2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bugün döngünün 33. Günü ovülasyon testlerinde bugüne kadar pik görmedim adette olmadım bugün kasık ağrısıyla uyandım testim pik sanırım dimi ?

Eklentiler

• image.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 62
Nasıl yapılıyor bebişim
Canım keçi boynuzunu alıyorsun marketlerde var iki üç tane galan 810 dk kaynatıp ılıdığında suyunu içiriyorsun saraçoplu keçi boynuzu kürü diye bak nette daha detaylı anlatıyor ilk bir hafta mı ne sabah akşam sonra günde bir kere diyor . Çok etkiliymiş.Gayet basit rahat olıyor yemek kahvaltı falan yaparken ayak üstü çabucak hazırlanıyor tadı gğzel değil haliyle ılıkken bir dikişte gidiyor bir bardak suya falan denk gelcek şekilde

Evet yumurtlamaya benziyor ama 33. gün olması huylandırdı sadece.hayırlısına çıksın inşallah
Ben adetim 20 gün sürdü ya ona bağlıyorum ama dr yumurta tembelliğin var hafif dedi belkide o yüzdendir. Bide ben adet olmayı bekliyordum hatta adetimi söksün diye 3 gün soğan suyu içtim ama sökülmedi bugün 4. Günü içecektim pik oldu

Cnm senin döngün şaşmış
Sen bnce yeni yumurtluyorsun
Değerlndır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…