2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yediklerimiz şifa olsun, cevabınız için teşekkür ederim

Canım ben diyet yapıyordum. Yapmaya devam ediyorum. Hamileliğe özel beslenmeye geçemedim henüz

D vitaminini doktor mu yazdı. Damla şeklinde mi ve günde kaç damla içiyorsunuz

Merhaba arkadaslar herkese hayırlı hamilelikler dilerim.Temmuz annesiyim ama gününü tam olarak bilmiyorum. inşallah doktora gittiğimde bunu öğrenmek nasip olur.Daha randevu alamadım.2 hafta içinde giderim galiba.agri durumlariniz nasıl??

Sıkma canını zaten testte kaç defa yapmışsın pozitif sonuç.bebek geç döllenmis olabilir kese görünmeye bilir.ama enazindan bir kan tahlili yapması gerekirdi doktorun alttan muayene her zaman doğru sonuç vermezki heleki ilk dönemlerde.

Aslında kan testi yapmıştı ben 27 ekimde yaptırmıştım 110 çıkmıştı sonra 1 kasım da 539 çıktı ama bu artışı göz önünde bulundurmadı bile doktor. Ben Allah’a havale ettim artık. Ben bilinçli birisi olmasam o doktora göre hamile değildim ve o sancıları azaltmak için rastgele ilaç bile kullanabilirdim sonuç Allah korusun belki sağlıklı olan bebeğimi kaybedebilir yada hasar vermiş olabilirdim. Biz sağlığımız böylesi doktorlara emanet ediyorsun ya Allah ıslah etsin onları. Sonrasında 3 kasımda aile hekimine gittim tekrar test verdim 1270 lere yükselmişti ve aile hekimim de gebelik var dedi.

merhaba kalp atışı ve kese görüldü mü ben de bu hafta içi tekrar gidicem doktora şuan 1030 beta benim.

Hanımlar doktora gıden varmı kese yada kalp atışı duyanlar haftalarıyla bırlıkte dıyebılırmı
ben geçen hafta kadın doğuma gittim beta değerim 150 idi o zaman , 1500 betada vajinal ultrasonda 3000 küsürde karından kese gözüküyor demişti. o yüzden ben 3000 olmasını bekliyrum ama kalp atışı sanırım sonraki hafta gibi kalmış aklımda

Hanımlar doktora gıden varmı kese yada kalp atışı duyanlar haftalarıyla bırlıkte dıyebılırmı
Ben daha randevu almadım.yarin doktorumu arayacağım.Belki bir haftaya ya da 2 haftaya randevu verir sanırım.kalp atışını sanmam dinlemeyi ama kese ve bebeği ilk etapta gorecegimizi umuyorum.Insallah hepimize nasip olur.

Ben sankı ilk oğlumda kese hemen görmüştüm sonra da bebek görmüştük sonra kalp atışı dıye hatırlıyorum bu sefer çok sık gıtmek istemiyorum o yüzden sordum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…