2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

evet ilk ay sadece klomen,ikinci ay klomen ve ovitrelle.bu ay bişi kullanmayacağım akışına bıraktım.ilacın etkileri sonraki ay da devam ediyormuş biraz.nasipse olur zaten
Aynen canım bu ikinci dememdi femara artı iğne. Ben de bu ay oluruna bıraktım işte dediğin gibi nasipse olur zaten ama bir sonraki aya aşılama düşünüyorum artık kısmet

Buda sabah yaptığım testin son hali idrarıda sadece 3 damla damlattım cok koymadığıma eminim bozukmu yoksa kimyasalmı geçiriyorum çözemedim yani
Yarın sabahı da gör canım eğer daha da sikik çıkarsa kimyasal demekki ( inşallah döner ama inşallah sağlıklı hayırlı ne ise o olsun

Kızlar normalde yumurtlamayı 15 16 17 yumurtlama görürdüm bu ay incir kürü denedim zeytinyagında bugün döngümün 11. Günü, sanki pike yaklaşmışım yorumlar mısınız

Eklentiler

• 02BC2D96-19A8-4785-93A2-DB3C7C4428D9.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 71
Buda sabah yaptığım testin son hali idrarıda sadece 3 damla damlattım cok koymadığıma eminim bozukmu yoksa kimyasalmı geçiriyorum çözemedim yani
Canım sen hamilesin bence, bak çizgiler kaymış ama çıkmış bunda da ve adetin gelmemiş en büyük dayanak. Sağlıkla ilerler inşallah

Benimde bugün 13.günüm iğneden sonra kızlar. Test yaptım ama negatif çıktı. Bundan sonra pozitife dönebilir mi sizce

Kızlar merhaba, bugün çatlatma iğnesinin 12. günü , sabah kaset test yaptım. Bakmayı unutup evden çıktım. Akşam geldiğimde baktım. Bi çizgi var gibi ama kuruma çizgisi mi sizce ?
Kızlar bugünde yaptım test, 13. Günüm yani. Ama yine bunun gibi hayalet kuruma çizgisi gibi bişey var sadece şuan hiç bir belirtim de yok. Göğüs ucum dokununca acıyo sadece.

Merhaba, benimde bugün 13. Günüm. Benimde bu şekilde çıktı sabah testim. Umarım pozitife döneriz
Senin belirtiletin falan varmı peki ?
Amin inşallah canım. Ben de sol kasık ağrısı var. Dün akşam yatmadan önce oldu. Bugün de bir saat önce falan oldu. Ama yüzümde sivilcelenme de var regl tarihim yaklaştı ondan mı bilmiyorum. Bir de midemde ara sıra ekşime gibi bir şey oluyor. Belim de dünden önceki akşam çok kötü ağrıdı. Bugün biraz mide bulantısı ve sol kasıkta ağrı yaşadım. Senin belirtilerin var mı canım ?Hakkimzda hayırlısı olsun. Ben de görünce yıkıldım resmen

Cnm testler bozuk olabılır
Kimyasalda olabılır
Ama hamişte olabılırsın
Ya kan ver ya da bıraz daha bekle

Benim iğnenin 6. Günü bel ağrım başlamıştı çok ağrıyordu. Sonra 2 gün önce falan kesildi ama. Şimdi sadece göğüs ucu acısı var işte dokununca. Gerçekten çok yoruldum bende her ay aynı duyguları yaşamaktan, belirti aramaktan. Bir önce hepimiz hamiş olsakta bi ohhh desek artık

Olabilir etkisi gayette güzel çekmiş iyi olmuş )))
Peki daha erken yumurtlama olunca yumurtanın büyüklüğü falan etkilenir mi bununla ilgili bi fikrin var mı acaba sanki geç yumurtlayınca daha mı iyi gelişiyor gibi aklıma saçma bi şey geldi

İnşallah canım eğer testini tekrarlarsan yine yaz beni de etiketle hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah Allah

Canım geçmiş olsun internette iğneden 14 gün sonra kanda çıkıyor yazmış doktorlar birkaçgğn bekleyip kan ver bence

Peki daha erken yumurtlama olunca yumurtanın büyüklüğü falan etkilenir mi bununla ilgili bi fikrin var mı acaba sanki geç yumurtlayınca daha mı iyi gelişiyor gibi aklıma saçma bi şey geldi
Yok canım zaten pile yaklaşması demek lh hormonun artmış demek lh hormonu da zaten yumurtalıklar uygun büyüklüğe geldi demek zirve noktasınd da çatlayacak artık demek. Tabi bu bilinenen teorik kısmı her çatlayan tutacak ya da her çatlayan büyük yuöurtadır ya da çatlamak zorunda da değil bir süri faktör olduğu için kimimiz senelece tutturamıyor ya . Zaten böyle yolunda gibi görünüpte olmuyorsa doktor kontrolünde yumurta takibi yaptırmak lazım haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…