2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhabaaa 4 klomen tedavisinden sonra aşılama kararı almıstık. Bugün gece 12 de çatlatma iğnemi yapacağım. Salı günü aşılamam var dua edin lütfen
Canım şifa olsun bebiş olsun inşallah ben de bu ay düşünüyorum adet olduğum da sürecini anlatır mısın biraz. Hangi ilacı kullandın
Bir de sakıncası yoksa ne kadar ücrete yaptırıyorsun

Kızlar Dün ve bugün açık kahverengi akıntı geldi,adet ağrım yok.Bat’ım yarın.Lütfen bu şekilde hamileliğini öğrenen varsa yazabilir mi yerleşme kanamasından yani bu lekelenmeden bir kaç gün sonra idrarda pozitif görülüyormuş sanırım çünkü önceki günlerde yaptığım testler hep negatifti.

Yani yerleşmeyse eğer geç döllenme olması lazım ve anca bir kaç güne çıkar teste ama adet öncesi lekelenmeyse bugün yarına falan devamı gelir . Yani bikaç gün içinde belli olur ancak
İnşallah adet değildir canım

Hayırlısı olsun canım ( ne amaçlı bu iğne hiç duymadım ben ovitrille gibi bişey mi
Hayır canım ovıtrellede aldım bu ıyneyıde yazdı doktorum ben yıne rahım fılmı cektırdım 13 şubatta.Doktor sıvının bıraz zorlu ılerledıyını soyledı yanı bıraz kapalılık varmış ama rahım fılmıyle bazen o kapalılık acıla bılıyomuş oyle soyledı

Evet öyleymiş kapalılık tıkanıklık falan varsa film esnasında kullanılan ilaç açıyormuş o yüzden filmden sonra gebe kalan çok varmış. O iğneyi hiç duymadım ben ama arama çubuğuna yazsana illa vardır kullanan

Şöyle yumurtamın 6 şubatta çatladığını baz alıyorum ovülasyon testime göre 12 gün sonrasında lekelenme gördüm.

Gonal f gbi amaçlı bişey sanırım yazdım nete. Klomen femara gonal f bunlar gibi yumurta geliştirici sanırım

Baktım canım ama hepsi tup bebek deneyımlerınzamanı kullanmışlar Doktor bana neden yazdı anlamadım

Şöyle yumurtamın 6 şubatta çatladığını baz alıyorum ovülasyon testime göre 12 gün sonrasında lekelenme gördüm.
Çoğu kişi 12.gün testte yakalıyor gebeliği ama sen negatif gördysen adet öncesi lekelenmeye daha çok benziyor canım maalesef ama geç döllenme olduysa yerleşme de olabilir.ancak bikaç güne çıkar ortaya

Baktım canım ama hepsi tup bebek deneyımlerınzamanı kullanmışlar Doktor bana neden yazdı anlamadım
Direkt etkili olsun diye yazmıştır yani klomendense iğne ile geliştirsin diye yazmıştır. Gonal f iğnesini de mesela tüp te de veriyorlar aşılamada da bu iğneler daha kaliteli yumurta geliştiriyor sanırım hap olanlardan daha etkili iğneler

2 gündür test yapmıyorum ama yarın yapacağım teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…