2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar 5+6 haftalık oldum 🤰
Sat (son adet tarihi) 4 Ekim
Beta 4 Kasım'da ki sonuç = 759,4
Beta10 Kasım'da ki sonuç = 6.896,8
Bu cuma ilk defa ultrasona gireceğim çok heyecanlıyım :anneadayı:

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 04-07-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.
Merhaba acaba bizim için son adet tarih sıralamasına göre bir hamile listesi oluşturabilir misiniz bu bizi çok mutlu eder 🥰

Kızlar bir şey danışmak istiyorum az önce lekelenme yaşadım ve aşılama ile hamile kaldığım için hemen acile gittik yerleşme kanaması olabiir dedi birde kesenin aşağıda olduğunu söyledi dinlen dedi böyle bir durumla karşılaşan var mı korkuyorum
Dinlen canım gerçekten kese çabuk çıkar yukarı ben yaşadım önceki hamileliğim de olabildiğince dinlen sen

X