2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Hanımlar doktora gıden varmı kese yada kalp atışı duyanlar haftalarıyla bırlıkte dıyebılırmı
Ben 4+2 de keseyi çok minik gördüm 3 mm idi 2 gün sonra daha net göründü 6 mm ye ulaşmıştı bugün 5+1 im acile gitmiştik kese büyüyor ama henüz bebek görünmedi kalp atılı duyulmadı haliyle

Ben 4+2 de keseyi çok minik gördüm 3 mm idi 2 gün sonra daha net göründü 6 mm ye ulaşmıştı bugün 5+1 im acile gitmiştik kese büyüyor ama henüz bebek görünmedi kalp atılı duyulmadı haliyle
Evet bende devlete gıdecegım ıcın randevu önceden almıştım 5+2 ye denk gelıyor bebek olmaz belkı ama yolk gozukebılır

Her gün biraz daha ileri gidiyor bugün öğlen büyük pıhtılar geldi düşük yapıyorum zannettim hemen gittik kese duruyor ve büyümüş dedi. Yatıyorum bekliyorum.
canım benim de kese gözüktü 5 te 6. haftaya bebeği görürüz dediler normal dediler kalbi de 6 sonları 7 diye hep okuyorum benim de yarın 6 olacak tam bebeği görmek için çarşambayı beklemeyi düşünüyorum

kanama benim de 2 haftadır hiç durmadı

Kanaman nasıldı canım
Ben büyük ihtimal yarın tekrar giderim kendi doktorumun son 3 gündür olanlardan haberi yok bakalım o nediyecek 4+4 te 2 hafta sonra duyarız kalp atışını demişti

bebegide gorceksin insallah canim sabret kendine sıkınti yapma bol bol dinlen

Kanaman nasıldı canım
Ben büyük ihtimal yarın tekrar giderim kendi doktorumun son 3 gündür olanlardan haberi yok bakalım o nediyecek 4+4 te 2 hafta sonra duyarız kalp atışını demişti
canım ben perintaloga gittim profesöre beklemekten başka çaren yok dedi kese etrafında kanaman yok bilemiyorum dedi neden var progestan verdi ama o da düşecek bebeği tutmaz dedi ama işe gitme sakın sürekli yat dinlen dedi dünden kesin progestanı bende deneme amaçlı ne arttı ne azaldı kanamam aynen devam ediyor

benim kanamam peçeteyle silindikçe devamlı geliyor 15 gündür var rengi bazen kırmızı bazen pembe bazen kahve

Aslında durumumuz kısmen aynı benim de kese etrafında kanama yok 4+4 te leke olarak başladı artarak devam etti benimkisi aslında ben de bi bırakıp denemek istiyorum Progestan hiç işe yatıyor gibi değil ama günde 3 e çıkarttı nöbetçi doktor

bence kesmeyelim ama benim biraz zorunluluktan da oldu yarın yine içeceğim sen de devam et cnm 12. haftaya kadar kanama devam edebilir diyenlerde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…