2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok teşekkür ederim.. doktorum hiç gün söylemedi bana ben bu kulüpte okuduklarımdan dolayı test yapmaya karar verdim diyorum ki doktorumu dinleseydim adetim geciktikten sonra direkt ona gitseydim resmen 14. Subatta çatlatma iğnemi oldum o günden beri ben bende değilim

Öyle olmakta haklısın ama çok erken başlamışsın teste. Bikaç gün sonra daha belirleyici olur varsa da zaten testte de belirmeye başlar.inşallah vardır haber vermeyi unutma

Şaşırdım ben de ne ara diye girerse o arkadaş hatırlatırım ben ama başka topiklere de bak istersen vardır bence buna özel paylaşımlar

Cümleten selamünaleyküm hanımlar nasılsınız ? Aklıma her geldikçe dua ediyorum Rabb'im tez vakitte karnınızı sağlıklı gebeliklerle doldursun
Aleyküm selam canım burası hala aktif bekleyenler de adet görenler de çoğumuz marta transfer olduk artık
Amin canım dualerını eksik etme bizden

Teşekkürler canım allahım en kısa zamanda sanada müjdeyi almayı nasip etsin mart ayı uğurlu gelsin inşallah bakalım benimkide güzel arttıysa artık hamileyim diyebilicem artmazsada kısmet marta diyelim
İnşallah güzel artar inan ki depremden dolayı 8 gün erken regl oldum hiç beklemiyordum artık korkudan mi? stresten mi ? Üzüntüden mi? Hepsi bir arada napalim bu da kısmet

Kızlar benim bat’a 5 gün var son 10 gündür kasık bel ağrısı yaşıyorum az önce de rahmimde ağrı hissettim sebebi ne olabilir lütfen yaşayan oldu mu böyle bişey ?? Yardımcı olur musunuz
Bendede ayni belirtiler vr bgun adet agrim vr rahimde ve karinda
Adetime 4 gün var en erken bgun ovulasyonmun 7. Gunu

Bendede ayni belirtiler vr bgun adet agrim vr rahimde ve karinda
Adetime 4 gün var en erken bgun ovulasyonmun 7. Gunu
Ben o kadar çok etkilenmişim sabaha karşı rüyamda test yaptığımı gördüm 4 tane kırmızı çizgi görüyorum sonra da bi yazı var kağıtta kan değerim çok düşük çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…