2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ya benim kızım çooook uzun zamandır ve %90 oranında gündüz 1 saat / 1 saat 15 dk gibi uyuyor. Gece uykusu genelde 19:30 gibi oluyor yani erken uyutuyorum gündü az uyuması olunsuz etkiler mi gelişimini sizce ? Gece de 12 de 3 de 5 gibi kesin kalkıyor. Emzirerek uyutuyorum gece genelde uykusuna emip dönüyor ama ilk 19.00 dan sonra yatırdığımda derin uykuya zoe geçiyor. Uyku olayını bir tutturamayanlardanım ben de

Tam adını veya görselini paylaşır mısınız çayın

Sevgili anneler merhaba, uzun zamandir bakamiyordum. Herkes iyidir umarim her sey yolundadır. Hamisler nasılsınız nasıl gidiyor? geçen gün ruyamda bende hamile olduğumu gördüm, hamileligi ozlemisim
İdare eder agırlaştım artık zorla nıyorum şimdiden 6 kılo almişim bile 25+6 günlük oldu kızım hayırlısıyla doğsa bırsey istemem oğluşum desen daha 10 buçuk olmadı yürümeye basladı 7 dişi geliyor peşinde dönüp duruyoruz evde ne bulursa fırlatıyor

Ben de çok çocuk taraftarıyım aslında ama eşim ve ben varız başka aktif bakan yok, o yöntemi deneyeyim ama 10 yıl sonrasına odaklanmak güzel fikir
Ay sorma ne güzel salıncak, kaykay geziyorduk akşamları hepsi geriledi ama geçecek inşallah

Allah'ım hamiş annelerin yardımcısı olsun valla ben bu halde zorlanıyorum

Kizlar sizin bebekler günde kaç tane cisli bez yapıyor
Ben okadar su vermeme rağmen en fazla gündüz iki tane normalmi ?
Sanki ciş fazla yapmıyor hep husursuz

Kizlar sizin bebekler günde kaç tane cisli bez yapıyor
Ben okadar su vermeme rağmen en fazla gündüz iki tane normalmi ?
Sanki ciş fazla yapmıyor hep husursuz
Yaz geldi ve Adana’da yaşıyorsunuz diye hatırlıyorum benim kızım aşırı terliyor sürekli saçları ıslak. Ben de sürekli su veriyorum. Sadece gece içtiği sular bezini çok dolduruyo. İçmezse besi baya kuru oluyo. Ama gün içinde öyle çok fazla olmuyo kaka gelmediyse 5-6 saat gidiyo bezi

Adanadaydik şuan şirnakta oturuyoruz burdada hava çok sıcak mallesef klima sezonunu açtık
Ben gün içerisinde çok su veriyorum ama genede bezi dolmuyor günde bı tane degistirdigim oluyor
Bide pişik olmuş krem sürüyorum açık bırakıyorum her gün duş aldiriyorum gene aynı
Acaba idrar yolu enfeksiyonu olabilirmi?

Kızlar oto koltuğu ne kullanıyorsunuz? Yeni alıcam daha yoyko 360 ile kraft free spin arasında kaldım. İkiside 36 kg kadar tam tur dönüyor 3 kademeli yatıyo isofixli adac yok ikisinde de. Fiyatları yakın. Gibi gibi.... Sizin kullandığınız şu gereksiz veya şu mutlaka olsun dediğiniz bir özellik var mı yardım heeelp

Max 3/4 saatte bir değiştiriyorum ben günde genelde 5 bez oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…