2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sıkıştırmaya gerek yok. Bı arkadaşım vardı 5 aylıkken bile zorlardi illa bu pantolon giycem kapatmam lazım diye. Zayifcacik olmasına rağmen takintiliydi göbek gözükmesine. Tadını çıkaralım bir daha göbekli olmak bu kadar iyi bisey olmayacak😁
Ben de aynı fikirdeyim ya o yüzden hemen gittim aldım Allah'tan bele göre ayarlandığı için zorlanmadım atlet gibi belimi de koruyo karnımın çıkmasına özeniyorum ben

İlk hamileliğimde 20. haftamda rahim ağzı 1 cm açılmış, su kesesi aşağı sarkmıştı. Ben hiçbir şey hissetmedim. Ağrım falan yoktu. 32. haftada da 4 cm açılmıştı ve hatta sancım bile vardı, yine bir şey hissetmemiştim. Doktor da şaşırdı . Beni alttan muayene ederken “Şu an sancın geldi, nasıl hissetmezsin?” diye. O yüzden korkuyorum biraz.
Zaten hep bu önceki olumsuz tecrübeler korkutuyor 😔

kizlar merhaba. normalde agustos annelerinde uyeyim. ama bebisim temmuzun son haftasinada dogumu denk gelebilir:) bi gozumde hep burada. size bisey sormak istiyorum. bulantilar dayanilmaz hal aldi ben hicbisi yiyemiyorum. Prilam dr bulanti ilacini kullanan var mi aranizda?
Ben kullanıyorum canım, çok şükür bulantılarım hafifledi. Rahat bir nefes aldım gece yatmadan önce 2 tane içiyorum.

İlk hamileliğimde 20. haftamda rahim ağzı 1 cm açılmış, su kesesi aşağı sarkmıştı. Ben hiçbir şey hissetmedim. Ağrım falan yoktu. 32. haftada da 4 cm açılmıştı ve hatta sancım bile vardı, yine bir şey hissetmemiştim. Doktor da şaşırdı . Beni alttan muayene ederken “Şu an sancın geldi, nasıl hissetmezsin?” diye. O yüzden korkuyorum biraz.
O çok istisna bir durum bence. Hem bahsettiklerin ileri hafta. Şuan daha küçük haftalarda yüz aklıma öyle şeyler getirme

Ben de aynı fikirdeyim ya o yüzden hemen gittim aldım Allah'tan bele göre ayarlandığı için zorlanmadım atlet gibi belimi de koruyo karnımın çıkmasına özeniyorum ben
Şuana kadar hiç kilo almamışım ama karnımın altında şişlik var gaz gibi değilde sert bir şekilde. 8 hafta çok erken. 3. Olduğu için mi böyle anlayamadım.

kizlar merhaba. normalde agustos annelerinde uyeyim. ama bebisim temmuzun son haftasinada dogumu denk gelebilir:) bi gozumde hep burada. size bisey sormak istiyorum. bulantilar dayanilmaz hal aldi ben hicbisi yiyemiyorum. Prilam dr bulanti ilacini kullanan var mi aranizda?
Beslenemiyorsan kullan tabi canım iyi gelebilir.. Benim bulantılarım hafif olmasına rağmen halsizlikten çok şikayetçiydim kafamı kaldıramıyordum 2 gecedir kullanıyorum şimdi sabahları çok iyi kalkıyorum ev işlerini bile rahatlıkla yapabiliyorum çok şükür.

Kizlar 11+1 im bugun. Sanirim nub teorisine gore erkek gibi, siz ne diyorsunuz :)

Eklentiler

• 44B9A5AE-7E92-4B66-8E8F-050A23CFA8DF.jpeg
    44B9A5AE-7E92-4B66-8E8F-050A23CFA8DF.jpeg
    137,1 KB · Görüntüleme: 69
Şuana kadar hiç kilo almamışım ama karnımın altında şişlik var gaz gibi değilde sert bir şekilde. 8 hafta çok erken. 3. Olduğu için mi böyle anlayamadım.
Ben de hiç kilo almadım hatta 3 kg verdim ama benim karnım şiş ya. Hem hazımsızlık tarzı şişlik hem de bence bebekle ilgili bir şişlik de var hiç gitmeyen göbek deliğinin alt tarafında bir çıkıntı var belli oluyo pantolon da hep göbek deliginde olduğu için düğmesi rahatsız ediyo o yüzden giyemiyorum bana da erken gibi geliyo arkadaşlarım da erkek göbeği bu diyolar bilmiyorum bakalım doğru mu

X