2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yine kan geldi biraz durdu sonra bebeğim tutunursa

Yatış yaptılar kanama olurda kürtaj dediler nolur hepiniz anne adayısınıx dua edin
Kaç haftalıksın canım bir de gelen kanama nasıl ki azcık geldi dedim sen panik yapma yine de sakin kalmaya çalış inşallah sağlıcakla ayrılırsın hastaneden ve bebeğini de sağlıcakla kucağına alırsın

Arkadaşlar ne yesem pişman oluyorum 🥴 yemekten yarım saat sonra bir bulantı başlıyor keşke kussam da rahatlasam diyorum ama yok aynı durumu yaşayan var mı az yiyorum yine yok yok

Arkadaşlar ne yesem pişman oluyorum 🥴 yemekten yarım saat sonra bir bulantı başlıyor keşke kussam da rahatlasam diyorum ama yok aynı durumu yaşayan var mı az yiyorum yine yok yok
Aksam yemeginden sonra ozellikle üzerine su icince iyice sis oluyorum ve bulaniyor biraz . 😞

Sat 25 Eylül civarı olup doktora giden arkadaşlar var mı? Tam kaç haftalık oluyor bütün uygulamalarda farklı çıkıyor 7. Hafta mi 8.hafta mi başladı anlamıyorum 😐

Ben de aksam yemeginden sonra oluyor cunku aksam guzel.yiyorum gun icinde miy miy az az sık sık yemek lazım. Cok.doldurunca bulaniy
Ayynen akşam oluyor tam şuan olduğu gibi... Gündüz bende çok iştahsızlık hic kahvaltı yapamıyorum öğlen bir şeyler yiyorum ama hiç zevk almıyorum.. akşam yiyincede pişman oluyorum senin ne kadarlık

Benim geçtiğimiz çarşambaya kadar içerde hiç kanama alanı yoktu ama kanama vardı kanama alanları çarşamba günü görüldü. Doktorum tüm riskleri taşıyorsun düşük sağlıksız gebelik ama bebeğin sağlıklıysa he türlü tutunacak kanamadan korkma dedi. O yüzden şimdi daha sakinim pazar günü acildeki doktor biraz korkutmuştu beni kendi doktorum rahatlattı. Benimkiler baya koyu ve pıhtılı oluyor. İnşallah bu günler bir an önce geri de kalır hepimiz için hayırlısı olsun 💕🤲🏻
Merhaba canım benimde eltimde kanama oldu adet kanaması gibi oldu diyor düşük yaptım falan sandım dedi ama şimdi 23 haftalık sağlıklı bir bebeği var . Şunu öğrendim ki eğer o bebeğin dünyaya geleceği varsa nefes alacağı varsa ne olursa olsun tutunuyor ama olmayacaksa başta bırakıyor şuan o yüzden dinlen ve bol bol dua edin inşallah bir şey olmaz ama 🌼🤲

Sat 25 Eylül civarı olup doktora giden arkadaşlar var mı? Tam kaç haftalık oluyor bütün uygulamalarda farklı çıkıyor 7. Hafta mi 8.hafta mi başladı anlamıyorum 😐
Sat ne oluyor son adet tarihi ise benim 23 Eylül bu hafta cuma acilden girdim 7 haftalikmis 11 mm kese ve kalp atisini doktor gördü çarşamba tekrar gjdicem inşallah iyidir miniğim 🤲

Allahim korusun insallah .Gelmis gecmis olsun
Canım korkma dua et allahtan geliyo ben Bi önceki gebeliğimde 10 haftalıkken oyle Bi kanama yasadım ki kanamadan bayıldım ama bebeğe bişey olmadı aynı bebeğimi 23 haftalık hamileliğimde hiç belirti vermeden komple rahim ağzı acıması ve su kesesi patladı diye birde rahim agzındaydı hayati tehlikem var diye sonlandırdılar doğum yaptım. Demem o ki onun bile Bi zamanı var neden 10. Haftada bşey olmadı. Sen duanı et onun yiyecek ekmeği varsa olur yoksa eğer pamuklara sarsak seni yine olmaz. Ben sana dua ediyorum rabbim hayırlı sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah

Ayynen akşam oluyor tam şuan olduğu gibi... Gündüz bende çok iştahsızlık hic kahvaltı yapamıyorum öğlen bir şeyler yiyorum ama hiç zevk almıyorum.. akşam yiyincede pişman oluyorum senin ne kadarlık
Ayni oyleyim gunduz zor geciyor bogazimda .benim tahminim.5+ 1 Sali gunu randevu aldim.gitcem bakalim.

Yine kan geldi biraz durdu sonra bebeğim tutunursa

Yatış yaptılar kanama olurda kürtaj dediler nolur hepiniz anne adayısınıx dua edin
Allah'ım saglikla tamamina erdirsin insallah. Elini karnina koy "Ya Mübdi” zikrini cekmeni öneririm yer gök dua ile. Dusukler icin edilecek bi esmaul husnalardan biri. 🙏

Herkese merhabalar ben 2018 temmuz annesiyim ve kısmet olursa 2023 temmuz annesi olacağım dün tesadüfen hamile olduğumu öğrendim, henüz kese yok haftaya kontrole gideceğim:)
Bende 2018 Kasım annesiyim..Allah'ın izniyle 2023 temmuz annesi olucam... :KK68: Sağlıkla gelsin bebişler:emir_bebek:

Merhaba canım benimde eltimde kanama oldu adet kanaması gibi oldu diyor düşük yaptım falan sandım dedi ama şimdi 23 haftalık sağlıklı bir bebeği var . Şunu öğrendim ki eğer o bebeğin dünyaya geleceği varsa nefes alacağı varsa ne olursa olsun tutunuyor ama olmayacaksa başta bırakıyor şuan o yüzden dinlen ve bol bol dua edin inşallah bir şey olmaz ama 🌼🤲
Merhaba Evet kesinlikle bebekte bir sıkıntı olmadığı sürece düşük olmuyormuş. Benim tek tedirginliğim başka türlü sağlıksız bir gebelik çıkması ama tabimi hepsi bir imtihan bize düşen dua edip beklemek

Allah'ım saglikla tamamina erdirsin insallah. Elini karnina koy "Ya Mübdi” zikrini cekmeni öneririm yer gök dua ile. Dusukler icin edilecek bi esmaul husnalardan biri. 🙏
Çok ağladım hastanede ebeler sakinleştirdi doktor kürtaj için yatış yaptırdı ebeler şimdi bişey çıkmaya bilir takip edelim dediler umarım bebeğim beni bırakmaz. Sağ salim gelir 😥

Kaç haftalıksın canım bir de gelen kanama nasıl ki azcık geldi dedim sen panik yapma yine de sakin kalmaya çalış inşallah sağlıcakla ayrılırsın hastaneden ve bebeğini de sağlıcakla kucağına alırsın
7 haftalık ama doktor kese küçük 5+2 gibi gözüküyor dedi 10.5 mm dedi

Çok ağladım hastanede ebeler sakinleştirdi doktor kürtaj için yatış yaptırdı ebeler şimdi bişey çıkmaya bilir takip edelim dediler umarım bebeğim beni bırakmaz. Sağ salim gelir 😥
Dualarımız seninle güzel arkadaşımız 🧡 Lütfen kendini de bebeğini de üzülüp hırpalama. Bol bol dua edelim 🙏🏻 Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Dualarımız seninle güzel arkadaşımız 🧡 Lütfen kendini de bebeğini de üzülüp hırpalama. Bol bol dua edelim 🙏🏻 Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
İnşallah inşallah ilk bebek ilk heyecan uzun bekleyiş eşim yanımda beni sakinleştirmeye çalışıyo

X