2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
ayakta durma 5 sn ise bence yaklaşmış baya bu ay içinde yürür diye düşünüyorum. bir adım da atınca hemen hızlanıyorlar :)

Yani bende öyle düşünüyorum sonuçlar normal gelecek inanıyorum
Bende içimde kalmasın gotircem onların vardır bı bildigi emari eegsini cektircem sonuçlara göre kesinlesir
Yaa açıkcası ölçümlere inanmıyorum kontrolde bir ay öncekinden küçük çıktığı bile oldu ölçemiyolar tam anlamıyla çocuklarda büyüdükçe düz durmuyor haliyle sinapsisin dediği gibi kafa küçüklüğü olsa birçok şeyi yapamayabilirdi kanımca. İnşallah tertemiz çıkıcak belki kulak iç sıvısıyla alakalıdır (vertigo gibi) veya görmeyle

kizlar bir de benim kizim gunde 1 kez uyuyor 1.30 saat gibi gece uykusuna da 7 gibi geciyor . Bazen az geliyor gündüz uykusu

Maalesef benim kizimda bazen gunde 1 kez uyuyor. O gunler gece uykusuna daha erken geciyor. 7 gibi ama gece daha cok uyandigini daha hafif uyudugunu fark ettim. O yuzden gunde iki kez uyutmaya calisiyorum ve bu konuda baya zorluk cekiyorum.

Bıngıldak kapalı bide baş çevresi 45 ölçtü sınırda dedi 14 ayliga gore
Sen kendin ölçüp takip edebilirsin. Ben sağlık ocağındaki ölçümlere güvenmediğim için kendim bir metre aldım özellikle daha küçük aylarında her ay ölçüyordum biraz geriden geliyordu kafa çevresi persentili %20 falan çıkıyordu.

Anladım ama ben evde takip etmicem çocuk nöroloji takip edecek
Evet evet her doktorda aynı olcmuyor
Bende artık kafaya takmicam bı sorun varsa emarda cikar

Yılan hikayesine döndü bizim uyku eğitimi tam başlıyorum düzelticem dediğim an diş patlıyor 5 diş arkadaş yaa 5 diş birden gelir mi calpol olmasa uykular haram gece yatırırken veriyorum yavrum uyku uyuyo biraz diş durumları sizde nasıl ? Azılar tam çıkmak üzere üst köpek dişlerinin ikisi geliyo birde altta ki 4 dişin yanına bir adet daha uç yapmış

Masallah yakında 20likleri de çıkaracak seninki bizde altta 4 üstte 4 var şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…