2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
insallah
bugun ulasti elime tansiyonum hep 11 cikiyor ama saglik ocaginsa 130 120 falan cikiyo
Küçük olan yüksekmiş çok dikkat etmek lazım, sen dahiliyeye hemen git. Tuzlu filan yememeye özen göster ödem oluşmasın. İhmal etme ama.
Aynen valla hep esofmana döndüm bende annem gitmiş kendine göre atletler almış hep bana getirdi çok şükür rahatim
Ah anneler, annelerimiz💙 iyi ki varlar.
Özelde 10 gün veriyorlar maksimum aldım evet cuma günü bitiyor ama.O kadar uğraştım heyet raporu alamadım 😓 bulantılarım çok işte nasıl yapicam hiç bilmiyorum
Doktorun anlayisli ise bir 10 gün daha verebilir. Ve bu şekilde en azından 11. Haftaya varirsin. Benim çok yoğundu bulantı koku kusma. Her hafta azalıyor. Pik yaptigi günler hafta donumlerim oluyor sadece. İnşallah sende de azalacak az daha sabret moralini bozma olur mu🙃
Benim iki gündür tam göğsümün altı sanırım midem ağrıyor mesai sonuna doğru.Sizde de oluyor mu kızlar ve organlarım yer değiştiriyor sanki gümbür gümbür sesler bide içerde.
O bende her bişey yediğimde oluyor maalesef. Bebekten öte gaz büyüyor içimizde 🥴
Teşekkürler ederim canım benim iyiyim çok şükür 1 gece hastanede kaldım sonra çıkardılar.
Aaa çok geçmiş olsun ben bu kısmı kaçırdım sanırım. Şifa diliyorum 🤲🏻
Kizlar kimseyi darlamak istem

İnanılmaz panik var üstümde. Bebeğini kaybeden arkadaşlar felan varya benim korkularım arttı. Mideyi kusmayı bıraktım acaba bebek iyi mi kalbi atıyor mu diye düşünüp duruyorum. Allah'ım yardım etsin bu günleri nasıl geçireceğim bilmiyorum.
Pearl o panik bende de var. İnan 12. Haftaya geldim biraz bedenen rahatladım diye sevinemiyorum bile . Çarşamba günü nasıl bir tablo göreceğim bilmiyorum. Karnım büyüdü kasiklarim sis. Herşey gebeliğe işaret etse bile sanki kayıp gidecekmiş gibi...

kizlar merhaba. normalde agustos annelerinde uyeyim. ama bebisim temmuzun son haftasinada dogumu denk gelebilir:) bi gozumde hep burada. size bisey sormak istiyorum. bulantilar dayanilmaz hal aldi ben hicbisi yiyemiyorum. Prilam dr bulanti ilacini kullanan var mi aranizda?
Ben kullanıyorum çok çok rahatlattı hala ara ara kusmalarım ve bulantılarım oluyor ama en azından karnım doyuyor. Ve gün boyu rahatsız olmuyorum. Bir iki gün kullanımda etkisi çok net belli oluyor

Ben kullanıyorum çok çok rahatlattı hala ara ara kusmalarım ve bulantılarım oluyor ama en azından karnım doyuyor. Ve gün boyu rahatsız olmuyorum. Bir iki gün kullanımda etkisi çok net belli oluyor
anladim cok sevindim iyi olmaniza. bi zararri olur diye cok tedirginim ama dra guvenmiceksek kime guvencez dimi:KK43:

Küçük olan yüksekmiş çok dikkat etmek lazım, sen dahiliyeye hemen git. Tuzlu filan yememeye özen göster ödem oluşmasın. İhmal etme ama.

Ah anneler, annelerimiz💙 iyi ki varlar.

Doktorun anlayisli ise bir 10 gün daha verebilir. Ve bu şekilde en azından 11. Haftaya varirsin. Benim çok yoğundu bulantı koku kusma. Her hafta azalıyor. Pik yaptigi günler hafta donumlerim oluyor sadece. İnşallah sende de azalacak az daha sabret moralini bozma olur mu🙃

O bende her bişey yediğimde oluyor maalesef. Bebekten öte gaz büyüyor içimizde 🥴

Aaa çok geçmiş olsun ben bu kısmı kaçırdım sanırım. Şifa diliyorum 🤲🏻

Pearl o panik bende de var. İnan 12. Haftaya geldim biraz bedenen rahatladım diye sevinemiyorum bile . Çarşamba günü nasıl bir tablo göreceğim bilmiyorum. Karnım büyüdü kasiklarim sis. Herşey gebeliğe işaret etse bile sanki kayıp gidecekmiş gibi...
Burayı ve sizi çok seviyorum. Hiç gormesemde böyle ne desem halimden anlayacak insanların varlığı bana güç veriyor. Herhangi birisiyle hatta en yakınlarımla bile bu konuyu konuşmuyorum. Eşime hiç korkularimdan bahsetmiyorum onu da üzmek istemiyorum, en yakın arkadaşımla bu konuyu hiç konuşmam. Bence beni en iyi bunu yaşayan insanlar anlar.O yüzden iyi ki varsınız.

Burayı ve sizi çok seviyorum. Hiç gormesemde böyle ne desem halimden anlayacak insanların varlığı bana güç veriyor. Herhangi birisiyle hatta en yakınlarımla bile bu konuyu konuşmuyorum. Eşime hiç korkularimdan bahsetmiyorum onu da üzmek istemiyorum, en yakın arkadaşımla bu konuyu hiç konuşmam. Bence beni en iyi bunu yaşayan insanlar anlar.O yüzden iyi ki varsınız.
Aynen bende öyleyim kimseyle konuşmadığım şeyleri burda sizlerle konuşuyorum herkes hemen bildiği şeyler hakkında cevaplar veriyor gerçekten çok güzel bir yer iyiki burdayım iyiki burdayız

Kocaman sarıldım sana 💙

İyi bari canım muayene ücreti nasıl aşırı pahalı muayene ücretleri ya doğum zaten başlı başına bir çöküş, 🤣 20 bin buluyor rahat. Bir ton doktor ve hastane araştırdım diğer şehirler ne kadar uygun fiyatlar ya Ankara uçmuş resmen.
Muayene ücreti bizim burda daha uygun ama doğum aynı ücretler hemen hemen ki yılbaşından sonra artacak

❤️❤️ siz doğum paketini almışsınız sanırım . Muayene ücretleri dahil mi

Kızlar genital bölge nin üstünde sol üst tarafta göbeğe doğru diyebilirim hafif ince sızlama var sizde de oluyor mu,ve acayip bir sinir gerginlik yasıyorum

Doktor zaten sakın zorlama kendini dedi yediğini de kusarsan sen güçsüz düşersin dedi tost ye canım az yağlı bana çok iyi geliyor 2 haftadır onu yiyorum sıklıkla
Sağol cnm ya inan 1 aydır tost yiyorum az peynirli az yağlı artık ondan da sıkıldım. Özgürce bi seyler yemeyi özledim. Yoğurt ekmeğe basladım kahvaltı olarak. Ağzımda oluşan o acımsı tat sanki hic gecmeyecek gibi geliyor. Bakalım en kısa zamanda buraya paylasmak nasip olur insllh gecti diye. Bizim gibi olanlara umut olsun😊

15.500 e aldim canım Medical parkta
4, 5 yıl önce 7bine almıştık vaybe 4,5 yılda 2 katı olmuş resmen Ankara hastaneleri çok uçuk cidden ki medicalpark evimin dibi atlantis te oturuyorum ben ama sevemedim orayı doktorun Aylin ayrımı adı ama çok iyi bir Dr başka yere geçtin i diye sordum geçmemişti geçseydi kesin ona giderdim

4, 5 yıl önce 7bine almıştık vaybe 4,5 yılda 2 katı olmuş resmen Ankara hastaneleri çok uçuk cidden ki medicalpark evimin dibi atlantis te oturuyorum ben ama sevemedim orayı doktorun Aylin ayrımı adı ama çok iyi bir Dr başka yere geçtin i diye sordum geçmemişti geçseydi kesin ona giderdim
Ben marmaristeyüm sadece doğum 15 bin. Paket değil düşünün.

X