2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benide ekleyebilir misiniz ? Yada nasıl ekleyebiliriz henüz o kadar bilmiyorum da siteyi 🤍

Kizlar merhaba genel bir fikir soracağım anket gibi düşünelim..
İmkanlarım bana tercih yapma hakkı veriyor ama çok kararsız kalıyorum..
Sizce hamileyken çalışmaya devam etmeli miyim yoksa imkanın varsa evde dinlen mi dersiniz.
Rahatsa isin ilk zamanlarda calis son zamanlarda calisma

Kizlar gunaydin, 4+1 deyim dun sabah kahverengiyle karisik acik pembe, az once de acik pembe akintim geldi, agrim sizim yok ve sadece sabahlari oluyor 2 gundur.ve 2 gundur progestan kullaniyorum o mu yapiyorum endiselenmeli miyim doktora gitsem mi,daha once yasayan var mi
Mutlaka gitmelisin,yerlesme kanamasi olabilir,yorulma.

hiç sıkma canını 2 kimyasalım var benımde şuan kesemi gordum duydugumda çok canım sıkılmıstı ama allah hayırlısını versın.

Iyi akşamlar hanımlar perşembe beta 540larda cikmis,bugün tekrar yaptırdım 1700'lerde cikmis.Tekrar yaptırmama gerek var mi?Sizce kese için ne zaman gitmeliyim?

Kızlar alışveriş yaptınız mı hiç? Bebek arabası oto koltuğu vs vs araştırıyor musunuz? (Ben daha doktoru bulamadım oto koltuğuna gelene kadar çok işim var o ayrı da merak ettim kasım indirmlerinden yararlanıyor musunuz diye)

Kizlar hamileyim 2. Bebeğime çok istiyorduk ama yine de korkuyorum sanki yapabilecek miyim diye ? 🥺🥺
IMG_20221113_125046.jpg

X