2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar keşke güzel haberler verebilseydim size ama malesef eşinden bir kısmı ayrılmış bebeğin kanama alanı halâ devam ediyor moralim çok bozuldu hiç mutlu değilim
Zor bir durum gerçekten ama eşinden nasıl ayrılıyor hiç duymadım acaba eşi senden ayrılmaya başlamış olabilir mi yanlış mı anladım acaba..peki bebeğin o şekilde durabilir ve hamileliğin devam edebilirmiymis. Allah yardımcın olsun

Kanama o bölgeye zarar vermiş eşini tutan bir kısım ayrılmış öyle dedi doktor bekleyeceğiz dedi

Ya hiç bilmiyordum teşekkür ederim. Öğrenmiş oldum. Ama ikinci cümleyi okumaz olaydım
Evet bencede hiç hoş değil ama insanlar her şeyi yemeği seviyor ne diyeyim bilemedim birde daha mantıklı olarak bir yere gömüp üzerine ağaç fidanı dikende duydum ama bu da allah korusun batıl inanca döner tutar tutmaz ağaç kötü düşünülür ki bence bebeği alıp gerisini düşünmemek en iyisi

Hamilelik günlüğü gören var mı yönetim düzeldi dedi ben ne telefonda ne bilgisayarda göremiyorum hiç kimsede

Canım aynı durum bende de var. Tabagın daha yarısındayım, karnım oyle bir şişiyor ki balon gibi 1 lokmalık yer kalmıyor, ama açım aslında yemeye devam etmek istiyorum ama edemiyorum. Bi 15-20 dk ara veriyorum daha sonra azar azar yemeye çalışıyorum. Cidden neden öyle oluyoruz :/ benim de karnım çıktı şimdiden belli baya. Özellikle akşamları da seyirme gibi pıtpıt bir şey oluyor.

Anlamadım ki neden oluyor. Şu zamanlarda çok rahat yemeye başlamış olmalıydık. Hani şişmek ve yiyememek genelde 30. Haftalarda başlar diye düşünüyodum

Anlamadım ki neden oluyor. Şu zamanlarda çok rahat yemeye başlamış olmalıydık. Hani şişmek ve yiyememek genelde 30. Haftalarda başlar diye düşünüyodum
Bilmiyorum ki… bir de benim plasentam da aşağıda. Acaba rahmim daha kucuk, buyuyup genislemediği için baskı mı yapıyor bilmiyorum canım bol bol su içelim, faydası olur diye düşünüyorum

Hamilelik günlüğü gören var mı yönetim düzeldi dedi ben ne telefonda ne bilgisayarda göremiyorum hiç kimsede
Biri bana anlatmıştı dediklerini yaptım oldu ama hiç hatırlamıyorum nasıldı ayarlar bölümünde herkesin takvimini görmek istiyorum diye seçeneği seçiyordun galiba sonra herkesin takvimini görünce oradan tıkladım kazen'in nasıl takvim koyulur diye anlattığı bir sayfa çıktı öyle yaptım

Buldum evet oldu şimdi sağ ol

Bilmiyorum ki… bir de benim plasentam da aşağıda. Acaba rahmim daha kucuk, buyuyup genislemediği için baskı mı yapıyor bilmiyorum canım bol bol su içelim, faydası olur diye düşünüyorum
Plasentayla alakası olduğunu sanmıyorum,benimki normal olması gereken yerde ve boyutta. Ama aynı sikayetlere sahibiz.
Doktor olcak normal demişti. Hatta benim bacak ve sırt agrilarimi da söyledim. Onlar da normal biraz daha büyüsün magnezyum yazacağım dedi.

herkese günaydın ve iyi yıllar :)
benim o kadar saçma rüyalarım oluyor ki , keşke bebeğimi görebilsem diye düşündüm :)

Günaydınlarrrr
Progestanı fitil olarak kullananlara bir sorum var. Çok afedersiniz böyle su gibi bir akıntınız oluyor mu? Fitilden önce hiç böyle bir şey yoktu. Bir haftadır fitil olarak kullanıyorum. Kanama yine başladı zannedip lavaboya gidiyorum korka korka altıma kaçırmış gibi bir görüntü oluyor

Günaydııın
Evet bende yapıyordu

Yapıyor canım hem de akıntıdan da beter. Bi kısmını belli bi süre sonra kustuğu için kremsi oluyor hatta bildiğin krem günde iki kere iç çamaşırı değisiyorum hep ıslak oluyorum yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…