2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

En üstteki ilk testse eğer bence değeriniz yükselmiş ki daha belirgin olmuş. Benim haziranda yaşadığım hamilelik de testim iki üç gün geçince yaptım silik çıkmıştı. Tekrar iki gün sonra yaptım tamamen tek çizgi çıkmıştı. Ama sizin değeriniz yükselmiş hamilelik var belliki çünkü koyu çıkmış maşallah. Üzülmeyin kan testi verin bence

Çok teşekkür ederim bu üç testte bana da koyulaşmış gibi gelmişti zaten ama normal ucuz testlerden yapınca baya silik çıktı diye üzülmüştüm. Yarın kan vermeye gideceğim inşallah

Ekliyorum canım uğurlu gelsin inşallah

Kızlar bişey soracağım özür dileyerekk ilişkiden sonra bir damla açık pembe akıntıyla karışık kan gördüm acaba yumurtamı çatladı

Cnm döllenmeye göre değişir bu

Kızlar test yaptım ikiside koyu sonunda piki gördüm galiba ama biz testten önce sabah değerlendirmiştik ne olur olmaz diye şimdi tekrara gerek var mı

Eklentiler

• IMG_20230219_200851.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar test yaptım ikiside koyu sonunda piki gördüm galiba ama biz testten önce sabah değerlendirmiştik ne olur olmaz diye şimdi tekrara gerek var mı
Yarın sabaha denemek daha mantıklı olabilir zaten silik gördüğünde çatlamış olacak ya hem yarına tekrar da edersin testini

Yarın sabaha denemek daha mantıklı olabilir zaten silik gördüğünde çatlamış olacak ya hem yarına tekrar da edersin testini
Tamam çok teşekkür ederim sabah değerlendirelim inş testi de sabah tekrar yapayım
Birde pikten sonra silik olacak ya o yumurta çatladı demek oluyor değil mi o günü de değerlendirmek lazım çok bilgim yok kusura bakmayın nette de burdaki bayanlar kadar açıklayıcı yazmıyor

Silindiğin de aynen canım yumurta çatlamış demek oluyor o yüzden en önemli gün zaten ama sen öncesini de değerlendirmiş oldun sabahta yapacaksın zaten silikleşene kadar denemeye devam hatta silikleştiğinde de bir kaç kere bir boş bir solu gün olacak şekilde bir hfta falan devam etmekte fayda var geç yumurtlama ihtimaline karşı

Kızlar merhaba.bubtam olarak yumurtlama mı acaba

Eklentiler

• 40AD4E2F-AD22-493B-9838-B5B8F7A7480B.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 79
Tebrik mesajı yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim tek tek cevap yazamadım beğendim sadece burdan toplu cevap olsun darısı bütün isteyenlerin başına inşallah. Kan testi yaptırdığım zaman gelişmeleri aktarırım. Bende gebelik haberi alan bütün arkadaşları tebrik ediyorum toplu olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…