2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben de anımsadım ama emin olamadım canım o zaman kalitede mi sıkıntı var acaba inositol içeren takviye falan kullanmalısın belki de
Aman ne zormuş ya bazen düşünüyorum bir yumurta bir sperm epi topu bu kadar mı zor yani denk gelmesi 😒 bazen de diyorum milyonlarca sperm arasında ve her ay da bir yumurta denk gelemiyorsa demekki bu kadar zor 😬
Ay sorma canım walla zor yani demek ki Allah hayırlısını versin bi yumurta bi sperm dediğin gibi 🤦🏻‍♀️ inositol içiyordum ara verdim üstüne bide ciğerleri üşüttük enfeksiyon kaptım 🤣 çorba oldu herşey yine şansmıdır nedir geçen ay da korona olmuştum .. iğneyle felan denk getiriyoruz yine olmuyor o yumurta denk gelsin artık😂

Kızlar arkadaşım hatayda depremzede hamile olduğunu öğrendi. Doktor alttan muayene etmiş mercimek tanesi kadar kesesini görmüş ama üstten görünmüyormuş 6. Haftaya girdi. 6000lerdemiş betası sanırım kese içinde yolk kesesini de görmüş doktor. Kahverengi kanama olmuş ama kanama durmuş. Progesteron vermiş doktor. Hafif de bir idrar yolu enfeksiyonu varmış onun için antibiyotik vermiş. Sizce karından keseyi görmemesi normal mi?
Ya bence normal benim değerim 3 binleri gecmisti kese göremedik 1 hafta sonra gördüm diğer hamileligimde yine aynı şekilde 6 haftayı gecmisti sadece kesemi görmüştük herkesin karın yapısı farklı diye düşünüyorum kimi zayif oluyo kiminin gobek bölgesi daha yagli oluyo bunlar fark ediyor ama 7 hafta ve sonrasında görülmesi lazım hem bebek hem kalp atisi

Kızlar yumurtlama günlerinizde kasik ağrinizi tek taraftami 2 taraftami hissediyorsunuz ya ikisi birden acayip agriyor bisey batıyor sanki

Kuzum benim bende artık anlamıyorum benim pazar ve pazartesi günü özellikle aşırı bir akıntım geldi böyle yoğundu salı çarşamba çok çok azdı, normalde hep test yapıyordum iki iç aydır lh tersti ama olmadı Yumrtlama pik ve çatlamayı denk getirtmiştim bu ay bi şey yapmadım nolur bilmiyorum artık ki olur olmaz 1 gecelik ilişkiyle olur mu onu da bilmiyorum
Cok klişe olcak canim ama olacagi varsa gercekten tek gecelik iliskiyle de oluyor. Bazi seyleri oldurmaya çalışmak daha imkansiz kılabiliyor diye düşünüyorum bu günlerde.. insallah hayirlisiyla en hazir bulundugumuz anda olur

Öyle deniyor genellemesi o ama her zaman her kişide ya da her ay da tutmuyor işte yani çatlamanın en garantisi iğne olduğunda bile tutmuyor dahası var mı . İnsan vücudunun hiç bir kesinliği yok bence genelemesi ya da ortalama doğrusu var
O da dogru canim haklısın. Her sey matematiksel olsaydi belki bugun bu platformda bunlari paylaşıyor olmazdik :)

Ya bence normal benim değerim 3 binleri gecmisti kese göremedik 1 hafta sonra gördüm diğer hamileligimde yine aynı şekilde 6 haftayı gecmisti sadece kesemi görmüştük herkesin karın yapısı farklı diye düşünüyorum kimi zayif oluyo kiminin gobek bölgesi daha yagli oluyo bunlar fark ediyor ama 7 hafta ve sonrasında görülmesi lazım hem bebek hem kalp atisi
Anladım canısı teşekkür ederim🙏🏼

Kızlar yumurtlama günlerinizde kasik ağrinizi tek taraftami 2 taraftami hissediyorsunuz ya ikisi birden acayip agriyor bisey batıyor sanki
Genelde sağ tarftan yumurtladığim icin en cok orasi ağrir adete dogru ikisi de şu anda sağ kasigim agriyor bacagima kadar vuruyor bat 20 beklemedeyim:dua:

kızlar 2 gündür sigarayı zor içiyorum midem bulanıyor sizce bu bir belirti olabilir mi bat a 6 gün var ve yüzümün neredeyse her tarafı sivilcelendi yorum bekliyorum kızlar :KK43:(
Benim annem 2 hamileliğindede sigara içememiş hiç belirti olabilir evet ama bu kadar erken olabilir mi bilemedim inşallah bebeğin seninledir bazı kişilerde bebek yerleşir yerleşmez başlıyor belirtiler çevremde denk gelmiştim

Basta troid olmak uzere geneli hafif dusuk yukseklikler özellikle progestan hep dusuktu yani yumutlama olmuyordu insallah faydasini görürsunuz guzel haberlerinizi bekliyorum🌸
Anladım canım hamileliğiniz sağlıkla ilerledi mi peki .benim de E2 hormonumla prolaktin biraz yüksek çıktı endokrine yönlendirdi doktorum ama ben c life da denemek istiyorum

Anladım canım hamileliğiniz sağlıkla ilerledi mi peki .benim de E2 hormonumla prolaktin biraz yüksek çıktı endokrine yönlendirdi doktorum ama ben c life da denemek istiyorum
ilki 7. haftada düstu sağlikli degildi 2.si rahim ağzi yetersizligine bağli 20 haftalik erken doğumla kaybettim, kullanim surecinde hormon tahlili yaptirin mutlaka.

ilki 7. haftada düstu sağlikli degildi 2.si rahim ağzi yetersizligine bağli 20 haftalik erken doğumla kaybettim, kullanim surecinde hormon tahlili yaptirin mutlaka.
Çok üzüldüm canım rabbim saglikli şekilde nasip etsin inşallah bekleyen herkese de bize de . Tavsiyen için teşekkür ederim ama doktor her istediğimizde yapar mı bu hormon testini

X