2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Biraz kurumuş ama epey yaklaşmış gibi duruyor öncesinde daha siliktiyse tabi
Bunu yaptıktan 10 dkka sonra çektim canım sabah 12 de yaptım.Demin yaptım eve gelip t bayağı silikleşmişti.iniallah geç kalmamşımdor.dün ilişki oldu ama

Bunu yaptıktan 10 dkka sonra çektim canım sabah 12 de yaptım.Demin yaptım eve gelip t bayağı silikleşmişti.iniallah geç kalmamşımdor.dün ilişki oldu ama
O zaman gece değerlendir yine canım ne olur ne olmaz diye sonra bir boş dolu devam et gene bir hafta falan ama

Silindiğin de aynen canım yumurta çatlamış demek oluyor o yüzden en önemli gün zaten ama sen öncesini de değerlendirmiş oldun sabahta yapacaksın zaten silikleşene kadar denemeye devam hatta silikleştiğinde de bir kaç kere bir boş bir solu gün olacak şekilde bir hfta falan devam etmekte fayda var geç yumurtlama ihtimaline karşı
Tamam çok teşekkür ederim bu arada piki 20. Günde gördüm bata da 9 gün var uygulamalarda ki ile hiç alakası yok 🥲

Baktım baktım cnm ama yazamadım dün yoğun bi gündü. aralarında1 gün var testlerin kan versem mi yoksa batın geçmesini mi beklesem eylülden beri istiyorduk enfeksiyon vardı hem bende hem eşimde sanırım o etkiliyordu ikimizde ilaç kullanıp temizlenince oldu sanırım bu ay :KK200: Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inş 🤲🏻
Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin inşallah bizlerede dua et olur mu

Anlat hadi bize de umut ol😍😍 ilk iğne denemen miydi sen de sokıntı var mıydı eşinde varmıy dı belirti şu bu 😍😍😍
Geçen sene de femara + ovitrelle kullandım onunla da hamile kalmistim ama boş gebelik yüzünden kürtaj oldum. Sonra 1 sene mola verdim. Bu ay başı doktora gittim gonalF günlük 125 doz kullandim 6 gün. 7nci gün ovitrelle vuruldum. Bugün iğneden sonra 12nci gündü dayanadim kan verdim 😍 çok şükür oldu 😍 son 2 gün aşırı bel ağrısı ve çok hassas göğüs ağrısı yaşadım. Hala yaşıyorum göğüs agrisini 😍 bu ağrılara çok şükür 😍

Kızlar Dün ve bugün açık kahverengi akıntı geldi,adet ağrım yok.Bat’ım yarın.Lütfen bu şekilde hamileliğini öğrenen varsa yazabilir mi 🥹🥹 yerleşme kanamasından yani bu lekelenmeden bir kaç gün sonra idrarda pozitif görülüyormuş sanırım çünkü önceki günlerde yaptığım testler hep negatifti.
Bemim oyle oldu 4 gün leke geldi hatta kanda cikmadi lekelenmenin 3 yada 4 gunu testte ve kanda çıktı 30 du değer benim kimyasal oldu ama büyük ihtimalle yerleşmey di ama yerlesmedi diye düşünüyorum kizlardesim de rgli günü tam kanaması olmus cok az ondan sonraki günlerde ogrendi oda olabilir yani bi kac gun sonra tekrarla istersen gününde geçerse 🥰

X