2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Hamilelik haberi alan herkesi tebrik ediyorum Rabb'im sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin sevayd ne dedim ayağımı sürttüm peşpeşe gelir haberler demedim mi
Aynen öyle canım 12.den itibaren devam ediyor ne güzel ne mutlu tanık oluyoruz inşallah biz elenenler olarak ta martta peş peşe alırız müjdeli haberleri bize de dua edin

sevayd
Cnm sana bısey sorcam
Femara cuma gunu bitecek
Doktor beni c. Tesi gunu çağırdı
Ama sanmamki c. Tesi gunu hemen yumurtalar buyusun
Daha adetım yeni bitmiş olcak

Pazartesi gunu gitsem olurmu?
Bişey kaybedermiyim
Adetimin 12. Gunu olmuş olcak

Normal de yumurtlamanı ne zaman görüyordun canım

Ay işte bu beklemek öldürüyor insanı meraktan..adet günüm umarım teşekkür ederim

Dualarında her daim yeriniz var
İnşallah bize de nasip olur canım valla kimyasal da dahil hiç yaşamadığım için çok özeniyorum artık çok istiyorum ben de ara ara soğuyorum ama gün geçtikçe ve olmadığını da gördükçe sürekli iyice içime oturmaya başladı, yaşta geçti( Allah her isteyrne hayırlısıyla çok aratmadan nasip etsin inşallah anneliği

Ya bir de bugün kaset test yaptım yarım saat sonra falan hayalet çizgi gördüm acaba idrarda öğrenmek için erken mi

Valla bu testten kardeşime yaptim bide normal kaset yaptim kaset kıpkırmızı çıkarmıştı bu testte aynı böyle çıkarmıştı 150 idi değeri yani bide sevemedim bu testi ben
Aslında bu iyi bir şey benim için. Değerim düşük anlamına gelmiyor o zaman. Çok teşekkür ederim yorumunuz için

Aslında bu iyi bir şey benim için. Değerim düşük anlamına gelmiyor o zaman. Çok teşekkür ederim yorumunuz için
Kendim yaptım testini cidden bende inanamadım ikisi arasındaki farka cok kotu bir test insanı üzer yani değerim mi düştü acaba diye ikisinide aynı anda yaptığım için birde kanda da değerini bildiğim için siz kasetle takip edin en iyisi onlar yinede kanda verirsiniz için rahat olur degeriniz düşük cikarsada üzülmeyin onemli olan katlanarak atması oğlumda değerim 50 gibi bir şeydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…