2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yaa çok şükür 🙏🏻 benim doktorumda fetal önerdi taramadansa kesin sonuç diye. Direkt fetal yaptırıcam haftaiçi inşallah benimde temiz gelir 🙏🏻
Bencede en temızi bostan yere strese gırıyoruz doktorum demıstı ensesi burun kemıgı gayet güzel ıkılı tarama boyle çıkabılıyor kafana takma temız cıkacak nıfty dedı çok şükür oyle oldu ınsallah senınde oyle olur 🤲🏼

Cinsiyeti tahmin edenler varmı henüz Dr demedi Almanya'da biraz geç söylüyorlar bnde sormadım deseydi Kendi derdi zaten

Eklentiler

• IMG-20230109-WA0017.jpeg
    IMG-20230109-WA0017.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 72
Merhabalar siz benden daha öndesinizi diye bu gruba yazmak istedim. Ben 11+3 teyim folik asiti bırakabilirsin dedi doktorum. Ama sadece D vitamini verdi. Başka doktorların üçüncü aydan sonrası için farklı vitaminler verdiğini okudum. Sizde durumlar nasıl ne önerdi doktorunuz?

Merhabalar benim doktorum her doktor önermiyor ama ben öneriyorum diyerek ocean mummy adına bir vitamin verdi. İçeriğinde omega 3 vs var.

Kız yok o 2. söylediğim model, arkadaşa aldıgımız bin liralara çıkmıyor. pembe renk olana bir baksana en ucuz diye aratıp... Ben denk gelirsem sana link atmaya çalışırım...
Baktım şimdi o markanın 499 tl 2 Ayrı modeli var biri pembe biri mor başka renk stok yenilemesi olmayacak yazmışlar o renkler hiç benlik değil gri lacivert ne bileyim krem falan olsaydı keşke 😅😅😂

Kız sen ne pozitif annesin senin yazdıklarını okumak hoşuma gidiyor valla 😅
🤣🤣🤣 Herkes beni çocuk gibi zannetiyor görsen sen nasıl annesin der miyom tipliyim de on yaşında kızım var 9 yaşında oğlum ablaları zannediyorlar 🤣🤣🤣

Kız sen ne pozitif annesin senin yazdıklarını okumak hoşuma gidiyor valla 😅
Benle takılan ben gibi oluyor fazla kafaya takmiycaksin takarsan oooo yaşlanır insan en iyisi gülüp geciceksin çocuklarımla çocuk gibiyim parka gider onlarla sallanirim kayarim 🤣🤣🤣

Benim mide yanmalarim biraz azaldı eskiye göre ,kusmalarimda durdu çok şükür , oğlumda bu kadar yoktu bı afalladim,inşallah böyle devam eder , tek merak ettiğim cinsiyet , cuma günü ikili taramaya gitcem inşallah söyler ,

Benim mide yanmalarim biraz azaldı eskiye göre ,kusmalarimda durdu çok şükür , oğlumda bu kadar yoktu bı afalladim,inşallah böyle devam eder , tek merak ettiğim cinsiyet , cuma günü ikili taramaya gitcem inşallah söyler ,
İnşallah cnm sende öğrenirsin cinsiyetini 😍😍

Slm kızlar bnde sizin gibi yeniyim inşallah 14 temmuz doğum olucak şuan 14 haftayim 3 cü gebeliğim ve ikisine göre çok rahat ve aktifim uyku isteği yok bulantı yok aserme pek yok arada portakal greyfurt dışında.bazen çok acı yemek istiyorum Dr kontrolum vardı 3 hafta önce gitmiştim birde bugün gittim kilo vermişim ama bebrj sağlıklı çok şükür

Slm kızlar bnde sizin gibi yeniyim inşallah 14 temmuz doğum olucak şuan 14 haftayim 3 cü gebeliğim ve ikisine göre çok rahat ve aktifim uyku isteği yok bulantı yok aserme pek yok arada portakal greyfurt dışında.bazen çok acı yemek istiyorum Dr kontrolum vardı 3 hafta önce gitmiştim birde bugün gittim kilo vermişim ama bebrj sağlıklı çok şükür
Hoşgeldin cnm aramiza 😍😍

X