2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ne güzel öyle bir doktora denk gelmedim daha ben devlette çekilicem inşallah gerek kalmaz bu ay tutar

Hanımlar ben bu erken gebelik testini aldımda kullanma kılavuzunda günün herhangi bi saatinde yapılabilir diyo acaba şimdi yapsam olur mu yada yarın sabah ilk ıdrarla mi yapmam lazım bilgi verirmisiniz regl günüme 3 gün kaldı

Cnm bnce yarın sabah ilk idrarla yap
Çunku varsa çizgi daha net çıkar
Emin olursun

Merhaba kızlar size bir sorum olacak acil bakar mısınız benim adetimin bugün 11. günü gecikti. 3 gün önce kan testi verdim negatif sanırım. Bugün bir saat önce lavaboya gittim ve pembemsi kan geldi. Ped taktım ona da 2-3 Damla kırmızı kan gelmiş. Sanırım hamile değilim evet onu biliyorum şimdi benim adetim ayda bir olurdu ona göre yumurtlama dönemini hesaplardım şimdi 40 gün oldu benim yumurtlama sizce ne zaman olur bu konuya hakim olan arkadaşlar varsa yazabilir mi lütfen

Kızlar Şubat bitmeden inşaallah Allah izin vermiştir. Bu test erken testlerden değil ama ona rağmen adetime bir üç gün kala silik çizgi gördüm.yanlış yormuyorum dimi var?
Cnm markası ne bu testin
Pozıtıf gorunuyor
Ama emin olmak için yarın sabh ilk idrarla kaset test yap
Erken gebelik testine tam güvenme bnce
Alacaksan kaset test al

Cnm markası ne bu testin
Pozıtıf gorunuyor
Ama emin olmak için yarın sabh ilk idrarla kaset test yap
Erken gebelik testine tam güvenme bnce
Alacaksan kaset test al
Birgebeningünlüğünden aldım canım zaten kaset test.erken gebelik testi değil . Pazartesi kesin sağlık ocağına gideceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…