2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba, bugün çatlatma iğnesinin 12. günü , sabah kaset test yaptım. Bakmayı unutup evden çıktım. Akşam geldiğimde baktım. Bi çizgi var gibi ama kuruma çizgisi mi sizce ?

Eklentiler

• 7A9DAB54-C6CA-48F9-9AA6-76A830CEC78F.jpeg
    30,9 KB · Görüntüleme: 135
sevayd canım ben de elendim çok umutluydum bu ay ama nasip degilmis lekelenmelerim başladi macuna 3 ay kullanim sonrasi ara vermem gerekiyor bu sure de çatlatma iğnesi denemeyi duşunuyorum sizce hangisini kullanmaliyim femara haric?

sevayd maalesef Şubat ayı gebelik de olmadı cnm haber verim istedim hayırlısı
sevayd regl oldum Şubat listesinden elendim canım ben
Hayırlısı olsun canım martta inşallah hep birlikte
Güzel kuzum ne mutlu bize şu mübarek aylarda sevindik herkes sevinsin pozitif çıktı
Canım benim çok çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla devam etsin inşallah
Hoş buldum, teşekkür ederim.
O zaman hemen yazayım.
Sat: 31 Ocak.
Bat: 26 Şubat
Ekliyorum canım uğurlu gelsin inşallah
Maalesef ki regl oldum
sevayd
Hayırlısı olsun canım martta hep birlikte çıkarız inşallah
Hayırlısı olsun canım napalım martta inşallah

Kızlar bir çok kişinin yazdıklarını ,kullandıklarını vs. okudum belki bir kişiye olsun fayda sağlar diye kendimle ilgili şu dönemi yazmak istedim ben 2 buçuk senedir evliyim ve ilk 2 sene kadar fln sıkıntılı zamanlar geçirdiğim için bı korunduk bı korunmadık derken 2 sene Rabbim bebiş nasip etmedi. Daha sonra hayatımızın daha yoluna girmesiyle 4 ay önce tamamen bebiş istemeye başladık Kasım ayı 12 ,Aralık ayı 8 günlük bir gecikmeyle kırmızıyı gördüm Daha sonra mecburi olarak eşimle bir ay uzak olduğumuz bir dönem oldu ve ben o dönemi fırsat bilip (normal zamanda bile baş ağrısı vs ne olursa olsun pek ilaç kullanmayan birisi olarak) doğal yöntemlere sarıldım hemen 2 seans hacamat sülük ve bir ay ara vermeden hayıt tohumu, aslan pençesi otu içtim yatmadan önce çok az bir süre de incir kürü kullanıp o ay yani ocak ayında 3 gün erken adet gördüm daha sonraki ay pek bişey yapmadım sadece bir kaç gün incir kürü kullandım ve çok şükür Battan bir gün sonra strip testte gördüm 3 kez idrar testi yapıp battan 8 gün sonra 4765 beta değerini gördüm bir gün sonrada çok şükür keseyi gördük bu cumada inşallah kalp atışlarını dinlemek için gidicem.Biraz uzun oldu biliyorum hakkınızı helal edin ama bir kişiye olsun fayda olursa diye yazmak istedim

Cnm bnım eşimde ayda 1 kez hacamata gitti
3lemek gerekiyormuş
Yarın akşamda gidecek 3 olacak
Ben faydası olacagını düşünüyorum

Cnm bnım eşimde ayda 1 kez hacamata gitti
3lemek gerekiyormuş
Yarın akşamda gidecek 3 olacak
Ben faydası olacagını düşünüyorum
Eğer güvenilir bir haccameniz varsa sende yaptırabilirsin canım rahimi temizlemek için sülükle birlikte çok faydalı ben hacamat sürekli oluyordum zaten ama Aralık ayında yaptırdığım da ilk seans sırta hacamat göbek deliğine sülük yapıldı ikinci seans bel ve kuyruk sokumu bölgesine hacamat, hacamat yerlerine sülük şeklinde yapıldı ve kuyruk sokumunun yani haccamelerin rahim bölgesi dedikleri yerden çok koyu kıvamlı koyu renkli ve yaklaşık 8,9 saat süren bi kan çıkışı oldu ama haccameme güvendiğim ve benimle sürekli irtibat halinde olduğu için ben sıkıntı yaşamadım yani hacamatta yapan kişi çok çok önemli acemi olan şahıslara asla ama asla yaptırılmamalı ve mümkünse önceden yaptığı kişilerden görülmeli nasıl yaptığı fln sertifikalarina fln bakılmalı her ben hacamat biliyorum diyen kişinin yapacağı birşey değil yani

Kızlar merhaba ben 2 gün önce testim pozitif çıkmıştı silik olarak battan 1 gün önce fakat bugün aynı marka testten bir daha yaptım negatif çıktı neredeyse şimdiye 2 günde koskoyu çıkması lazımdı yine mi kimyasal yaşıyorum daha adet olmadım dün bat günümdü ne düşünüyorsunuz testin bozuk olma ihtimalinide düşünmek istemiyorum kendimi kandırırım diye başına gelipte bebeği sağlıklı olan var mı? Üst üste kimyasal yasayan var mı aranızda oğlumdan öncede 1 kimyasalım var geçen ayda kimyasal geçirdim bu ayda kimyasal olursa neyden süpheleniyim hicbir sağlık problemimde yok ne adet düzensizliği nede başka birşey 2 testide koydum birisi 2 gün önceki pozitif test biride bugün yaptığım

Eklentiler

• 32A31826-2546-4211-BF73-489F2B1ACA94.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 90
  • 8015045D-F043-4772-93FF-16E75BF7893C.jpeg
    136,5 KB · Görüntüleme: 111
Canım öğretmenim rabbim sizleri de sevindirsin inşallah

Meehaba benimde 3 düşük var son durumunuz nedir

Testin markası ne canım, sanki ilk testte kuruma çizgisine benziyor. Hemen çıkan koruma çizgileri de oluyor. İnşallah sağlıkla gelsin bebiş

Testin markası ne canım, sanki ilk testte kuruma çizgisine benziyor. Hemen çıkan koruma çizgileri de oluyor. İnşallah sağlıkla gelsin bebiş
One step diye bir mavi kutulu test canım kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum baya pespembe ama yalancı pozitif olabilir belkide bazı testler hatta daha koyu pozitif cıkarıyormus ya off of vallahi böyle daha cok hayal kırıklığı oluyor negatif olsa bu kadar üzülmem her ay pozitif görüp kimyasal oluyor göğüslerimde aşrı acıyor adet olurken acımaz… kanama gelmedi şuanlık bakalım yarın kan vericem zaten

Buda sabah yaptığım testin son hali idrarıda sadece 3 damla damlattım cok koymadığıma eminim bozukmu yoksa kimyasalmı geçiriyorum çözemedim yani

Eklentiler

• AAB6BEE9-9ED1-40D6-89EC-375FDA19649E.jpeg
    181,4 KB · Görüntüleme: 92
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…