzerinde kıyafeti kalıyor ya ama komple yıkamak istersen kayar o yüzden kolunun içine muslin bez ser çocuğu öyle yatır

Kasılmayı nasıl hissediyosun? Bana geçen Dr plasentan kasılmış dedi ama ben karnımda bi şey hissetmedim.
Karnıma bir anda kramp girer gibi oluyor ve kese taş gibi bir tarafımda toplanıyor. Elimi koyunca böyle kavun gibi uzun sert hissediyorum. Soluma yatıyorum geçsin diye. Ama araç kullanırken çok kötü oluyor.

Evet karnımın bir tarafında kese toplanıp taş gbi oluyor. Ellediğin zaman anlıyorsun zaten ağrıyla birlikte oluyor.
Lina kaygılı biri misin? bebek hissedip o da kasılıyor olabilir mi acaba? benzer kasılmaları zaman zaman yaşıyorum ama hep stresli ya da trafikte iken oluyor çünkü istanbul gibi bir yerde ne kadar sakin kalabilirim ki? bebek de hissedip kasılıyor haliyle.
sen kendini rahatlatacak şekilde şeyler yapsan?

Evet karnımın bir tarafında kese toplanıp taş gbi oluyor. Ellediğin zaman anlıyorsun zaten ağrıyla birlikte oluyor.
Gecmiş olsun bendede ayni sorun var dun kan vermistim kanda enfeksiyon cikti idrar tahlili vermemistim
Acaba alaka var mi bilmiyorum karnim tas oluyor idrar yaparken sanki bebegim aşaya dogru gibi geliyor agriyla beraber

İnşallah zamanla yukari cikar canim

Depremden sonra oldu canım. Öncesinde hiç yoktu. Her telefon çalışında her çocuk koşma sesinde binada deprem oluyo diye panikten ve üzüntüden oldu. Kafam dağılsın diye yüzmeye gitmeye başladım belki vücudum rahatlar diye. Bilmiyorum ama korkuyor insan.

Gecmiş olsun bendede ayni sorun var dun kan vermistim kanda enfeksiyon cikti idrar tahlili vermemistim
Acaba alaka var mi bilmiyorum karnim tas oluyor idrar yaparken sanki bebegim aşaya dogru gibi geliyor agriyla beraber
Ben de geçen hafta verdim normal çıktı sonuçlarım. Zor bir durum insan korkuyor ne oluyor diye

Evet işte bende de öyle başladı ve hatta ben ilk hafta baya baya doğum sancısı çektim.
Doktora söyledim dikkatli olmam gerektiğini şakaya gelmeyeceğini belirtti.
Şuan için sıkıntı yok ama yorulmayacaksın ve sıkıntıya girmeyeceksin dedi.
Öyle olunca gündemi takip etmek istesem bile uzak duruyorum. Ama depremzede ailem var kaygı evimin ortasında yapacak bişey yok :/

Kızlar bugün gittim doktora, sonunda cinsiyet öğrendik. %90 ihtimalle erkek dedi. Bu doktorumu çok seviyordum. 1 buçuk ay sonra bu hastaneden ayrılıyormuş, üniversiteye hoca olarak geçecekmiş. Çok üzüldüm. :/
Geçen hafta kan vermiştim, karaciğer değerlerin yüksek çıkmış dedi. Tekrar kan verdim, salı günü sonuç göstermeye gideceğim. Mide bulantın, kusman devam ediyorsa o da etkilemiştir dedi. :/
Bir de rahimde minik minik kanama alanları görüyorum dedi, bu zamana kadar hiç böyle bir şey çıkmamıştı. Hiç kanamam da olmadı. Progesteron başlamayı düşündü önce hatta ilacı yazdı. Sonra kan sonuçların çıkana kadar kullanma dedi. O da karaciğer değerlerinle oynar, doğru sonuç alamayız dedi. Hem karaciğer değerleri hem de kanama alananın üst üste gelmesi biraz korkuttu.
Detaylı ultrasona gideceğim doktoru tanıyor. Ona söyleyecek durumu daha ayrıntılı incelemesi için ama ona da daha 20 gün var neredeyse. O zamana kadar içim içimi yiyecek doktora gitsem de bir şey değişmeyecek.

Allah hepimizin yardımcısı olsun canım. Uzak durmak düşünmemek imkansız insan bencillik yapamıyor. Hepsi bizim canımız hoğ oturup hop kalkıyoruz. Rabbim korusun hepimizi

Merhabaaa nehir hanım hakkında yorumları araştırırken sizin konuşmalarınızı gördüm bahsettiğiniz grup nedir katılmak istiyorum

Kızlar 22. Haftayi dolduruyorum ve birden bire gelen aşırı susuzluk hissi oluyor ne kadar su içersem içeyim ağzım boğazım kuru kaliyor. Öyle şiddetli bir susuzluk ki günlerce bir yudum içmemiş gibi.... Var mı yaşayan buna bir çare bulan

Akşam 8 den sonra bende başliyor bi türlu hararetim dinmiyor maden suyu portakal kivi sulu ne varsa yemeye calisiyirum sonra da şişkinlik rahatsiz ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…