2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bense bıraktım ilk ayimda sigarayı.Galiba kilo aldık yiye yiye.Bide başlamayı düşünmüyorum.Kurtuldum diyebilirim.insan sigara içince daha sinirlimi oluyor ne.?Bebisimiz için değer.
Valla sigarayı bırakmayı kilo almaya tercih de ederim zaten , biz istisna grubuz canım bence kEsinlikle agresiflik de yapıyor sigara herşeyi yapıyor. Terin kokuyor. Nefesin daralıyor. Ne gereği var...

kızlar kaçıncı haftada belli oldu cinsiyetiniz?
Canım benim iki oğlumu da 3-4 ay arası kıza benzettiler. 16-18 hafta gibi net pipi gördü doktorlar. O yüzden ben geç öğrenenlerdenim. Kıza benziyor dese de inanmam Kesin ayrıntılıyı beklerim ama erkek derse kesin inanrım

erkek diyince dönme ihtimali zor oluyor sanırım o pipi göründükten sonra:) ikili taramada belli olmaz sanırım diimi

Hg canım combined test yapsaydın öğrenebilirdin. Bence bir dahaki kontrolünde söyler kesin.

Öksürük ,nefes darligi gitti bende sigaradan sonra .Terimi bilemedim kokuyor muyum acaba.

erkek diyince dönme ihtimali zor oluyor sanırım o pipi göründükten sonra:) ikili taramada belli olmaz sanırım diimi
Yani genellikle dönmüyor ama göbek kordonu da karıştırılabiliyor pipi diye :) ama pipi çok net çıkıyor yaa bana ikilide daha çok erken deyip hiç bişey söylememişlerdi canım...

Yani genellikle dönmüyor ama göbek kordonu da karıştırılabiliyor pipi diye :) ama pipi çok net çıkıyor yaa bana ikilide daha çok erken deyip hiç bişey söylememişlerdi canım...
sağol canım sağlıkla gelsinler de ne olursa olsun diyelim artık:)ilk cocuk olduğu için fark etmez hele bi gelsin yıllar sonra:)

Hamilelikte istediğini ye zaten eski kilonads düşüyorsun
Herkes düşemiyo ama galiba ya benim annem zaten bende 9 kilo almış onu da hemen vermiş doğumdan sonra ama arkadaşlarım var doğumdan sonra baya kilo fazlası olan bebeği 2 yaşına falan gelmesine rağmen. Beni sonradan kilo verilir verilmezden çok hamilelik sırasında belimi kilo zorlayacak diye korkum var ondan hiç istemiyorum kilo almak ne kadar az alınırsa o kadar iyi bence

Kızlar günaydın 11. Haftada %51 kız demişti doktorumuz ama dün 13+5 te minik bir haydut olacağını öğrendik Ultrasonda bile ayaklar durmuyor tepiniyor dedi doktorumuz
Folik asit içiyordum ama doktorum bıraktırdı, multivitamine başlayacağız şimdi adı Prenatal Life olarak geçiyor içen var mı acaba

Günaydın. Sen de benim gibi olmuşsun böyle olunca ben iki cinsiyeti de kabul edemedim bir dahaki kontrolü bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…