2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Dusunmekten uyuyamadım hiç moralimi sıfır edip geçtiler kenera

Azaldı ilk azaldi ilk ay aşırı kötüydü özellikle gaz ağrı yedigim su bile kaynıyordu ve ağrıyordu yumru gibi bir ağrı o günler çok beterdi ama şuan hala gecmedihi için sanırım sabrım tükeniyor eskisinden iyiyim elhamdülillah ama bir günüm bir günümü tutmuyor bgn daha iyiyim inşallah iyi oluruz

Devlette ücretsiz canım şehir hastanelerinde araştırma hastanelerinde evet sıvı alma diğerini yapmıyo devlet fetal dna (nift) olanı özelde yapılıyor oda 5 6 bin. Amniyo sentezi yapıyor devlet sadece ben öyle biliyorum.

Kızlar ne yapıyorsunuz
Ben 2 gündür griple yatakta yatıyorum
Eşim iş şeyhatine çıktı sağolsun Alman komşum bana çorba getirdi o olmasaydı kimse yoktu yanımda bu durum beni çok üzüyor son zamanlarda
Sürekli boğazım kuruyor ve öğürmem lazım ne kadar su ve çay içsem de hala geçmedi

Evet oylebir sokuyolar ki ne vitamin nede kan ilacı verdi
Sen cok iyi anlıyorum bu aksami zor gecirmissindir dusunmekten beyninde surekli. bazi doktorlar cidden insan halinden anlamiyor korku veriyorlar yazik gunah ya bu kadin bir can taşıyor diyen yok. Canim kafana takma senin sonuclarin gerçekten normal.. kombine test onemli oda gayet iyi cikmis. Dua bol bol

Evet devlette ucretsiz daha geçen arkadasim yaptırdı ucretsiz amniyosentez. O doktor ya bilmiyor ya kafayi yemis

Kızlar bu demir omega d vitamini b12 vs takviyelerini her gün mü içiyorsunuz ? Sanki her gün içmek bana fasla gibi geldi

Sordum canım burdaki ücret istedi

İsareyledigi okadar önemli degilmi

Evet devlette ucretsiz daha geçen arkadasim yaptırdı ucretsiz amniyosentez. O doktor ya bilmiyor ya kafayi yemis
Sanırım özel olduğu için çıkar iç güdüsü ile hareket ediyor canım çünkü hiç bir doktor nift kesin yapılsın demez doğum sonrası hazırlık için nift yapılma sesebi fetal dna veya amniyosentez eğer tahliye kürtaj yapılacaksa anne baba kararıyla onun için yaptırabilirsiniz sorun varmı yokmu netleşsin diye diyorlar eger zaten hiç bir şekilde tahliye düşünmüyorsa aile hiç birine para yatırmaya gerek yok çünkü doğumdan sonra da bebek için özel bir hazırlık yapmıyor hastane. Arkadaşın doktorunun zihniyetini çözemedim anlaşmalı olduğu lab. a para kazandırmak olabilir amaç.

Ya da yanlış anlaşılma olmuş olabilir Gncgm28 O an çok üzgündünüz sonuçta. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Eğer amniyosentez düşünüyorsanız tekrar devlet hastanesine gidip görüşebilirsiniz. Ama zaten riske atmak istemiyorsanız görüşmeye de gerek yok. Bende ücretsiz olduğunu biliyorum devlette o yüzden diyorum o an yanlış anlaşılma olmuş olabilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…