2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hg aramıza Bebislerinde hayirli olsun.Insallah kucagina da alirsin.Allah yardımcın olsun .İkiz gebelikte zaten sertlik daha çok oluyormus artı reflü gastrit sertligide olusuyor daha da zor olur.Gastritten bende çok dertliyim ne yesem ağzımda.Valla bana dokunanlari tespit ettim hiç yanaşmıyorum yemiyorum.Diyetisyen eşliğinde ilerlemekte bence iyi olabilir senin için.Ne yağlı ne şekerli hiç bir şey gelmiyor eminim o liste yaparken güzel besinler yazacaktır senin için.Gecmis olsun şimdiden.
Hosbuldum tesekkur ederim🥰 insallah burda olan hepimiz saglikla aliriz kucaklarimiza bebislerimizi. Şekerli bende hic tuketmiyorum cikolata da öyle yogurt gibi asit iceren türden seyler de tuketmiyorum ama tuketmesem de hergün var artik kuru ekmek yesem de oluyor. Ve tokluk hissi 2 gün yemesem yine de tokum.
Bu arada ikiz gebeler benim doktorum ikili test yapmayacagini ikiz gebeliklerde yapilmadigini 3 lü test yapacagini soyledi.

Yaşım 39 ultrasonda sıkıntı görülmedi ama ikili testim riskli çıktı doktor fetal DNA yapalım dedi ben her halükarda aldırmayacağımı söyledim yine de yaptırmam gerekli mi dedim bana doğum esnasında bir ekip oluşturuluyor eğer bir problem varsa farklı uzmanların da yardımı lazım dedi bu aslında bunun için gerekli dedi kendimde stres olmak istemedim aylar var doğuma diye düşündüm çok rahat biri değilim bu benim yapım herkes farklı tabi öğreniyim kurtulayım dedim ne olacaksa olsun ve yaptırdım maddi anlamda zorlayıcı orası kesin Allah herkesin yardımcısı olsun benim gibi sonuç bekleyenlerin de sonuçları güzel çıkar inşallah 🌸
Valla cnm bugün banada ihtimalin var yaptır dedi 8 bin dedi durumum yok yalanmi söyleyim bu yüzden yaptirmiycam allahin verdiği canı bu kadar rahatsız edip karnimda sitrese sokup uzemem he moralin nasilde açıkçası bok gibiyim ne moral kaldı ne birşey 😔

Doktor bu konuda birşey demedi 1:121 dedi ihtimali var diyip fetal le yönlendirdi onuda yaptırwmiyorum durumum okadar musyit değil karnından sıvı alınmasını diyorsan tam olarak bilmiyorum k.b onada ücret biçti değişen birşey yok yani ikisinede ücret istiyor
karından sıvı alınmasına devlet para almıyor canım. Aminiyosentez di sanırım adı. Kuzenimden biliyorum ücretsiz. Sen yine bi sor istersen

karından sıvı alınmasına devlet para almıyor canım. Aminiyosentez di sanırım adı. Kuzenimden biliyorum ücretsiz. Sen yine bi sor istersen
Ucretliymis ve ondads tehlike varmış bebeğin suyu önemliymiş orda ölme riski oluşur dedi anliycagin beni her yerde korkuttu devletteki 😔

Ucretliymis ve ondads tehlike varmış bebeğin suyu önemliymiş orda ölme riski oluşur dedi anliycagin beni her yerde korkuttu devletteki 😔
Allah Allah ben ücretsiz diye biliyorum onu. Evet tehlikesi var ama ucretsizdi. Onu da mi ücretli yapmışlar pes 🤦‍♀️ ne yapacağını şaşırdılar artık milleti soymak için. Ozeldeki kontrolün 10 gün sonra mi. Inşallah o gün burun kemiğini görürler için rahatlar. Onu duysan rahatlarsın yüksek ihtimal

Valla cnm bugün banada ihtimalin var yaptır dedi 8 bin dedi durumum yok yalanmi söyleyim bu yüzden yaptirmiycam allahin verdiği canı bu kadar rahatsız edip karnimda sitrese sokup uzemem he moralin nasilde açıkçası bok gibiyim ne moral kaldı ne birşey 😔
Canını sıkma her sey olacağına varır herkes yaptırmıyor eğer yaptırmayı düşünemiyorsan telkin et kendini boşuna yıpratma bunun bir faydası yok sonuca zaman her şeyin ilacı bekleyip görmek lazım yaşayacağın varsa zaten yaşayacaksın her sey yolunda gider inşallah senin için🌸

Allah Allah ben ücretsiz diye biliyorum onu. Evet tehlikesi var ama ucretsizdi. Onu da mi ücretli yapmışlar pes 🤦‍♀️ ne yapacağını şaşırdılar artık milleti soymak için. Ozeldeki kontrolün 10 gün sonra mi. Inşallah o gün burun kemiğini görürler için rahatlar. Onu duysan rahatlarsın yüksek ihtimal
Dört beş gün sonra tekrar gel dedi bakalım bu sefer gorebilicekmi gözükür ama ya ben inanıyorum benim oğlum sağlıklı bir şekilde dogucak

Canını sıkma her sey olacağına varır herkes yaptırmıyor eğer yaptırmayı düşünemiyorsan telkin et kendini boşuna yıpratma bunun bir faydası yok sonuca zaman her şeyin ilacı bekleyip görmek lazım yaşayacağın varsa zaten yaşayacaksın her sey yolunda gider inşallah senin için🌸
Amin cnm teşekkür ederim 💕

Bak bak teyzesi tibe Allah'ım ya ellerini varya tamamen açmış sanki el sallar gibiydi bir başına goturuyor bir karın tarafına ayaklarında hareketliydi 💕💕💕😍😍 tobik oğlan olucak benim oğlum

Eklentiler

• Snapchat-1896193873.jpg
    Snapchat-1896193873.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 72
  • Snapchat-1339978775.jpg
    Snapchat-1339978775.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 71
Amin cnm daha yaptırmak istemiyorum test felan saldım vallaha her teste her denilene daha çok uzulsem bebeğime zarar dusunmem daha iyi
Sonuç olumsuz çıksa aldıracak mısın yok
E o zaman kendini de bebeği de üzme..

Ben 8 haftalık gittim genetik test istiyor kusun dedi yok dedim zaten yaşdan dolayı risk çıkmayacak mı dedim çıkacak dedi.
İmza aldı test istemiyorum diye

Aynı doktor 12 hafta da kontrol sonrası sen genetik test istemiyorsun demi imza almıştık dedi inan öyle demesi bile içime kurt düşürdü.
Ama sonuç değişmeyecek bence aldırmayı dusunmuyorsan baştan yaptırılmamali.

Hayır bu taramada amaç ne anlayamıyorum.
Bakınca olaya bir müdahale var mı yok ee neden yapıyorlar taramayı.

Hadi detaylı da problem çıkarsa doğum da hızlı müdahale olur ama ikili taramada ki amaç ne

Merhaba hanımlar ben de aranıza yeni katıldım 13+3 haftalik ikiz gebeligim var doktor biri kesin kiz dedi digerinden emin olamadı. Ben 2 aydır ciddi mide problemleri yaşıyorum midenin taş gibi olmasi, kusma hazimsizlik ve asiri kusmaya bagli mide kanamasi. 3 farkli mide ilaci verdiler maalesef en ufak bir yararini görmedim. Simdi sabahlari ac karnima 1 tatli kasigi tahin yiyorum midemin yarasini kapatmasi icin sanirim iyi geldi. Ama hazimsilik taş gibilik devam ediyor. Bu denli mide sorunlari yaşayan var mı hayat enerjim bitti resmen hic acikmiyorum acikmayi özledim.
Hoş geldin
Yalnis hatırlamıyorsam Kasım transfer grubundaydin demi. Bebisler ikizmiymis ne güzel 🙂
İlaçlara devam mı?

Yok canım kandan aliniyormus 8 bin istediler bunun için saldım bana düşünmüyorum ben eminim sağlıklı dogucak benim oğlum 😍😍
İnşallah canım.8 bin nedir Allah aşkına ne yapsın bu insanlar bu kadar olur mu bir fiyat 1 milyar olsun hadi iki milyar olsun .Bir askeri ücretli biri düşün bir aylık maaşını sırf buna verecek.

İnşallah canım.8 bin nedir Allah aşkına ne yapsın bu insanlar bu kadar olur mu bir fiyat 1 milyar olsun hadi iki milyar olsun .Bir askeri ücretli biri düşün bir aylık maaşını sırf buna verecek.
Evet biz veremedigimiz için yaptirmadik napalim nasip 💕

Sonuç olumsuz çıksa aldıracak mısın yok
E o zaman kendini de bebeği de üzme..

Ben 8 haftalık gittim genetik test istiyor kusun dedi yok dedim zaten yaşdan dolayı risk çıkmayacak mı dedim çıkacak dedi.
İmza aldı test istemiyorum diye

Aynı doktor 12 hafta da kontrol sonrası sen genetik test istemiyorsun demi imza almıştık dedi inan öyle demesi bile içime kurt düşürdü.
Ama sonuç değişmeyecek bence aldırmayı dusunmuyorsan baştan yaptırılmamali.

Hayır bu taramada amaç ne anlayamıyorum.
Bakınca olaya bir müdahale var mı yok ee neden yapıyorlar taramayı.

Hadi detaylı da problem çıkarsa doğum da hızlı müdahale olur ama ikili taramada ki amaç ne
Ah bir anlasam

Hosbuldum tesekkur ederim🥰 insallah burda olan hepimiz saglikla aliriz kucaklarimiza bebislerimizi. Şekerli bende hic tuketmiyorum cikolata da öyle yogurt gibi asit iceren türden seyler de tuketmiyorum ama tuketmesem de hergün var artik kuru ekmek yesem de oluyor. Ve tokluk hissi 2 gün yemesem yine de tokum.
Bu arada ikiz gebeler benim doktorum ikili test yapmayacagini ikiz gebeliklerde yapilmadigini 3 lü test yapacagini soyledi.
Insallah canim Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin. Ay bilirim hiç deme ekmeğin bile tadı yok.Bende tuketemiyorum ekmeği midemi fena yapıyor bana gelmiyor.patatez yiyorum ekmek yerine mideme iyi geliyor.Bende süt denedim mideme yaramadı ama ayran yoğurt bana iyi geliyor.Bende açlık yapıyor midemdeki asit hamilelikte.Tokluk sağlamıyor.Hamile olmadan önce bende de tok gibi olurdum yemek yemezdim yedigim dokunurdu.Vitaminsiz bırakıyor gastrit insanı dikkat et bebekler için kendin için.

X