2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sat 25 Eylül civarı olup doktora giden arkadaşlar var mı? Tam kaç haftalık oluyor bütün uygulamalarda farklı çıkıyor 7. Hafta mi 8.hafta mi başladı anlamıyorum 😐
Benim 23 Eylül sat..Fakat kan tahlılı ve kese boyutuna göre şuan tam 6 haftalığım...İkisi uyumlu dedi doktor..

Çok zor biliyorum ama ne olursun sakin olmaya çalış. Sakin olmaya çalış ki bebeğin stresten etkilenmesin. Sadece dua et 🙏🏻
Tek çarem dua Rabbim sizden de razı olsun burası bana iyi geliyor Rabbim hepimize minişleri sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ❤️

7 haftalık ama doktor kese küçük 5+2 gibi gözüküyor dedi 10.5 mm dedi
Anladım canım haftasını yakalayanda oluyor hiç belli olmaz Allah büyük. Ben hep şöyle şöyle düşünüyorum düşecekse sağlıksız olduğu için düşecek ve sağlıksızsa gerçekleşecek öyle olacaksa bunun en kısa zamansa gerçekleşmesi eğer sağlıkla dünyaya gelecekse de içinde bulunduğum durumdan bir an evvel kurtulmak feraha erip gebeliğimin keyfini çıkarmak isterim ve hep bu yönde dua ediyorum. Allah hepimizi bir an evvel aydınlığa çıkarsın inşallah

Anladım canım haftasını yakalayanda oluyor hiç belli olmaz Allah büyük. Ben hep şöyle şöyle düşünüyorum düşecekse sağlıksız olduğu için düşecek ve sağlıksızsa gerçekleşecek öyle olacaksa bunun en kısa zamansa gerçekleşmesi eğer sağlıkla dünyaya gelecekse de içinde bulunduğum durumdan bir an evvel kurtulmak feraha erip gebeliğimin keyfini çıkarmak isterim ve hep bu yönde dua ediyorum. Allah hepimizi bir an evvel aydınlığa çıkarsın inşallah
İnşallah güzel anneler inşallah bi yanım kaç gündür bebeğim beni bırakmaz diyo biz onu çok bekledik bi yanım tuhaf bilmiyorum tek bildiğim Allah'a sığınmak

Kızlar bir şey danışmak istiyorum az önce lekelenme yaşadım ve aşılama ile hamile kaldığım için hemen acile gittik yerleşme kanaması olabiir dedi birde kesenin aşağıda olduğunu söyledi dinlen dedi böyle bir durumla karşılaşan var mı korkuyorum

Kızlar bir şey danışmak istiyorum az önce lekelenme yaşadım ve aşılama ile hamile kaldığım için hemen acile gittik yerleşme kanaması olabiir dedi birde kesenin aşağıda olduğunu söyledi dinlen dedi böyle bir durumla karşılaşan var mı korkuyorum
Ne renk lekelenme?

İnşallah bu günler geçer, sağ salim gelir 🙏🏻 Hastanede misiniz ha

İnternetten baktım da 7 hafta da 10 ve 13 arası olmalı diyor doktoru yanlış falan anlamış olamaz misiniz acaba ya da doktor yanlış söylemiş ya da benim doktorum yanlış söyledi
Yok Yok yanımda ölçtü ilk öğrendiğimde bile 8.4 mm miydi neydi muhtemelen o yüzden bana küçük kalmış kese dedi ilkte 8 lerde olunca bilmiyorum ya

X