2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim doktorum bana gore yapilmasina gerek yok dedi karari bana bıraktı mesela. Ben kendi kendime kurtlandim Allah vicdanli durust doktorlara denk getirsin hepimizi

Hayir o onemli degil.. o sadece kan testine gore. Digeri kan testi ense yas kilo vs hepsinin kombinesi onemli olan bu.
Anladım cnm çok teşekkür ederim peki burun kemiği neden orda bilinmiyor yazıyor doktorda göremedi bir türlü

Merhabalar,
12+3 üm şuan. Geçen hafta dr. Kıza benziyor tahmin yapıyorum demişti. 2li test yaptırdım bende ama tamamen formaliteden... 1 ay sonra tekrar çağırdı. O zamana kadar beklemem gerekecek cinsiyet için

Anladım cnm çok teşekkür ederim peki burun kemiği neden orda bilinmiyor yazıyor doktorda göremedi bir türlü
Bende ona dikkat ettim..11 haftalik yapilirken ikili test doktor oraya gorunmedigini belirtmis size neden dememis bilgi vermesi gerekiyordu. Merk etme belki basik bir burnu vardır minnosun

İdare eder Ani düşmeler ani yükselmeler bayılacak duruma geliyorum genelde ama iyiyim. Teşekkür ederim sen nasılsın
Bende iyiyim bu aralar sabah aksam baş agrilarim oluyor tansiyonumda iyi şuan
Kiz sesin cikmiyor seni merak ediyorum bide gecen şekerim var dedin acaba durumun nasil sormak istedim

Merhabalar,
12+3 üm şuan. Geçen hafta dr. Kıza benziyor tahmin yapıyorum demişti. 2li test yaptırdım bende ama tamamen formaliteden... 1 ay sonra tekrar çağırdı. O zamana kadar beklemem gerekecek cinsiyet için
12 haftalikken cinsiyette yanilma olabiliyor
İnsallah gonlundeki gibi olur bebişin

Kızlar merhaba
Geçen hafta dudağımda uçuk çıktığı için terramycin krem sürdüm hem de birkaç kere. Tehlikeli olabileceği o an hiç aklıma gelmedi ancak şimdi dank etti acaba bir zararı olur mu bilgisi olan var mı acaba

Ara tatilde hepimize kolaylıklar diliyorum.

Yavrular yarın karneleri alacak heyecanlı bir gün olacak.
Sağlıkla afiyetle huzurla dolsun tatilimiz.

Benim sabahlari ve aksamlari cok agriyor tansiyonumda normal
Bu aralar hava gene bir hayli sıcak. Muhtemelen ondan dolayı baş ağrımız oluyor.
Lekelenme yok ya elhamdülillah çok şükür iyiyiz
Ay hayırlısı ile mide bulantısıda geçeydi. Sağlıkla afiyetle

Canım benim bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şifa olsun
Tekrar sürme konusunda içeriğini okuyup kullan.
Çok geçmiş olsun.

Bende ona dikkat ettim..11 haftalik yapilirken ikili test doktor oraya gorunmedigini belirtmis size neden dememis bilgi vermesi gerekiyordu. Merk etme belki basik bir burnu vardır minnosun
Olabilir inşallah öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…