2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Anladım canım ben ne zaman ovulasyonla baksam yumurtlama gördüm ama biri tutmadı henüz marttan beri deniyoruz bi sene olacak, eşimde de sperm testinde bi sıkıntı görmedi doktor, niye böyle bilmiyorum

Canım geçmiş olsun internette iğneden 14 gün sonra kanda çıkıyor yazmış doktorlar birkaçgğn bekleyip kan ver bence
Sağ ol canım. Ben de öyle düşünüyorum canım bu hafta sonuna kadar bekleyip hafta başında kan vermeyi düşünüyorum. Adetim geçsin diye bekleyeceğim. Umarım kanda çıkar

Kızlar selam ben mide bulantısından delireceğim. Daha regle bir haftam var. Psikolojik mi sizce? Bu kadar erken başlamaz diyor internette ama normalde bu çeşit bir bulantı asla tanıdık değil. Ay yardım edin nolur

Anladım canım ben ne zaman ovulasyonla baksam yumurtlama gördüm ama biri tutmadı henüz marttan beri deniyoruz bi sene olacak, eşimde de sperm testinde bi sıkıntı görmedi doktor, niye böyle bilmiyorum
Bir sene olduysa canım bir tık öteye git bence o zaman . En azından bir ay da doktorla takip et yumurtalıklarını çatlamanı falan belki de çatlıyor ama tam olgunlaşmadan çatlıyordur. Bir sürü şey olabilir inşallah ihtiyaç olmaz da bu ay pozitifi görürsen ama uzadığı takdirde gitmekte fayda var klomen tarzı bişey belki de tek kullanımda çözümün olacaktır

Kızlar selam ben mide bulantısından delireceğim. Daha regle bir haftam var. Psikolojik mi sizce? Bu kadar erken başlamaz diyor internette ama normalde bu çeşit bir bulantı asla tanıdık değil. Ay yardım edin nolur
Canım gebelik bulantısı için çok erken psiklojikte olabilir herhangi bir yeme içme uyku düzen bozukluğu da olabilir. Çok takılmamaya çalış inşallah eeken belirtidir seninki ama

Tmm canım öyle yapıcam iki kere gittim bu sürecte hormonlarım ve yumurtalıklarda bi sıkıntı görmedi regl olursam yine gidicem

Kızlar sizdede yumurtlama dönemi veya bir kaç gün sonrasında sık idrara çıkma oldu mu ? 2 gündür tuvaletten çıkamıyorum suda içmiyorum ama baya baya yapıyorum yani

Kızlar şimdi tüm bilgilerimizi toplayıp, çocuk yapma aşamasında yanlışsız bir ay diliyorum kendime :)
Dün regl bitti dolayısıyla bugün ovülasyon takibine başlıyorum bismillah :)
yumurtlamayı görene kadar eşimle karar verdik yanaşmak yok,kaliteli olsun diye,sonrasında yumurtlama günü ilişki ve çatladıktan sonra da bir hafta sık ilişki düşünüyoruz
Bu hafta yemem içmem gereken ya da eşime yedirmem gereken ne var bilginizle aydınlatır mısınız?
Bu arada kan testlerimi yaptırdım prolaktin yüksek sadece
eşim de gidecek inşallah sperm testi vermeye, başka sorun var mı daha bilmiyoruz
Hsg de çektireceğim ama bu ay böyle bir üstüne düşerek son kez deneyelim diyoruz
Bebişli bir ay diliyorum herkese

Kızlar sizdede yumurtlama dönemi veya bir kaç gün sonrasında sık idrara çıkma oldu mu ? 2 gündür tuvaletten çıkamıyorum suda içmiyorum ama baya baya yapıyorum yani
Benim son 3-4 aydır var
Yanma kaşıntı akıntı yok
Fakat çok sık gidiyorum idrara
Merak edıyorum neden dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…