2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hosbuldum tesekkur ederim insallah burda olan hepimiz saglikla aliriz kucaklarimiza bebislerimizi. Şekerli bende hic tuketmiyorum cikolata da öyle yogurt gibi asit iceren türden seyler de tuketmiyorum ama tuketmesem de hergün var artik kuru ekmek yesem de oluyor. Ve tokluk hissi 2 gün yemesem yine de tokum.
Bu arada ikiz gebeler benim doktorum ikili test yapmayacagini ikiz gebeliklerde yapilmadigini 3 lü test yapacagini soyledi.

Valla cnm bugün banada ihtimalin var yaptır dedi 8 bin dedi durumum yok yalanmi söyleyim bu yüzden yaptirmiycam allahin verdiği canı bu kadar rahatsız edip karnimda sitrese sokup uzemem he moralin nasilde açıkçası bok gibiyim ne moral kaldı ne birşey

karından sıvı alınmasına devlet para almıyor canım. Aminiyosentez di sanırım adı. Kuzenimden biliyorum ücretsiz. Sen yine bi sor istersen

karından sıvı alınmasına devlet para almıyor canım. Aminiyosentez di sanırım adı. Kuzenimden biliyorum ücretsiz. Sen yine bi sor istersen
Ucretliymis ve ondads tehlike varmış bebeğin suyu önemliymiş orda ölme riski oluşur dedi anliycagin beni her yerde korkuttu devletteki

Ucretliymis ve ondads tehlike varmış bebeğin suyu önemliymiş orda ölme riski oluşur dedi anliycagin beni her yerde korkuttu devletteki
Allah Allah ben ücretsiz diye biliyorum onu. Evet tehlikesi var ama ucretsizdi. Onu da mi ücretli yapmışlar pes ne yapacağını şaşırdılar artık milleti soymak için. Ozeldeki kontrolün 10 gün sonra mi. Inşallah o gün burun kemiğini görürler için rahatlar. Onu duysan rahatlarsın yüksek ihtimal

Canını sıkma her sey olacağına varır herkes yaptırmıyor eğer yaptırmayı düşünemiyorsan telkin et kendini boşuna yıpratma bunun bir faydası yok sonuca zaman her şeyin ilacı bekleyip görmek lazım yaşayacağın varsa zaten yaşayacaksın her sey yolunda gider inşallah senin için

Dört beş gün sonra tekrar gel dedi bakalım bu sefer gorebilicekmi gözükür ama ya ben inanıyorum benim oğlum sağlıklı bir şekilde dogucak

Amin cnm teşekkür ederim

Bak bak teyzesi tibe Allah'ım ya ellerini varya tamamen açmış sanki el sallar gibiydi bir başına goturuyor bir karın tarafına ayaklarında hareketliydi tobik oğlan olucak benim oğlum

Eklentiler

• Snapchat-1896193873.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 72
  • Snapchat-1339978775.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 71
Amin cnm daha yaptırmak istemiyorum test felan saldım vallaha her teste her denilene daha çok uzulsem bebeğime zarar dusunmem daha iyi
Sonuç olumsuz çıksa aldıracak mısın yok
E o zaman kendini de bebeği de üzme..

Ben 8 haftalık gittim genetik test istiyor kusun dedi yok dedim zaten yaşdan dolayı risk çıkmayacak mı dedim çıkacak dedi.
İmza aldı test istemiyorum diye

Aynı doktor 12 hafta da kontrol sonrası sen genetik test istemiyorsun demi imza almıştık dedi inan öyle demesi bile içime kurt düşürdü.
Ama sonuç değişmeyecek bence aldırmayı dusunmuyorsan baştan yaptırılmamali.

Hayır bu taramada amaç ne anlayamıyorum.
Bakınca olaya bir müdahale var mı yok ee neden yapıyorlar taramayı.

Hadi detaylı da problem çıkarsa doğum da hızlı müdahale olur ama ikili taramada ki amaç ne

Hoş geldin
Yalnis hatırlamıyorsam Kasım transfer grubundaydin demi. Bebisler ikizmiymis ne güzel
İlaçlara devam mı?

Yok canım kandan aliniyormus 8 bin istediler bunun için saldım bana düşünmüyorum ben eminim sağlıklı dogucak benim oğlum
İnşallah canım.8 bin nedir Allah aşkına ne yapsın bu insanlar bu kadar olur mu bir fiyat 1 milyar olsun hadi iki milyar olsun .Bir askeri ücretli biri düşün bir aylık maaşını sırf buna verecek.

İnşallah canım.8 bin nedir Allah aşkına ne yapsın bu insanlar bu kadar olur mu bir fiyat 1 milyar olsun hadi iki milyar olsun .Bir askeri ücretli biri düşün bir aylık maaşını sırf buna verecek.
Evet biz veremedigimiz için yaptirmadik napalim nasip

Ah bir anlasam

Insallah canim Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin. Ay bilirim hiç deme ekmeğin bile tadı yok.Bende tuketemiyorum ekmeği midemi fena yapıyor bana gelmiyor.patatez yiyorum ekmek yerine mideme iyi geliyor.Bende süt denedim mideme yaramadı ama ayran yoğurt bana iyi geliyor.Bende açlık yapıyor midemdeki asit hamilelikte.Tokluk sağlamıyor.Hamile olmadan önce bende de tok gibi olurdum yemek yemezdim yedigim dokunurdu.Vitaminsiz bırakıyor gastrit insanı dikkat et bebekler için kendin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…