2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya doktor gusül alacağın gün çekilmesi lazım dedi de pazartesi günü gidicem 5.gün oluyo
Tam bittiğinde istiyorlar canım işte ilişki olmasın gebeliğin olmaması garanti olsun diye.çünkü kanallara ilaç veriyorlar varsa bebek zarar verir diye

Kızlar merhaba 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım adetim 15 gün geçince kan vermiştim negatifti bir ay geçince kan verdim pozitife dönmüştü geç döllenmeydi şimdi yine 10 gün geçti kan verdim negatif bir hafta önce vermiştim kanı 4 gün önce pembe kanama geldi hafifti 4 gündür de adet olacakmışım gibi kasıklarım karnım ağrıyor bildiğin adet sancısı bu sancıyı çeker çekmez en geç 1 saat içinde gelirdi adetim ama 4 gündür tık yok yine mi kimyasal yaşıyorum ve hot geçti döllenme mi yaşıyorum bilemiyorum ama hamile gibi hissediyorum kendimi sizce Fikri olan var mı
En garantisini kan testi verir tabiki de ama yine test yapmakta fayda var herşey olabilir

Kızlar ben doktorumla konuştum bu tarz ağrıları hamileliğe yormamam gerektiğini söyledi çünkü bazen yumurtlamadan sonra minik minik kalabiliyor dedi doktor

Devlet hastanesinde mi çektirceksiniz özelde mi
Özelde cektiricem ben doktora da kanım ısındı her şeyi açıkladı hatta ilk defa bir kadın doğum doktorunun yanında o kadar uzun durdum 😅 genelde hep hamileler uzun uzun dururdu onları beklerdim beni de hemen gönderirdi doktorlar. Bu doktorun benimle konuşması uzun açıklamalar yapması çok hoşuma gitti

X