2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam geçmiş olsun beni kayısı hemen toparlar.Akşamdan suya koyup hem suyunu içiyorum hem yiyorum.

Çok geçmiş olsun. Bende hamilelikle birlikte çok çektim. Ağladım resmen tuvalette Allahım bu nasıl çile diye (Tövbe Estağfirullah) Duvara yaslanıp ağladım Allahım ölüyorum diye. Çeken bilir arkadaşım çok çok geçmiş olsun. Ama geçti benimki çok şükür ( inşallah tekrarlamaz çünkü kanama yüzünden doktorum sakın ıkınma diye tembihledi )

Kayısı , kayısıyi sıcak suya koyup o suyu içmek. Sabah aç karna elma yemek bende işe yaradı.

Ben yemek yiyince hareket ediyorum uzanıp dinlenmiyorum bir dene sende

Kayısılı incirli hoşaf iç yap canım o çok iyi geliyor

Selamlar kizlar , mutlu saglikli yıllar herkese benim doktorum 12. Haftadan sonra boyatabilirsin dedi dip boyasini. O zaman kestirip boyatmayi dusunuyordum. 16 da mi boyatmak lazim normalde , tereddut ettim simdi
12 haftadan sonra da olur canim ben az daha bekliyim daha gec beyazlasin diye 16 dan sonra yapıyım diyorum

Kızlar keşke güzel haberler verebilseydim size ama malesef eşinden bir kısmı ayrılmış bebeğin kanama alanı halâ devam ediyor moralim çok bozuldu hiç mutlu değilim
Ben eşinden ayrılmış kısmını pek anlayamadım

Peki kanamaların olmuyor muydu artık evde? Ultrasonda mı gördünüz

Aslı da takip ediyorum ama bu ürünleri fark etmemişim teşekkür ederim tekrar bakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…