2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar bu markayı ilk kez kullanıyorum pik olmuş mu sizce.

Eklentiler

• F952580A-6508-46F3-8156-222320A1ACB0.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 31
  • DD99D887-FE7D-47CE-9D9B-E1F4EEE1C958.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 35
Evet canım en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum devlet hastanelerinde ücretsiz yapılıyor mu bu işlemler peki aydınlatır mısınız?
Hsg filmi her devlet hastanesinde yok. Benim gittiğim hastanede yoktu dışarda çektir gel dedi,başka devlet hastanesi de dışarıya çekmiyor. Zaten özelde acısız yaptırmak istiyorum, yorumlar ürkütücü

Sat bat söyle ekleyeyim canım
Gulum kbkma ceza almistm anlamadmda neden oyle oldu suan kac hafatalik oldugumu bilmiyorm 3 haftadr hamile oldugumu ogrendim adet tarihine gore tabiki 7 haftalik bugun olacak ama gecen sali gunu 21 subat yani gittigimde kese gorundu doktor gec dollenme olabilir dedi haftaya gel kalp atisina bakalim falan oyuzden haftaya ogrenecem insallah simdilik kalsin ogreneyim dogruyu yazalim

Kızlar merhaba adetimin 2.günündeyim rahim filmi için hangi gün gitmem lazım bilginiz var mı

Merhaba
16 Ocak son adet tarihim 29 gün sonra regl olmam gerekiyordu yani 13 Şubat falan regl olmadım 5gün geçtikten sonra yani 16 Şubatta idrar testim pozitifti 20 şubatta bthcg 77 çıktı 23 şubatta tekrar kan verdim 106 çıktı. Sanki çok yavaş ilerliyor böyle olan var mı acaba bi lekelenme falan olmadı bu durumu yaşayan var mı

Canim gec dollenme olabilir dusun mesela ben 3 hafta once ogrendim hamileligimi 7 haftalik saniyorm tmmi doktora gttim 21 subatta doktor 5 haftalik gec dollenmis olabilir dedi ayrica ilk kizimdada boleydi 5 gun gecmisti belkide bir hafta 200 cikmisti 3 haftaliktj oda ve gec dollenmisti seninde ole olabilir 2 gunde bir tekrarla onu takip et ben ogrendim zaman hastaneye gtmedim sadece 3 4 gunde bir tekrarladm kani enazindan ogreneyim diye sonra 6 haftalik diye doktora gttim ama ole deilmis iste sadece keseyi gordm

Ya normalde 2 günde 2 katı oluyor diye biliyoruz ya üçüncü günü kan verince 250 falan bekliyordum çok düşük geldi bana zaten yumurtlama dönemim 1 Şubattan sonrasıydı ama ne bileyim değer artışı düşük geldi

Inan bilmiyorm onu ama bekleya 2 gunde bir tekrarla 2000 3000 bin olsn keseni gormeye gt

Tamam canım sağlıkla devam etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…