2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hersyin hayirlisi bn bgun test yaptm negatif cikti dedm braz hevesimi kirsin sonra yikici oluor :) smdi ii biraz daha adeti bekliorm kafam braz rhtladi :)))

Cnm 3 günde fazla, artmamış
Sen 3 gün sonra yine kan ver
Başka da çaren yok
Doktorada gitsen bişey demicek, bısey yapamıyolar
Kan ver yıne dıcek
İnşallah yukselır

Ya doktor gusül alacağın gün çekilmesi lazım dedi de pazartesi günü gidicem 5.gün oluyo
Bana öyle dediler ama belki hormon testi için demiş olabilir çünkü regliden sonra 21.gün progesteronuna bakıcazda dediler

Günaydın hayırlı sabahlar herkese. Bende elendim kısmet değilmiş. Kan tahlili sonucum 0 çıktı maalesef. Mart topiginde görüşmek üzere.
Hersyin hayirlisi bn bgun test yaptm negatif cikti dedm braz hevesimi kirsin sonra yikici oluor :) smdi ii biraz daha adeti bekliorm kafam braz rhtladi :)))
Erken gebelik testi mi yaptın bende mi yapsam acaba 4 gün var bat a

Kızlar merhaba 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım adetim 15 gün geçince kan vermiştim negatifti bir ay geçince kan verdim pozitife dönmüştü geç döllenmeydi şimdi yine 10 gün geçti kan verdim negatif bir hafta önce vermiştim kanı 4 gün önce pembe kanama geldi hafifti 4 gündür de adet olacakmışım gibi kasıklarım karnım ağrıyor bildiğin adet sancısı bu sancıyı çeker çekmez en geç 1 saat içinde gelirdi adetim ama 4 gündür tık yok yine mi kimyasal yaşıyorum ve hot geçti döllenme mi yaşıyorum bilemiyorum ama hamile gibi hissediyorum kendimi sizce Fikri olan var mı

Benimde bat 28 Şubat ama son 1 haftadır bel kasık ağrılarım oldu bu sabah kalkarken kasıklarım ve rahmim de ağrı hissettim beklemedeyim bakalım

hanımlar regl günüme 3 gün var erken gebelik testi yapsam çıkar mı acaba yapanlar var mı yoksa beklemelimiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…